Tera Online PS4

Witam wszystkich.

Temat poświęcony wersji na konsole Playstation 4.

Nowości, informacje i aktulne wiadomości.

Dzielić się i pisać :)

Zapisy do bety www.tera.enmasse.com/consolebeta

Zapraszam do społeczności:

Tera Online [Polska]

Pozdrawiam :)

TERA-Console-15.jpg

Hmm, mam takie pytanie. Na PS4 chodzi tak samo jak na PC? W sensie doczytywanie się postaci spadki fps w większych miasta gdzie jest sporo npc i graczy?

@Pawlikgk Nie ma konkretnych informacji, ale pewnie fps'y będą stałe jak to w większości gier, ale co i jak jeszcze nie potwierdzone.

Aaa fakt! Przesz to jeszcze nie wystartowało ;)

Co do spadków FPS bym tak się nie cieszył, APB Reloaded niedawno wystartowało na ps4 i na moim PS4 pro 20 fps przez większość czasu, wręcz nie idzie grać czasami.

Miejmy nadzieję że Tera będzie lepiej działać :X

No nie zawsze są te stałe, ale raczej powinny być te 30fps :)

Nieoficjalnie wyczytałem coś o czerwcu, ale nie wiem czy beta czy oficjalny start :)

Jak na razie Enmasse nie podaje informacji.

A jest jakaś przybliżona data startu bety albo samej gry na peesa ?

@Eustachy Tylko że 2017 rok i więcej informacji w najbliższych miesiącach.

tak czyś jak fajnie będzie pograć od początku ;p jeszcze na pewno sporo ludzi zacznie grać bo i tak za dużo mmo nie ma póki co na psie.

Tylko czekać na informacje :)

Myślę, że nie powinno się długo czekać.

Jeszcze raz zapraszam do społeczności :)

Będę starał się informować na bieżąco :)

Rozumiem, że jak od Enmasse to będziemy mieć opóźnienia/lagi?

@89adudlyb Będzie serwer taki na jakim regionie masz konto :)

@89adudlyb Będzie serwer taki na jakim regionie masz konto 

Hmmm, no dobra ale Tere w EU wydaje GF a Tera NA to ta od EnMasse, jeśli się nie mylę.

Chyba, że jakoś EnMasse wydaje w obu regionach czy co.

Nie rozumiem za bardzo jak to ma działać, niech ktoś wytłumaczy jak jest poinformowany.

@89adudlyb na PS4 gry online są z PSN więc Enmasse tylko jest wydawcą na PlayStation, za serwer odpowiada Sony.

Witam wszystkich, ktoś ma jakies info odnośnie tej bety na ps4? Wiadomo już coś, klucze będą rozdawane losowo bo chętnie bym pograł w jakieś dobre mmo na ps

Nie mogę się doczekać aż wystartuje ^^ Zapisałem się na Bete ale jeszcze nic nie dostałem niestety odnośnie tego, czy się dostałem czy nie. Mam nadzieję, że nie będzie takich spadków fps jak na pc

A mam przeczucie ze gra wystartuje jeszcze w tym roku. Fajnie by było bo super to wyglada

Konsolowa beta przewidziana jest na grudzień będzie to tylko wersja NA gdyż na forum GF nie ma żadnych informacji . Tak więc powodzenia z pingami i nie nie będzie wersji EU to również jest podane na forum GF .

https://board.tera.gameforge.com/index.php/Thread/69568-TERA-on-consoles/

@up A czy przypadkiem enmase nie potwierdzilo serwera EU? Poza tym jak wyzej wspomnieli w EU Tere ma wydac rowniez enmase wiec GF nie ma w tej kwesti nic do gadania.

A na X1 też jest dostępna beta?