Przeniesienia czat boxa na swoje odpowiednie miejsce

Z racji tego, że poziom wypowiedzi na czatboxie to brud, smród, kiła i mogiła to proponuje przeniesienie go tam gdzie jego miejsce czyli na dno portalu. Nie każdy lubi czytać prostackie wypowiedzi a poziom buractwa może odstraszać nowych użytkowników.

Ooooo to nie głupi pomysł :)

Zgadzam się, niektóre wręcz skatologiczne wypowiedzi pewnych wysoko postawionych w tzw. kolesiostwie elit, notorycznie mnie obrzydzają.

Popieram kolege wyżej, to co się dzieje na czatboxie to skandaliczne, patologiczne zachowanie niegodne bytu ludzkiego, do tego gdy ktoś nowy chce się wypowiedzieć,szybko zostaje gaszony przez "elitke"

Dokładnie, zachowanie niektórych osób na forum jest po prostu żałosne, zalatuje trochę patologią. Zwykły szarak nie może się nawet normalnie wypowiedzieć.

Może w końcu czas na zmiany może w administracji trzeba zrobić wiosenne porządki ?? Kiedyś mój mądry dziadek powiedział że "jeżeli coś się psuje zawsze zaczyna się od głowy..."

P.S. mój dziaduś już nie żyję ale nauczył mnie jednego "chamstwo i buractwo trzeba tępić"

Bardzo mądry dziadek, mój też tak mówił, tylko on nie żyje....

Zmiany w administracji kluczem do proletaryzacji forum!

Moim zdaniem każdy z elitki forum, czyli każdy z rangą inną niż Użytkownik powinien dostać bana. Kto sie zgadzam, daje łapke w góre.

Widocznie jak więcej piszemy to widocznie jesteśmy lepsi- stąd jesteśmy elitą i mamy rangi i cały czatbox jest czerwony od naszego koloru, na czatboxie dziennie przelewa się tysiące wiadomości, ale jakiś losowy typ z multikontem przyczepił się że wyzywamy @VampirLord albo jeszcze głupszego @Pawcioyy to olaboga nie mogę patrzeć na przekleństwa bo oślepnę albo mama zobaczy

@Maqes Czyli jak jesteś elytą to możesz być prostakiem? Ciekawe czy w rl zachowujesz się też tak samo czy jednak się boisz, że spotka Cię za to nagroda. Nikt nie chce czytać twoich wypocin bo to zwykłe chamstwo i nawet jakbyś miał 10k komentarzy to nic nie zmienia.

Może w końcu czas na zmiany może w administracji trzeba zrobić wiosenne porządki ?? Kiedyś mój mądry dziadek powiedział że "jeżeli coś się psuje zawsze zaczyna się od głowy..."

 

 

P.S. mój dziaduś już nie żyję ale nauczył mnie jednego "chamstwo i buractwo trzeba tępić"

Popieram, wszystkiemu winny jest admin, trzeba go jak najszybciej wymienić. Wchodzi, prowokuje i jeszcze pewnie prywatnie śmieje się wraz z tymi, co tylko siedzą i wyzywają.

Koniec siedzenia cicho, czas ruszyć z widłami! Domagamy się zmiany ADMINISTRACJI ponieważ aktualna sprzyja lobby bywalcowemu i ma w d*pie większość użytkowników! Zależy mu tylko na elicie, nie dba o resztę.

Czatbox jest u góry, bo ja tak zadecydowałem i tego nie zmienię, jednak rozważę Wasze sugestie co do jego działania. Niestety na zmianę administracji się nie zapowiada, przykro mi.

Zamykam i pozdrawiam.

Z racji tego, że poziom wypowiedzi na czatboxie to brud, smród, kiła i mogiła to proponuje przeniesienie go tam gdzie jego miejsce czyli na dno portalu. Nie każdy lubi czytać prostackie wypowiedzi a poziom buractwa może odstraszać nowych użytkowników.