TESO ZENIMAX/GRACZE - wydawca / spolecznosc gry

Chce poruszyc temat odnosnie wydawcy TESO , ktory jest w ogole niekompetentny.

Po 1 . Platnosci na stronie zenimaxa to totalna loteria albo otrzymasz crowny albo ich nie otrzymasz po czym support odpowie Ci , ze to Twoja lub Twojego banku wina.

po 2. Goscie nie potrafia od 2 tygodni naprawic dungeon findera gdzie idac w party na dunga dostajesz w 99% kicka z dunga lub wchodzisz w 2 osoby zamiast 4 ....po czym teleportujesz sie spowrotem do dunga robiac go nie dostajesz expa za daily questa.

po 3. jakiekolwiek gesty zapytaia praktycznie sa bez odpowiedzi na forach zenimax probuje cos naprawic ale nie ma pojecia jak jest naprawde slabym wydawca , ktory chyba leci tylko i wylacznie na kase z dlc i suba.

Gra est swietna jednak wydawca chyba patrzy jedynie na to by wydac nowy dlc i robic nastepny reszte rzeczy zlewajac ew nie umiejac tego naprawic.

po 4. Spoleczenstwo TESO jest naprawde dziwne.....wiekszosc osob , ktore spotkalem albo nic nie pisze na chatach nawet pytanych o to by ktos poszedl na dungeon nie warto wrecz pytac , wydaje mi sie , ze ludzie kupujacy TESO zapomnieli , ze jest to gra mmo a nie single player i graja w nia jedynie po to by zrobic questy i dac grze spokoj. Spotykam ludzi , ktorzy maja p o50 lvl i nie byli jeszcze na zadnym dungeonie co jest poprostu niezrozumiale .

Gra jest wyborna jednak wydawca i comunity jest troszke nie odpowiednie do tego tytulu. Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach :)

Jak chcesz spam na chatcie to znajdź sobie po prostu gildie, a w ESO można mieć ich aż 5 z czego w każdej maksymalnie 500 osób, co daje 5x500=2500, przyjmując, że średnio wieczorem w każdej gildii jest od 60 do 150 osób online masz nawet od 300 do 750 osób w jednej chwili do wspólnego chatu. Spam na zone jest zależny od lokacji, w tych popularnych, zaludnionych nie do końca jest tak, że zone chat nie jest aktywny, kwestia tego gdzie aktualnie znajduje się Twoja postać. Moim zdaniem to wpływa na fakt, że ogólny "world chat", "zone chat" w innych MMO jest bardziej używany niż tu, bo tutaj mając 5 gildii i tak cięzko ogarnąć wszystkie chaty jeśli komuś zależy a dorzucanie kolejnego jest niepotrzebne dla większości osób.

Może nie wszystkie dungeony ale Triale lepiej robić z gildią na TS bo można dostać raka od randomowego klepania party.

Do reszty nie odniosę się, raz mi zbugowało dungeon findera co prawda ale że było tylko raz to dawno o tym zapomniałem aż do momentu gdy Twój temat mi o tym przypomniał. O problemach z przelewami niestety słyszałem więc coś musi być na rzeczy.

Chce poruszyc temat odnosnie wydawcy TESO , ktory jest w ogole niekompetentny.

 

Po 1 . Platnosci na stronie zenimaxa to totalna loteria albo otrzymasz crowny albo ich nie otrzymasz po czym support odpowie Ci , ze to Twoja lub Twojego banku wina.

po 2. Goscie nie potrafia od 2 tygodni naprawic dungeon findera gdzie idac w party na dunga dostajesz w 99% kicka z dunga lub wchodzisz w 2 osoby zamiast 4 ....po czym teleportujesz sie spowrotem do dunga robiac go nie dostajesz expa za daily questa.

po 3. jakiekolwiek gesty zapytaia praktycznie sa bez odpowiedzi na forach zenimax probuje cos naprawic ale nie ma pojecia jak  jest naprawde slabym wydawca , ktory chyba leci tylko i wylacznie na kase z dlc i suba.

 Gra est swietna jednak wydawca chyba patrzy jedynie na to by wydac nowy dlc i robic nastepny reszte rzeczy zlewajac ew nie umiejac tego naprawic.

 

po 4. Spoleczenstwo TESO jest naprawde dziwne.....wiekszosc osob , ktore spotkalem albo  nic nie pisze na chatach nawet pytanych o to by ktos poszedl na dungeon nie warto wrecz pytac , wydaje mi sie , ze ludzie kupujacy TESO  zapomnieli  , ze jest to gra mmo a nie single player i graja w nia jedynie po to by zrobic questy i dac grze spokoj. Spotykam ludzi , ktorzy maja p o50 lvl i nie byli jeszcze na zadnym dungeonie co jest poprostu niezrozumiale .

