GTA V / PC / Ekipa: JaTuTylkoSprzątam

Witamy, Ekipa "JaTuTylkoSprzątam(JTTS)" poszukuje kilku graczy do wspólnej gry w GTA V Online.
Jesteśmy aktualnie małą zgraną grupą, ale chcemy ją powiększyć o kilku aktywnych i zainteresowanych grą graczy.
Szukamy osób do dobrej wspólnej zabawy. Jesteśmy wstanie pomóc i wyjaśnić podstawy dotyczące robienia napadów( nasza czołowa 4 wykonała achievement Geniusz Zbrodni ), zajmowania się biznesami CEO i MC. Sami wspólnie pomagamy sobie przy interesach jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Nie interesują nas ludzie, którzy są typowymi trolami. Nie gramy też na żadnych modach, bo taka gra jest bez sensu.
Oczekujemy graczy w wieku 18+.
Dodatkowo dodamy ze pogrywamy również w inne gierki, typu LoL, BF3/4,CS GO, Rust, na TSie spotkacie również resztę ludków z poza GTA którzy mucą głównie w BF'a

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o kontakt tutaj bądź dołączenie do naszego teamspeaka: fr1.ts-3.cx:17533
Na dole jest kanał GTA V i tam proszę poszukiwać Ducka bądź WilgotnegoPierożka.

Z reguły gramy w godzinach od 14 do 2 w nocy.

Pozdrawiamy i zapraszamy :D

Witam, ja bardzo chętnie się dołączę, jeśli chodzi o GTA, pogrywałem od 2006 roku w SAN ANDREAS na serwerach Role Play. Zakupiłem ze 2 lata temu V na steamie i pograłem trochę w Single Player, ale gdy dowiedziałem się, że można grać w to z innymi i robić z nimi misje, zniechęciłem się, bo nie miałem żadnej ekipy do tego. Chętnie nauczę się od Was podstaw, możliwości multiplayera i można coś udźgać :). Co do innych gier, mam CS:GO (miałem kałacha, teraz mam chyba GOLD IV od braku gry przez długi czas), W lola to samo, grałem od I sezonu, właściwie to od closed-beta, teraz już długo nie gram w tą grę. Zawsze uwielbiałem grać natomiast w Rusta odkąd go kupiłem, lecz trafiałem na ekipy, które się rozsypywały po kilku dniach gry, więc przestałem grać, granie w pojedynkę jest do bani.

Co do mojego czasu: Będę grał bardzo rzadko, ale będę :) Mogę być w ekipie takim cichym ludkiem, bowiem mam mało czasu na gry. Mieszkam z narzeczoną, dziecka się spodziewamy 1 października, mam swoją firmę, w której to przewożę maszynistów i rewidentów po Polsce i pod telefonem jestem właściwie 24/7. Czasami jest tak, że zleceń mam tyle, że nie jestem w stanie nawet pomieszkać w domu, zjeżdżam tylko na sen. Natomiast są również i takie dni co mam jedno/dwa zlecenia na dzień więc wtedy mogę coś pograć, a nóż trafię na całą ekipę któregoś dnia. Mam dwa wolne weekendy w miesiącu, więc też mogę coś pograć wtedy, ale nie całymi dniami, bo też chcę pożyć trochę własnym życiem, niżeli pracą czy komputerem :) Pozdrawiam.

Avementi na wstępie napisze ze zaskoczyłeś mnie aż tak długim i rozpisanym postem o swojej osobie, jak najbardziej na plus. W naszej ekipie każdy rozumie to że poza grą mamy swoje życie w RL i co jak co przekładamy jednak RL nad granie, co za tym idzie nikt Tobie u nas nie wytknie ze nagle cie brakło czy cuś. Co do cichego ludka, jeżeli nie bd mógł rozmawiać, wystarczy ci sam odsłuch, chociaż mnie tam krzyk/echo kobiety, dziecka w tle nie bd przeszkadzał bo nie raz już się to przerabiało na TSach.

Jak możesz podeślij mi na PW swój nick( nie wiem czy nick z forum masz identyczny jak na gta ) żebym mógł cie dodać do ekipy, jak znajdziesz chwile to wbijaj śmiało na TSa lub po prostu odezwij się w grze :) Co do CS range będę miał podobna do Ciebie, a w Ruscinie jak sam napisałeś gra solo jest strasznie nudna i nie trafiona, co jak co w duecie lub w większej grupie osobiście bawię się najlepiej :)

NADAL POSZUKUJEMY NOWE OSOBY

Cześć, dopiero co znalazłem ten post, ale mam nadzieję, że propozycja od Was wciąż aktualna. :) Aktualnie mam 19 lat, dopiero co skończyłem technikum informatyczne, pogrywałem sobie kiedyś trochę w GTA, ale jednak przez maturalną klasę trochę przestałem grać. Czasem sobie pogrywam także w LoLa, od święta w CSa, gdy komuś brakuje 5tego do meczyku (z silverkiem nikt grać nie chce :() . Także, jeżeli by było wciąż miejsce do Was to bym z chęcią dołączył, nie rozpiszę się tu, nie jestem typem co mówi/pisze o sobie na siłę, wolę szczerze odpowiadać na pytania. :P

Cześć, ogłoszenie nadal aktualne?

czy jest to aktualne

Witamy, Ekipa "JaTuTylkoSprzątam(JTTS)" poszukuje kilku graczy do wspólnej gry w GTA V Online.
Jesteśmy aktualnie małą zgraną grupą, ale chcemy ją powiększyć o kilku aktywnych i zainteresowanych grą graczy.
Szukamy osób do dobrej wspólnej zabawy. Jesteśmy wstanie pomóc i wyjaśnić podstawy dotyczące robienia napadów( nasza czołowa 4 wykonała achievement Geniusz Zbrodni ), zajmowania się biznesami CEO i MC. Sami wspólnie pomagamy sobie przy interesach jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Nie interesują nas ludzie, którzy są typowymi trolami. Nie gramy też na żadnych modach, bo taka gra jest bez sensu.
Oczekujemy graczy w wieku 18+.
Dodatkowo dodamy ze pogrywamy również w inne gierki, typu LoL, BF3/4,CS GO, Rust, na TSie spotkacie również resztę ludków z poza GTA którzy mucą głównie w BF'a

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o kontakt tutaj bądź dołączenie do naszego teamspeaka: fr1.ts-3.cx:17533
Na dole jest kanał GTA V i tam proszę poszukiwać Ducka bądź WilgotnegoPierożka.

Z reguły gramy w godzinach od 14 do 2 w nocy.

Pozdrawiamy i zapraszamy :D