Scena Youtube'owa w Polsce

Ostatnio mamy szerząca się popularność kanałów streamerskich zawierających treści patologiczne, alkoholizm, agresję, wulgarność lub inne podobne rzeczy. Nie będę tu podawać które kanały dokładnie, im mniej reklamy tym lepiej. Nie wygląda to zbyt dobrze, szczególnie dla młodzieży którzy ich oglądają, zaczną to zgapiać. Dorośli ich nie potrzebnie promują i dają im dotacje, niczym bilety żeby sobie pooglądać małpy w zoo. Ciekawi mnie reakcja rodziców na to i szkół, co myślą i szerzeniu nienawiści przez youtuberów wśród młodych osobników a niektórzy mają ich dużo. Może sam nim jesteś? (rodzicem, nauczycielem) i chcesz się wypowiedzieć? Najgorsze jest to że youtube nie reaguje na to w żaden sposób bądź jakaś organizacja, sam serwis powinien zostać jakoś zreformowany.


Proszę o kulturalne wypowiedzi i nie reklamowanie w/w kanałów.

E tam gadanie że młodzież będzie wszystko powtarzać co się robi na youtube, teraz wszystko można podpiąć pod patologię, a patologia to jest jak ktoś umrze.

MW

Trzeba być patolem samym w sobie, żeby traktować gry, filmy na YT, filmy w TV, jako coś więcej niż rozrywkę. To tak jak w przypadku tematu, że to gry są powodem agresji. Dowodów na to jeszcze nikt nie przedstawił.

Ten Youtube to niezła wolna amerykanka, co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Te patusy na twitchu miały by w ciągu 5 minut permy, i mogły by pomarzyć o UB, ale na YT? Masakra, nie wiem co trzeba odwalić tam na strimku, żeby dostac jakiegokolwiek bana. Mogliby sobie chyba zgwałcić kogoś, i YT w d*pie by to miało, jak tak dalej pójdzie to jeszcze ktoś to sprawdzi :D
Btw. Szanuje wykop za niszczenie tej patologii, dwóch śmieci juz odstrzelonych, ciekawe za kogo teraz się wezmą.

Ja się najbardziej zastanawiam kto im wysyła te donejty. Ja rozumiem, że wejście na streama patusa = wejście do zoo, ale dlaczego ludzie wysyłają im jeszcze pieniądze, tym samym podsycając tych pajaców? Czy naprawdę większość społeczeństwa to bawi? Dziwny ten 2016/17 rok.

Wiecie co wam powiem ten cały Youtube PL jest totalnym "gównem", przez takie osoby z których wynikła cała afera powinni zejść ze sceny z pokorą ponieważ ich poziom jest kompromitujący ich jako człowieka i nas jako Polaków. Dzięki niektórym kanałom jak n. Rock'a,Nieprzygotowani,Abstrachuje,Ponki,Teorie Darwina widzę jeszcze światełko w tunelu w naszym społeczeństwie. Z resztą większość osób które wybija się na YT to kompletni kretyni którzy musieli zrobić coś głupiego aby stać się popularnym. Jeżeli kiedykolwiek zobaczę że mój syn ogląda hmm SexMasterka,Meduzę,Magical i resztę oszołomów z internetu to dostanie szlaban na internet do 40 no ok 38 lat :) My gracze to jedna wielka rodziny która powinna się wspierać pomagać innym w wybiciu się na scenie YT czy też na twitchu jeżeli jest taka możliwość tak jak to zrobił np Rock dla Roja czy też Abstrachuje dla Nieprzygotowanych. Mam tylko nadzieję że cała ta afera czegoś ludzi nauczy i że spostrzeżemy w tym coś negatywnego nie dla młodszych widzów ale także dla naszych pociech synów i córek które też mogą zarazić się ową głupotą, a wierzcie mi lub nie ale młode osoby są elastyczne i uczą się wszystkiego bardzo szybko szczególnie negatywnych zachowań wyciągających z internetu.