 

Gra jest wyborna jednak wydawca i comunity  jest troszke  nie odpowiednie do tego tytulu. Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo  , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach 

1. Emmm? Tylko ty chyba masz takie problemy w takim razie :I

2. Mi tam dungeon finder działa dobrze, zawsze znajduje 4 osoby, nigdy nie zostałem kicknięty + dostaje nagrode na koniec.

3. Forum to jest skupisko trolli, tam nic nie ma sensu, jako że dostali do niego dostęp też ci z bety, darmowego weekendu itp. to nadal trollują po prostu w grze raczej takich ludzi sie nie spotka.

4. Czy tylko ja w tej grze spotykam normalnych miłych ludzi? Są na każdym kroku i naprawdę nie wiem o co chodzi w takich tematach.

Chce poruszyc temat odnosnie wydawcy TESO , ktory jest w ogole niekompetentny.

 

Po 1 . Platnosci na stronie zenimaxa to totalna loteria albo otrzymasz crowny albo ich nie otrzymasz po czym support odpowie Ci , ze to Twoja lub Twojego banku wina.

po 2. Goscie nie potrafia od 2 tygodni naprawic dungeon findera gdzie idac w party na dunga dostajesz w 99% kicka z dunga lub wchodzisz w 2 osoby zamiast 4 ....po czym teleportujesz sie spowrotem do dunga robiac go nie dostajesz expa za daily questa.

po 3. jakiekolwiek gesty zapytaia praktycznie sa bez odpowiedzi na forach zenimax probuje cos naprawic ale nie ma pojecia jak  jest naprawde slabym wydawca , ktory chyba leci tylko i wylacznie na kase z dlc i suba.

 Gra est swietna jednak wydawca chyba patrzy jedynie na to by wydac nowy dlc i robic nastepny reszte rzeczy zlewajac ew nie umiejac tego naprawic.

 

po 4. Spoleczenstwo TESO jest naprawde dziwne.....wiekszosc osob , ktore spotkalem albo  nic nie pisze na chatach nawet pytanych o to by ktos poszedl na dungeon nie warto wrecz pytac , wydaje mi sie , ze ludzie kupujacy TESO  zapomnieli  , ze jest to gra mmo a nie single player i graja w nia jedynie po to by zrobic questy i dac grze spokoj. Spotykam ludzi , ktorzy maja p o50 lvl i nie byli jeszcze na zadnym dungeonie co jest poprostu niezrozumiale .

 

Gra jest wyborna jednak wydawca i comunity  jest troszke  nie odpowiednie do tego tytulu. Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo  , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach 

1. Nigdy nie miałem problemów, zresztą ja używam PayPala do takich rzeczy a tam nie ma prawa się coś takiego stać. Powinieneś tutaj napisać co tobie odpisali, bo skoro napisali, że to twoja wina, to w sumie sam jestem ciekaw.

2. Mi działa dobrze, chociaż wiem, że są z tym problemy. Pewnie naprawią to przy kolejnym mainteance.

4. Ale czat nie jest od pytania się kto idzie na dungeon. Od tego jest Dungeon Finder albo gildia. I co z tego, że ktoś nie był na dungeonie? Może nie lubi? TESO ma ogrom questów z ciekawym tłem fabularnym, więc po co im to do szczęścia? W ogóle masz pretensje, że ludzie zapomnieli, że to gra MMO. NO TO MOŻE ZNAJDŹ GILDIĘ zamiast mieć pretensje do bogu ducha winnych osób cieszących się tak dużym światem.

Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo  , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach 

No Ty ewidentnie do nich nie należysz, skoro nie masz gildii. Gdybyś miał, to ten post nie miałby prawa powstać.

Chce poruszyc temat odnosnie wydawcy TESO , ktory jest w ogole niekompetentny.

 

Po 1 . Platnosci na stronie zenimaxa to totalna loteria albo otrzymasz crowny albo ich nie otrzymasz po czym support odpowie Ci , ze to Twoja lub Twojego banku wina.

po 2. Goscie nie potrafia od 2 tygodni naprawic dungeon findera gdzie idac w party na dunga dostajesz w 99% kicka z dunga lub wchodzisz w 2 osoby zamiast 4 ....po czym teleportujesz sie spowrotem do dunga robiac go nie dostajesz expa za daily questa.

po 3. jakiekolwiek gesty zapytaia praktycznie sa bez odpowiedzi na forach zenimax probuje cos naprawic ale nie ma pojecia jak  jest naprawde slabym wydawca , ktory chyba leci tylko i wylacznie na kase z dlc i suba.

 Gra est swietna jednak wydawca chyba patrzy jedynie na to by wydac nowy dlc i robic nastepny reszte rzeczy zlewajac ew nie umiejac tego naprawic.

