TIBIA od ZERA!

1. Tak, czemu nie :)

2. Oficjalny.

3. Tak na nowszych serwerach.

4. Knight - mniej problemu jeśli chodzi o gold dla początkującego jak najbardziej.

@miroll

To że ty jej nie lubisz nie znaczy że on też ma. Wystarczyło zasugerować Runescape, a nie że Tibia to "wróg". I pewnie jeszcze w wersje oldschool ? Według mnie jest brzydsza od Tibi jeśli na to patrzeć.

Robi się offtop... koleś chce zagrać więc czemu nagle wywody ma czytać że to słaba gra czy co? Tak samo nie powinny doradzać osoby które grały przed dinozaurami i nie mają już do czynienia z grą od lat... wiele się zmieniło od tamtych czasów.

Do autora tematu:

Tak opłaca się grać na rl Tibii.

Tak można i całą grę grać solo tylko przy niektórych czołowych questach trzeba ekipe i na bossy.

Dużo osób preferujących solo style gra palladynem więc może i Tobie się spodoba.

@mrjerry Jeśli grasz na Olympa to możesz napisać do mnie w razie jakichkolwiek pytań. Nawet i eq na start jakieś może się znajdzie. Nick: Maxigashi

A i może zastanów się czy na pewno na Olympi chcesz grać, serwer powoli umiera i sam zaczynam myśleć nad przeniesieniem postaci na serwer Secura.

Nie graj na non pvp. Najlepszym elementem tej gry jest wlasnie pvp a na non pvp nawet bota nie mozesz zabic.

Tibia jest bardzo słabą grą - o to mi chodzi. Mamy 2017 rok kiedy większość gier jest dużo lepsza - i o ile rozumiem ludzi którzy grali/wracają do gry z sentymentu, bo grali za dzieciaka czy coś, o tyle zupełnie nie rozumiem jak do tak badziewnej gry można próbować podejść od 0 mając na celu znalezienie dobrej i grywalnej rozgrywki.

Właśnie młodszy = minecrafty i tibie to można zrozumieć bo młody i mało co jeszcze w życiu widział, więc cięzko mu wyrobić własne zdanie.

Możesz nazwać to stereotypami - ja wole określenie statystyka.

Panie Dorosły, przemawia do Ciebie gość z 92` rocznika nie biorąc nawet pod uwagę czy jesteś starszy, czy młodszy. Mam w głębokim poważaniu gry dzisiejszych czasów, bo to one są właśnie powodem dla którego je odinstalowuję, nie przekują mnie niczym prócz grafiką. Dużo bardziej wolę grać w Tibię, Pokemony, czy Minecraft. Pozdrawiam Panie.

Tibia kozak gra, ma swój klimat nie to co te crapy. Jak najbardziej warto grać, oczywiście najlepiej z paccem, nie jest to duży wydatek ale mamy dostęp do wszystkich możliwości.

Jak wyżej, naprawdę warto. ;)

W sumie jesli ktos zaczal lub zaczyna grac od zera niech mi da znac

Witam,

Temat zaczynam bo sama gra mnie osobiscie ciekawi od bardzo dawna, otóż zastanawiam się od dłuższego czasu czy by nie zacząć grać Tibie.

I tutaj biegnę z sprostowaniem. W tibie nigdy w życiu nie grałem i zupełnie nie znam mechaniki gry. Mimo mojego wieku ( 27 lat ) nigdy nie mialem okazji sprawdzić tego tytułu.

Nasuwa się kilka pytań:

- Czy jest sens zaczynania od zupełnego zera ?

- Czy lepiej wybrać serwer prywatny czy może oficjalny ?

- Preferuje grę solo, czy mechanika gry pozwala samotnym graczom swobodnie i komfortowo grać ?

- Jeżeli już zdecyduje się zagrać to jaką klasę najlepiej wybrać na początek i na solo ?

Bardzo proszę o poważne podejście do tematu :)

Będę bardzo wdzięczny za każdy argument który rozwieje moją wątpliwość .