Dwa pytania

Kiedyś dużo grałem w ESO na ps4. Mam tam zabójce kota 50 lv około 350 champion points, oprócz zaklinania które jest chyba na 39 to wszystko na max rozwinięte.

Czy mogę jakoś przenieść tą postać na PC? Mam tam około 900 zadań zrobionych i sporo tych kamyków odblokowanych które dają różne bonusy jak się craftuje eq.

I czy odpalę eso na takim laptopie:

win 10

Intel Core i5-7300HQ

8 GB

NVIDIA GeForce GTX 1050

To ten laptop Laptop MSI GL72 7RD-281PL

Kiedyś dużo grałem w ESO na ps4. Mam tam zabójce kota 50 lv około 350 champion points, oprócz zaklinania które jest chyba na 39 to wszystko na max rozwinięte. 

Czy mogę jakoś przenieść tą postać na PC? Mam tam około 900 zadań zrobionych i sporo tych kamyków odblokowanych które dają różne bonusy jak się craftuje eq. 

I czy odpalę eso na takim laptopie:

win 10

 

Intel Core i5-7300HQ

 

8 GB

 

NVIDIA GeForce GTX 1050

To ten laptop Laptop MSI GL72 7RD-281PL 

Myślę ze byłaby taka możliwość ale nie wiem czy się będzie kalkulować bo zapewne nie zrobią tego za darmochę a co do odpalenia ESO na lapku było ESO tydzień za free więc można było przetestować

Pozdrawiam

bez problemu odpalisz na amxie. na 960m chodzi na full na 1920. a co to za roznica czy konto na kosole czy nie ? roznica chyba jest jedynie w koncie na steam a konsole/pc ?

Generalnie można przenieść konto bez problemu z PS/XBOX na PC wystarczy napisać ticketa do supportu oni tam dalej pokierują jeśli będziesz chciał mogę Ci z tym pomóc. Co do postaci nie mam pewności czy wraz z kontem zostanie przeniesiona, ale obstawiam, że tak chociaż podkreślam NIE JESTEM PEWIEN.

Jeśli chodzi o kwestię sprzętową to myślę, że bez problemu, u mnie działa spokojnie a mam i5-6300HQ gtx950m 2gb i 8gb ram, nie gram na natywnej bo mam inny monitor ale z tego co pamiętam to w fullHD też w miarę działał. Mój lapek to MSI GL62 6QD.

Ja mam 640M 1GB i na maxie w natywnej chodzi bez problemu, 6GB RAM i i5 2467M :)

na 960m 4gb mozna bez problemu na 1920 smigac.

A ja się podepnę :) Jak populacja w ESO ? Czy gra jest w miarę przyjemna ? Nie ma problemu ze znalezieniem kompanów ?
Jak się expi ? przez questy czy coś innego ? Jaką podstawkę najlepiej kupić ? GOLD ?

O populacje nie pytaj bo jest milionowa nie widzialem jeszcze tyle ludzi ile w TESO.

Gra jest bardzo przyjemna.

Dungeon finder znajduje dg od kilku sekund grjac tankiem/clerem do kilku minut dpsem ale tak jest w kazdej grze. (pomijajc , ze mozesz grac no tym i tym na jednej postaci)

Questy lub dungeony rozne eventy bossy itp :)

kupuj gold...za 90 pare zlotych wychaczysz lub sama podstawke za 30-40

A długo się wbija lvl capa i skilluje ?

pewnie zalezy od tego ile grasz hehe nie wiem trudno powiedziec dla jednych pewnie bedzie szybko dla innych wolno jednak wbicie 600cp to chwile czasu zajmie :)

Wolniej, niż w większości mmo

A czy gra jest bardziej nastawiona na solową eksplorację czy zbiorową ?

A czy gra jest bardziej nastawiona na solową eksplorację czy zbiorową ?

Caly kontent Questow jestes w stanie zrobić sam, ewentualnie na mapie Craglorn mozesz potrzebować pomocy kompanów ale mogę sie mylic bo dawno wszytkie lokacje Questowalem ;)

Pozdrawiam

Kiedyś dużo grałem w ESO na ps4. Mam tam zabójce kota 50 lv około 350 champion points, oprócz zaklinania które jest chyba na 39 to wszystko na max rozwinięte.

Czy mogę jakoś przenieść tą postać na PC? Mam tam około 900 zadań zrobionych i sporo tych kamyków odblokowanych które dają różne bonusy jak się craftuje eq.

I czy odpalę eso na takim laptopie:

win 10

Intel Core i5-7300HQ

8 GB

NVIDIA GeForce GTX 1050

To ten laptop Laptop MSI GL72 7RD-281PL