 

po 4. Spoleczenstwo TESO jest naprawde dziwne.....wiekszosc osob , ktore spotkalem albo  nic nie pisze na chatach nawet pytanych o to by ktos poszedl na dungeon nie warto wrecz pytac , wydaje mi sie , ze ludzie kupujacy TESO  zapomnieli  , ze jest to gra mmo a nie single player i graja w nia jedynie po to by zrobic questy i dac grze spokoj. Spotykam ludzi , ktorzy maja p o50 lvl i nie byli jeszcze na zadnym dungeonie co jest poprostu niezrozumiale .

 

Gra jest wyborna jednak wydawca i comunity  jest troszke  nie odpowiednie do tego tytulu. Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo  , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach 

Pierwsze słysze. Ja nigdy nie mialem takich problemow. Znajomi co graja tez nie. Zas ludzie normalnie mi odpisuja na moje zapytania.

Ja co miesiąc kupuje crowny i nigdy nie miałem żadnych problemów, jak widać problem jest po Twojej stronie

Amon ale kto ma pretensje ?? Ja tylko opisuje co zauwazylem w tej grze gra tutaj bardzo dużo casuali :) nigdzie nie napisałem ,z e ludzie nie odpisują an zone bo odopisuja wlasnie w gildii ludzie nic nie pisza :) Po co im DG ? no po to mnije więcej gra się w mmo by razem jes robic lub pvp ^^

Paypal wlasnie ma problemy z tym , ze zamraza pieniądze i jest to opisane w wielu tematach na forach bankowych itp. Maja sprawy w sadach za to , ze pieniądze zamrazaja z niewiadomych przyczyn a twierdza , ze to kogos wina :)

Jeśli ludzie w gildii nic nie piszą i Ci to przeszkadza to znajdź nowe gildie bo w tym przypadku jest to wina wyłącznie Twoich nietrafionych wyborów.

Dungeon finder rzeczywiście są problemy z wyrzucaniem i raz nie dostałem daily expa. Jedyny problem z płatnościami mam taki że mi karty nie chciało przyjąć, więc płace przez paypal i żadnych problemów nie mam. Żadko widuje pytania na zonie więc nie wiem gdzie piszesz, a co do dungów to w 95% robie z gildią. Na fora raczej nie zaglądam więc nie wiem co się tam dzieje, ale jak raz pisałem do suportu to na następny dzień miałem odpowiedź.

Jeśli w twojej gildii jakiej jesteś nikt nic nie pisze to znaczy że jest to pewno jakaś wymarła gildia i po prostu poszukaj innej.

Chce poruszyc temat odnosnie wydawcy TESO , ktory jest w ogole niekompetentny.

 

Po 1 . Platnosci na stronie zenimaxa to totalna loteria albo otrzymasz crowny albo ich nie otrzymasz po czym support odpowie Ci , ze to Twoja lub Twojego banku wina.

po 2. Goscie nie potrafia od 2 tygodni naprawic dungeon findera gdzie idac w party na dunga dostajesz w 99% kicka z dunga lub wchodzisz w 2 osoby zamiast 4 ....po czym teleportujesz sie spowrotem do dunga robiac go nie dostajesz expa za daily questa.

po 3. jakiekolwiek gesty zapytaia praktycznie sa bez odpowiedzi na forach zenimax probuje cos naprawic ale nie ma pojecia jak  jest naprawde slabym wydawca , ktory chyba leci tylko i wylacznie na kase z dlc i suba.

 Gra est swietna jednak wydawca chyba patrzy jedynie na to by wydac nowy dlc i robic nastepny reszte rzeczy zlewajac ew nie umiejac tego naprawic.

 

po 4. Spoleczenstwo TESO jest naprawde dziwne.....wiekszosc osob , ktore spotkalem albo  nic nie pisze na chatach nawet pytanych o to by ktos poszedl na dungeon nie warto wrecz pytac , wydaje mi sie , ze ludzie kupujacy TESO  zapomnieli  , ze jest to gra mmo a nie single player i graja w nia jedynie po to by zrobic questy i dac grze spokoj. Spotykam ludzi , ktorzy maja p o50 lvl i nie byli jeszcze na zadnym dungeonie co jest poprostu niezrozumiale .