Popieram Polski Youtube, sam ich wspieram finansowo. Daniel Magical, RAfonix i Rafatus to najlepsza dawka humoru i szanuje ich za to.

Polski youtube moim zdanie to syf i kupa mułu, ale nie róbmy z dzieciaków takich bezmózgich zoombie, jeśli rodzice ich odpowiednio wychowują to będą miały tyle świadomości, że to co widzą jest tylko dla "śmiechu" i nie powinno się tego naśladować.

"Polski yt", hehe. Rozumiem, że większość z was go kojarzy tylko przez pryzmat tych złych twórców, ale jak to już ktoś napisał wystarczy, że jedna osoba robi taki kontent i już nikt inny nie zwraca uwagi na super projekty, które realizowane są przez osoby z naszego kraju. Jak się coś nie podoba, to się tego nie ogląda. Można to naturalnie komentować, nawet wypada to potępiać, ale no nie da się z tym zrobić za dużo, bo mówiąc o tym, sami przyczyniamy się do tego, że leci to daje. W każdym razie parafrazując coś, co zostało już z parafrazowane - "na polskim youtube wystarczy, że jedna osoba zrobi syf i już wszystkie serwisy informacyjne zaczynają o tym mówić, ale jak polski youtuber wymraża sobie tyłek na Grenlandii i pokazuje piękno (nie tylko) tego miejsca, to już nikt nie napisze". Jedna osoba robi syf i wszyscy się interesują. Jest multum twórców, którzy tworzą coś fajnego i nikt ich nie chwali.

Niech każdy sam sobie decyduje co daje mu rozrywkę. Kiedyś śmieszne były walki żuli i to jak przeklinają przed sklepem, dziś wiele się nie zmieniło, przeniosło się to tylko do adekwatnego medium. Głupota się sprzedaje i zawsze się sprzedawała.

Ale kanały szerzące nienawiść itd. zawsze były popularne, tzn. był taką szybką i łatwą drogą do osiągnięcia popularności, patrz: Isamu i jego koledzy.

Najśmieszniejszym jest fakt, że teraz potępiają tą nową patologię, a kilka lat temu sami się dzięki patologicznym zachowaniom wybili.

Dlaczego pokazałeś tylko złą stronę streamowania i youtubowych filmików? Takie mierzenie wszystkich równią miarą, jest bardzo nie fair (biorąc pod uwagę, że rozbieżność pod względem wkładu osobistego i samego contentu pomiędzy twórcami, jest ogromna). Młodzi ludzie, którzy mają odrobinę oleju w głowie, wiedzą, że wszystko co pokazywane jest w internecie, jest bardzo naciągane. Skoro dziecko nie potrafi wykonywać takiej prostej czynności, jak samodzielne i racjonalne myślenie, to nie powinno mieć dostępu do internetu. Prawda jest taka, że internet rządzi się własnymi prawami, czy tego chcemy, czy nie. Moim zdaniem, nawet jest lepiej niż kiedyś. Więksi twórcy, coraz rzadziej dopuszczają się patologicznego zachowania, ze względu na świadomość konsekwencji jakie płyną z posiadania popularności. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zachowuje się jak dureń, ale nie wywyższajmy ich niewartościowego contentu, nad ten, który jest naprawdę dobry, wartościowy i ciekawy.

Pokazał złe strony, bo to jest aktualnie w dziale na czasie.25 tysięcy osób ogląda live patoli. To, że zazwyczaj niszowi twórcy mają lepszy kontent jest raczej oczywiste.

Panowie po co spinanie tylnej cześć ciała w święta każda grupa, czy też portal or what ever musi mieć swoich klaunów. To że tych klaunów ogląda zakompleksiona dzieciarnia i uważają to za coś dobrego to ich sprawa. Jeśli w polityce mamy klaunów, pawianów, to czemu na YT miało by być inaczej. My lubimy oglądać normalnych ludzi a ktoś do stymulacji potrzebuje oglądać debili. I to tyle.

