Temat do kasacji

Proszę o kasację tematu

Zapomnieliście podać serwera. Albo jest zbyt mało widoczny.

Poprawione

super że coś powstało :) na pewno się odezwę do was

Od dawna temu zauważyłem dziwną skłonność do kompletnej ignorancji już róznych for dot. BnS. Tam po prostu nikt nie piszę jeśli chodzi o rekrutację, forum polskie BnS to chyba dawno umarło. A btw klan powstał tydzień po starcie serwera :P

Wiem ze temat odnośnie Guildi ale ktoś chętny na świeży start mam 45 lvl Blade Mastera ale to postać jak gra wystartowała a bym chętnie dziś w nocy pograł ktoś chętny ?? i do guild chętnie tez dziś bym wbił

Póki co mam na alcie ok 26 lv, może w nocy zrobię tak z 40 lv. Nick z forum taki sam jak w grze ^^

To miał bym co cię gonić a ty w nocy jeszcze bardziej mi uciekniesz a wiesz chciałem w 2 szybko do przodu cisnąć

Spokojna twoja czochrana, mam jeszcze jednego alta do zrobienia :P

No to moze cisniemy mam na necro czy jak tam 5 lvl

Mały up > Szukamy w tym momencie summonerów, soul fighterów i assasinów w pierwszej kolejności. Praktycznie dla każdej klasy się znajdzie miejsce poza warlockiem (sry za dużo osób tym gra). Dla osób świeżych z grą mamy też tak zwaną akademię, do której można dołączyć wyszukując nasz social clan (pod H) > Wojownicy Bigosu

Chciałem zrobić soul fightera albo summonera właśnie, nawet wbiłem tymi postaciami "aż" 8lvl, ale jest blokada i nie można dołączyć do czerwonych :(

Chciałem zrobić soul fightera albo summonera właśnie, nawet wbiłem tymi postaciami "aż" 8lvl, ale jest blokada i nie można dołączyć do czerwonych 

Czasem jest po prostu spora ilość ludzi w crimsonach, najlepiej spróbować póżnym wieczorem albo bardzo wcześnie rano.

Proszę o kasację tematu