 

Gra jest wyborna jednak wydawca i comunity  jest troszke  nie odpowiednie do tego tytulu. Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo  , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach 

Ad. 1. Nigdy nie uświadczyłem jakichkolwiek problemów z realizacją zamówionych crownsów, subskrypcji po zakupie na stronie. Znajomi również nie.
Ad. 2. To fakt, ale po manualnym TP do odpowiedniego dungeonu za każdym razem otrzymałem expa z daily.
Ad. 3. Każdorazowy kontakt z supportem w moim przypadku mogę ocenić na 5+.
Ad. 4. Dziwnych graczy spotykasz, ja widzę ciągle "wodospad" na czacie, w party też da się dogadać, często nawet jestem zaskoczony poziomem konwersacji :) (oczywiście na +)

Myślałem, że nic nie przebije failforge, ale wydawca teso to największy syf z jakim miałem do czynienia i to już od samego początku.

Kupiłem grę której do dzisiaj nie można pobrać http://i.imgur.com/sLCdcFh.jpg

http://i.imgur.com/ma0zMPQ.jpg. Za grę którą zapłaciłem, nie mogę mieć nawet konta na oficjalnym forum bo wymyślili sobie jakieś invitation code. Do panelu wsparcia udało mi się cudem zalogować po 2 resetach hasła bo z jakiegoś nieznanego powodu wyskakiwał błąd, że błędny login lub hasło, chociaż na główne konto logowało się bez problemu. Odpowiedź supportu na powyższy problem jest taka żebym SFORMATOWAŁ kompa. Kpina i niekompetencja. Sam temat okazał się szeroki https://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/344356/stuck-in-an-error-303-patcherror-unzipfail-repair-abort-invalid-memory-size-0-loop

a sam wydawca nie był świadomy, że nikt nie może pobierać gry przez ponad dobę. 0 reakcji i ogarnięcia, pewnie o tym problemie dowiedzieli się przez przypadek. Brak jakiegokolwiek monitorowania sytuacji swoich usług.

Znam twój ból, sama po zakupie gry nie mogłam w nią grać aż przez dwa tygodnie (!) bo nie i chu... olera wie o co chodziło. Zdążyłam o niej zapomnieć przez te dwa tygodnie, potem tak "for fun" odpaliłam launcher w sumie chyba w celu bardziej odinstalowania tej gry, a tu proszę, nagle zaczęła się wreszcie patchować (bo wcześniej po prostu nie patchowała się i była opcja tylko repair) i w końcu udało mi się ją odpalić. Od tamtego momentu na szczęście odpukać jest póki co ok.

Ogólnie nie wiem skąd Bethesda wzięła tego Zenimaxa (szczerze dla mnie to jakaś kompletnie no-namowa firma), ale serio powinni mocno zastanowić się czy go nie zmienić. I tak pewnie jest już na to za późno, ale wiele przez niego mogą stracić.

@Edit: Aha, to jest spółka Bethesdy, no to nie popisali się... Ludzi do obsługi TESO to biorą chyba z noclegowni dla bezdomnych. Oni nawet na oczy nigdy wilka czy konia nie widzieli, nie wiedzą jak się te zwierzęta poruszają, ich animacje są KOSZMARNE, mnie jako animatorkę 3D boli ten widok trzy razy bardziej niż was, serio.

Chce poruszyc temat odnosnie wydawcy TESO , ktory jest w ogole niekompetentny.

Po 1 . Platnosci na stronie zenimaxa to totalna loteria albo otrzymasz crowny albo ich nie otrzymasz po czym support odpowie Ci , ze to Twoja lub Twojego banku wina.

po 2. Goscie nie potrafia od 2 tygodni naprawic dungeon findera gdzie idac w party na dunga dostajesz w 99% kicka z dunga lub wchodzisz w 2 osoby zamiast 4 ....po czym teleportujesz sie spowrotem do dunga robiac go nie dostajesz expa za daily questa.

po 3. jakiekolwiek gesty zapytaia praktycznie sa bez odpowiedzi na forach zenimax probuje cos naprawic ale nie ma pojecia jak jest naprawde slabym wydawca , ktory chyba leci tylko i wylacznie na kase z dlc i suba.

Gra est swietna jednak wydawca chyba patrzy jedynie na to by wydac nowy dlc i robic nastepny reszte rzeczy zlewajac ew nie umiejac tego naprawic.

po 4. Spoleczenstwo TESO jest naprawde dziwne.....wiekszosc osob , ktore spotkalem albo nic nie pisze na chatach nawet pytanych o to by ktos poszedl na dungeon nie warto wrecz pytac , wydaje mi sie , ze ludzie kupujacy TESO zapomnieli , ze jest to gra mmo a nie single player i graja w nia jedynie po to by zrobic questy i dac grze spokoj. Spotykam ludzi , ktorzy maja p o50 lvl i nie byli jeszcze na zadnym dungeonie co jest poprostu niezrozumiale .

Gra jest wyborna jednak wydawca i comunity jest troszke nie odpowiednie do tego tytulu. Oczywiscie znajda sie etz gracze mmo , ktorzy dobrze wiedza o co chodzi w tych grach :)