Proszę o kulturalne wypowiedzi i nie reklamowanie w/w kanałów.

Popieram Polski Youtube, sam ich wspieram finansowo. Daniel Magical, RAfonix i Rafatus to najlepsza dawka humoru i szanuje ich za to.

No i masz.

Według mnie patola powinna dostać bana

Nie ma co się głęboko wypowiadać na tematy gównanie.

Patrząc na nędzę i syf, ludzie zapominają o swojej nędzy. Polacy żyją w syfie i porównując się do gówna podobudowują swoje ego, które z natury i reletaywnie nie ma prawa być wysokie. Takie strumienie ukazują prawdę o Polakach.

Jest ogrom streamerów, którzy dostarczają rozrywki na wysokim poziomie (np: MANvsGAME, DansGaming, Dexbonus, Ellohime i wiele wiele innych), a tyle osób woli patrzeć na jakichś degeneratów, a co gorsza dawać im pieniądze. Nigdy tego nie zrozumiem.

Nie oglądam i kompletnie nie interesuje mnie polski Youtube bo trzyma żenująco niski poziom, ale ze źródeł trzecich wiem o kogo chodzi założycielowi tego tematu ;) Ale to w sumie najmniej jest to ważne.

W każdym razie moim zdaniem YT takie treści powinien zdejmować. Ja wiem, że YT, w przeciwieństwie do Twitcha, pozwala na streamowanie szerszej tematyki niż same gry, ale na takie patologie nie powinien zezwalać i koniec kropka. To tak jakby takie rzeczy były puszczane w normalnej telewizji. Są? Nie, a YT to media internetowe więc też powinno trzymać fason. Gdy PewDiePie obrażał żydów to jakoś potrafili zareagować.

Natomiast ludzi, którzy wspierają takie patologiczne zachowania nie szanuję i sami pokazują, że IQ mają poniżej średniej. Nie będę tego wątku rozwijać bo jeszcze dostane osta za rzekome obrażanie, a ja po prostu "mówię jak jest". lul

Gdy PewDiePie obrażał żydów to jakoś potrafili zareagować.

??? xD

Jest ogrom streamerów, którzy dostarczają rozrywki na wysokim poziomie (np: MANvsGAME,  DansGaming, Dexbonus, Ellohime i wiele wiele innych), a tyle osób woli patrzeć na jakichś degeneratów, a co gorsza dawać im pieniądze. Nigdy tego nie zrozumiem.


Dan to jedyny gość u którego suba na twitchu miałem, totalny bóg :D

Patrząc na nędzę i syf, ludzie zapominają o swojej nędzy. Polacy żyją w syfie i porównując się do gówna podobudowują swoje ego, które z natury i reletaywnie nie ma prawa być wysokie.  Takie strumienie ukazują prawdę o Polakach.

Zgadzam sie, sam wstydze sie bycia robakiem, no ale co zrobić, zostaliśmy naznaczeni robaczaną klątwą.


Swoją drogą jakim cudem na YT jest aż tak wolna amerykanka? Serio, to dla mnie niezrozumiałe jest, czy te zwięrzęta w ogóle moderują to jakoś? Na innych platformach takie zachowanie insta banem by sie konczyło i z bani, a tam się napierdalają i chleją na umur na tych streamach, palą jakieś beczki w mieszkaniach i wyrzucają telewizory przez okna i wyjebongo xD

A nade wszystko przede mną powiedziane, chciałbym dodać, iż moda na patologie tyczy się tylko i wyłącznie upośledzonych alkoholowo ras słowiańskich, które przez parusetletnią alkoholizację zwyczajnie wypaliły sobie mózgi.

Trudno się z tym nie zgodzić, w szczególności że na wyżej wymienionych patologicznych streamach ZA KAŻDYM RAZEM uprawiana jest nadmierna alkoholizacja, więc jest to fakt.