Ragnarok online - poszukiwanie kompanów do gry

Cześć wszystkim,

jako że żadna z nowych gier nie jest wstanie wzbudzić we mnie tyle emocji jak i chęci do gry co Ragnarok Online, chciałbym wrócić do tego cudownego MMORPG-a.

Szukam ekipy, chętnej do rozpoczęcia od nowa przygody z tym tytułem, na prywatnym sewerze, najlepiej nowym low rate.

Czemu nie oficjalny serwer? odpowiedź jest prosta - RENEWAL ( mam konto i ABishopa, jednakże to nie jest to).

Pytanie czy znalazłoby się kilka-kilkanaście osób chętnych do powrotu do gry, najlepiej na dłużej.

Serwer, który wygląda ciekawie( stoi w niemczech, więc nie ma lagów), ma niecały miesiąc, i praktycznie brak dodatków w stosunku do oficjalnego Pre-Renewalowego RO :

https://epicro.de/rebirth/index.php

Szybka wzmianka o mnie, 27 lat, w RO grałem od classica, chętnie posiedzę na TS i pogram w tygodniu między 18-23 ( ok 2-3h dziennie),

jestem graczem nastawionym na wszystkie przyjemności jakie oferuje RO ( PvE , MvP , WoE).

W kolejności od najdłużej grałem: HP >Champion > Clown > HW > Prof.

Na obecną chwilę myślę o zrobieniu monka.

Pozdrawiam

Virthin

Nie ma sensu grać na serwerach na który jest 140 osób. Poszukaj czegoś innego zanim namówisz ludzi :)

Dla przykładu: https://talonro.com/

Ależ chętnie poszedłbym na taki serwer, tylko że TalonRO - stoi już bardzo długo i niestety szanse żeby dogonić czołówkę i bić się z nimi jak równy z równym są mikre.

narobiłeś mi ochoty, pobieram Talona ;-) i nie bede tam gral, po to zeby gonic czolowke ;-)

Ależ chętnie poszedłbym na taki serwer, tylko że TalonRO - stoi już bardzo długo i niestety szanse żeby dogonić czołówkę i bić się z nimi jak równy z równym są mikre.

Kolego... szanuję twoją determinację, ale jeśli nie planujecie stworzyć 20-25 osobowej ekipy do której zaliczają się Alchem Brewer, 2x ClownXGypsy, 1 linker, z 2 FCP Creo i co najmniej dwóch transferów to ciężko będzie wam się przebić na jakimkolwiek serwerze. Ragnarok zawsze był grą w której dominują power gamingowe grupy. Ci którzy pierwsi dopadną się do Satan Morroca albo Endless Tower zniszczą resztę drużyn. Sam kiedyś byłem aktywną częścią PG group na iRO Loki i zaufaj mi, że wymaga to gigantyczne pokłady czasu. Dlatego jeszcze raz zachęcam was do poszukania sobie dużego serwera typu TalonRO albo Dreamer RO, bo wtedy jeśli zdecydujecie się rywalizować, to przynajmniej macie pewność, że jutro nie upadnie.

Pozdrawiam

PS: Też zastanawiam się nad dołączeniem do was, ale tylko na liczny serwer :)

Siekanek - masz racje,

czasu i osób tylu nie będzie, a więc z licznych serwerów znalazłem jeszcze, http://www.playragnarok.ph/home/ online 900-1400 osób, bez warperów, job changera itp.

Serwer stoi od września 2016, stabliny, bez lagów, WoE niestety pory obiadowe ale w weekend to nie problem.

Dajcie znać czy bylibyście zainteresowani.

@Virthin

Ja jestem chętny! Co WoE odpowiada mi tylko czas weekendowy, mimo to zapowiada się świetnie.

Jakieś informacje odnośnie rate bo nie mogę znaleźć na stronie.

@update

Game Settings: Free to Play
Server Episode: 10.4 - Hugel
Global Exp Rates: Base Exp: x5 | Job Exp: x5
Global Drop Rates: Normal Item Drop: x3
Usable Item: x3
Equipment: x3
Normal Monster Card: x1
MvP Drop: x1
MvP Card: 0.01%
Mechanics: Pre-renewal / Trans
Max Character: 9 Slots character and 4 Available slots
Max Level: 1st Job: 99/50
2nd Job: 99/50
Rebirth: 99/70

ja z moim znajomym też szukamy obecnie servera, żeby wrócić do RO, z tym, że my ostatni raz graliśmy w to jakieś 12 lat temu :P ten server playragnarok.ph to podejrzewam, że może być duży ping. dajcie znać, ogólnie myśleliśmy nad novaro lub talonro.

ja z moim znajomym też szukamy obecnie servera, żeby wrócić do RO, z tym, że my ostatni raz graliśmy w to jakieś 12 lat temu  ten server playragnarok.ph to podejrzewam, że może być duży ping. dajcie znać, ogólnie myśleliśmy nad novaro lub talonro.

Paru moich znajomych grało niedawno na Nova RO i byli zadowoleni, więc czemu nie.

Ragnarok.ph wczoraj na pare minut odpalilem i nie bylo zadnych problemow z pingiem i lagami jak to jest zazwyczaj na serwerach nie europejskich. Natomiast NovaRO to juz renewal - za ktorym nie przepadam ( jak ktos lubi to lepiej grac na oficjalnym) no i roznica czasowa 9 godzin w tyl.

ja grałem w Ragnaroka w gimnazjum, czyli ze 12-14 lat temu... fajnie by było jakby ktoś grając ze mną czegoś mnie pouczył, co gdzie jak po co i dlaczego :), aktualnie zrobiłem Archera na talonro ale tam chyba jest zbyt łatwo z tego co widzę... Mogę grać tam gdzie Wy, nie ma sprawy, chyba że nie potrzebujecie newbie :)

Liczy się tylko fun czerpany z gier, a to czy jest ktoś "newbie" jak to określiłeś nie ma znaczenia :),

dziś akurat ide na halę, ale jutro prawdopodobnie będę sporą część dnia online, odezwij się mój nick na ragnarok.ph: Virthin

Czyli jaki server wybieramy ostatecznie? Playragnarok.ph?

Jeśli tak to jestem za. Dajcie znać na pw.

zasysam :)

Kopsnijcie tsa

Kopsnijcie tsa

Będę wieczorem w domu to coś pomyślimy :)

czemu nie renewal? jakie są największe różnice?

Głowna zmiana to nowe klasy, zupełnie inny -system exp-a / http://ratemyserver.net/index.php?page=misc_table_exp&op=2 , teraz ważne jest na jakim lvlu jest mob, na którym expisz,

inaczej rozkłada się staty, mniej agi więcej dexa, inna formuła na cast... a to tylko parę wymienionych zmian.

Dla mnie składa się to w całość, która daje mi mniejszą frajdę niż granie na pre-renewalu ( może się to kiedyś zmieni).

Witam, z checia bym zagrał ale nigdy w ta gre nie grałem jak byscie pomogli ogarnac to :D jestem bardzo chetny :D

Zapraszam wszystkich którzy grają na teamspeaka,

TS: ts-pl.net

chanel 102 - OoO

pass: pokój102