Dobry Horror o duchach/demonach

Siemka! Szukam dobrego horroru o duchach/demonach na wieczór. Wszystkie Paranormal Activity, Grave Encouters obejrzane. Omeny, Egzorcyzmy, Tablice Ouija także. Horror w miarę nowy by były spoko efekty

Z dziewczyną ostatnio oglądałem "Kiedy gasną światła" - bardzo polecam, lecz było to w kinie i nagłośnienie zrobiło połowę roboty, strasznie też podobał nam się "Przypadek 39"

Z dziewczyną ostatnio oglądałem "Kiedy gasną światła" - bardzo polecam, lecz było to w kinie i nagłośnienie zrobiło połowę roboty, strasznie też podobał nam się "Przypadek 39"

Potwierdzam! Oby dwa filmy genialne. Sprawdz tez Mercy. Dla mnie must have jesli chodzi o fana horrorów. W ostatnich miesiacach obejrzalem okolo 100 różnych filmów o tej tematyce. Mam czasem lekkie schizy, ale warto do mnie zagadać hehe

Spróbuj "First Born".

Kiedy gasną światła oglądałem i polecam także.

Inkarnacja ! :3

Może , Naznaczony ?

Obecność 1 i 2? Chyba najlepsze horrory ostatnich lat

Stary ale fajny 13 duchów

Od siebie polecam Shutter (Widmo), The Grudge, Obecność i Sinister. Horror nie musi mieć miliona fajerwerków, żeby być strasznym. Wydaje mi się, że wszystko od 2000 roku ma wystarczającą ilość efektów specjalnych

Siemka! Szukam dobrego horroru o duchach/demonach na wieczór. Wszystkie Paranormal Activity, Grave Encouters obejrzane. Omeny, Egzorcyzmy, Tablice Ouija także. Horror w miarę nowy by były spoko efekty