Lista aktywnych Free Company

BT

Dostanę warna za to, ale co z tego, muszę to napisać: Jaki jest sens istnienia tego tematu?

FC które są zainteresowane rekrutacją posiadają swoje tematy w dziale gildie. Do tego ich (byli)członkowie często wypowiadają się w tematach, więc zawsze można napisać PW jeżeli ma się więcej pytań. Istnieje również lista polskich graczy, gdzie wypisane są ich FC.

Poza tym, piszesz o szukaniu FC, których playstyle pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami, po czym trzeba wymienić jedynie nazwę i serwer - co to daje? Ruchające Korkociągi [CORG] na serwerze Odin. Nie mówi to nic, a może jest to najlepsze rajdujące FC na serwerze?

Ok rozumiem. Dzięki ale to był post skierowany do przyjaznej społeczności FFIV . Na tej stronie widocznie jest nieaktywna :) .

Witaj wędrowcze:)

następne martwe pole dla nowych graczyFFIV 2017:

http://finalfantasyxiv.pl/forum/viewforum.php?f=5

Mam wrażenie, że większość community FFIV jest tu uśpiona Gra zespołowa wskazana.

Idę pograć .Pozdrawiam.Temat do zamknięcia.

Ok rozumiem. Dzięki  ale to był post skierowany do przyjaznej społeczności FFIV . Na tej stronie widocznie jest nieaktywna  .

Witaj wędrowcze:)

następne martwe pole dla nowych graczyFFIV 2017:

http://finalfantasyxiv.pl/forum/viewforum.php?f=5

Mam wrażenie, że większość community FFIV jest tu uśpiona Gra zespołowa wskazana.

Idę pograć .Pozdrawiam.Temat do zamknięcia.

Nieaktywny to ty jesteś...dobrze ci @Might Tay napisał ze wystarczy poszukać na forum w odpowiednim temacie...a jeśli uważasz ze każdy powinien ci podać wszystko na talerzu to przykro mi ale nie nadaj się do żadnej gry mmo.

Kolejna sprawa na tym forum znajdziesz chyba wszystkie polskie FC dostępne w FF bo po prostu w tej grze gra mało polaków(a szkoda)

@Kurtyzana co ci dolega? Raz to przypadek ,że trollujesz jednak wylew twoich złotych myśli obecnie to recydywa. Proszę wyłączyć komputer i wrócić na ziemię.

O nic nikogo nie prosiłem,nic nie uważałem,talerz ci się przyda(naucz się czytać ze zrozumieniem) Na tym forum jest 14 wpisów aktywnych graczy (z czego 7 jest aktulnych) Napisane było: Temat do zamknięcia.Twój guru udał się na emeryturę @Might Tay . ..on jest nieaktywny.

You normally get better performance when you are enjoying yourself in a raid rather than listening to some raging dictator.

Owszem nie nadaję się do żadnej gry MMO......z tobą i tobie podobnymi :) ,gdyż od 12 lat unikam toksycznych pasożytów a skupiam się na grze.Szkoda czasu na karmienie trolla :)

Do nigdy .

@Kurtyzana  co ci dolega? Raz to przypadek ,że trollujesz jednak wylew twoich złotych myśli obecnie to recydywa. Proszę wyłączyć komputer i wrócić na ziemię.

O nic nikogo  nie prosiłem,nic nie uważałem,talerz ci się przyda(naucz się czytać ze zrozumieniem) Na tym forum jest 14 wpisów aktywnych graczy (z czego 7 jest aktulnych) Napisane było: Temat do zamknięcia.Twój guru udał się na emeryturę  @Might Tay . ..on jest nieaktywny.

You normally get better performance when you are enjoying yourself in a raid rather than listening to some raging dictator.

Owszem nie nadaję się do żadnej gry MMO......z tobą i tobie podobnymi  ,gdyż  od 12 lat unikam toksycznych pasożytów a skupiam się na grze.Szkoda czasu na karmienie trolla   

Do nigdy .

Tragedia twoje wypowiedzi to są dopiero toksyczne trollowe odkąd gram w finala widzę pierwszy raz taką osobę ale niema co się martwić przy typie twoich wypowiedzi długo nie pograsz

BT