ASTA online wrażenia z gry

Jak wasze wrażenia z gry ? Mi się gra nawet fajnie taki oldschool odskocznia od tych next genów . Gram warriorem jest ok. Martwi mnie tylko ilość graczy 1500 osób nie widzę swietlanej przyszłości , co o tym myślicie ?

Co prawda (jeszcze) nie testowałem, ale skoro to stara gra to wydaje mi się, że 1500 to bardzo duża ilość graczy? Chyba, że te 1500 dzieli się jeszcze na kilka serwerów.

Daje jej parę tygodni i nie będzie z kim grać już nie mówiąc że nie będzie z kim walczyć na pvp bo zostaną jednostki, parę lat temu ta gra była może i dobra (nie patrze na grafikę) ale wydaje mi się że ten system walki jest wolny jak dla mnie nawet bym powiedział za wolny, zapewne znajdzie paru sympatyków ale za długo to nie pociągnie i zamkną serwery :/

Za pierwszym razem problem z fps'ami. Nic nie pomogło, to wywaliłem, ale skoro to naprawili podobno, to ściągnę znowu i sprawdzę. Dziwne, bo kiedyś, zanim gra została zamknięta, grałem trochę i nie było żadnych większych błędów.

Daje jej parę tygodni i nie będzie z kim grać już nie mówiąc że nie będzie z kim walczyć na pvp bo zostaną jednostki, parę lat temu ta gra była może i dobra (nie patrze na grafikę) ale wydaje mi się że ten system walki jest wolny jak dla mnie nawet bym powiedział za wolny, zapewne znajdzie paru sympatyków ale za długo to nie pociągnie i zamkną serwery :/

Jestem tego samego zdania i właśnie się zastanawiam czy warto pchać w to wolny czas czy czekać na mu legend :x

Taki wow Free to Play nawet fajnie się gra wolno lvl idzie czuć klimat Ale martwi mnie tylko steamowa wersja :/ .

Dokładnie tak samo myślałem sobie, raczej już nie zacznie przybywać graczy, a z pewnością będzie ubywać, to norma ludzie przychodzą sprawdzają i część osób sobie odpuszcza, tylko jest jeden mały problem, tu za bardzo nie ma z czego odejmować :>.

Już nie piszę, że nie będzie z kim grać, tylko gra musi na siebie zarabiać, ciekawe ile osób będzie z is kupować, bo jeśli większość graczy z Polszy to kiepsko to widze XD

ps sam czekam na MuL

Jakie wrażenia a takie że sobie latają bachory z nazistowskimi zbrodniarzami plus Stalin/Bravik itd.

Nie jest żlee, o 5 rano 7 rano bossy padają w 3-4 min więc nie ma co narazie narzekać, że ludzi mało :P

teraz weekend zobaczymy ile będzie ludu, żeby dobilo do 2k to by fajnie juz bylo (2k na jeden serwer to sporo)

Nie polecam na pvp chodzić tam się liczą 2 klasy rogulec i łucznik

Nie jest żlee, o 5 rano 7 rano bossy padają w 3-4 min więc nie ma co narazie narzekać, że ludzi mało 

chciałem zauważyć że serwery stoją u hamburgerów więc to nic nowego że niby tak wcześnie padają bossy( odliczysz różnice czasu i masz godziny wieczorne u nich), pozatym do pve można grę polecić nie jest tragiczna to do pvp jednak delay zrobi swoje i dużo ludzi zacznie pisać że ktoś hakuje itd. czasem zdarzy się jakiś dziwny dc lecz optymalizacja jest dobra ale jak ktoś wyżej zauważył gra jest ponownie otwarta (grałem w 1 część) i nie było bugów i niedopracowań jak jest teraz.

najważniejsze zobaczyć przez tydzień ile ludu odpadnie wtedy będzie wiadomo czy warto pchać się czy odpuścić i czekać na coś lepszego (jako zapychacz czasu czekając na coś lepszego jak najbardziej) jako główna gra będzie ciężko

chciałem zauważyć że serwery stoją u hamburgerów więc to nic nowego że niby tak wcześnie padają bossy( odliczysz różnice czasu i masz godziny wieczorne u nich), pozatym do pve można grę polecić nie jest tragiczna to do pvp jednak delay zrobi swoje i dużo ludzi zacznie pisać że ktoś hakuje itd. czasem zdarzy się jakiś dziwny dc lecz optymalizacja jest dobra ale jak ktoś wyżej zauważył gra jest ponownie otwarta (grałem w 1 część) i nie było bugów i niedopracowań jak jest teraz.

 

najważniejsze zobaczyć przez tydzień ile ludu odpadnie wtedy będzie wiadomo czy warto pchać się czy odpuścić i czekać na coś lepszego (jako zapychacz czasu czekając na coś lepszego jak najbardziej) jako główna gra będzie ciężko

że hęę? nie było bugów i niedopracowań u Webzena?

czyli nie było przez pierwszy tydzień buga z 3k fame za wygranego bg?

a po updacie nie było buga z 30k fame za też coś tam z pvp?

nie były źle przetłumaczone spele?

w pvp mam na każdym bg top1 dmg i kill score, nie ma żadnych utrudnień przez ping.. dc nie miałem jeszcze ani jednego od startu, ze 2x mnie może zlagowało na 8ts ale i tak top1 wyciągam(a mam bardzo ch*jowego neta...)

@NieJestemFanem

tylko przez pierwszy tydzień/dwa tak jest później się to już wyrównuje jak ludzie mają pvp sety ;)

że hęę? nie było bugów i niedopracowań u Webzena?

czyli nie było przez pierwszy tydzień buga z 3k fame za wygranego bg?

a po updacie nie było buga z 30k fame za też coś tam z pvp?

nie były źle przetłumaczone spele?

w pvp mam na każdym bg top1 dmg i kill score, nie ma żadnych utrudnień przez ping.. dc nie miałem jeszcze ani jednego od startu, ze 2x mnie może zlagowało na 8ts ale i tak top1 wyciągam(a mam bardzo ch*jowego neta...)

 

 

@NieJestemFanem

tylko przez pierwszy tydzień/dwa tak jest później się to już wyrównuje jak ludzie mają pvp sety 

nie wiem nic o żadnych bugach fakt zająłem się z początku graniem pve więc pvp zaczałem z obsuwą ;) mozliwe że zacząłem jak już te bugi załatali? ;) co do spelli to szczerze już nie pamiętam xD dość dawno webzen się jej pozbył o ile to był zen :)

co do aktualnej wersji niestety ja akurat miałem dc :)

a teraz jest problem z wejściem do gry..

wiadomo cos o europejsim serwie?

Również czekam na europejskie serwery, bo niestety w pvp za duże opóźnienie jest, a tak to gra mimo tego jest świetna.

Nie będzie żadnych europejskich serwerów :o

To by całkowicie zabiło populację, poprostu muszą ustawić eventy tak jak były u Webzena, żeby godziny odpowiadały zarówno w NA jak i w EU. Już napisali, że się tym zajmują.

I nie wiem co za opóźnienia macie w pvp, bo ja nie doświadczam żadnych a mam kijowy internet lel

to nie fajnie, to trza czekac kiedy przesuna czasy eventow bo w srodku nocy grac nie bede

Nie będzie żadnych europejskich serwerów 

To by całkowicie zabiło populację, poprostu muszą ustawić eventy tak jak były u Webzena, żeby godziny odpowiadały zarówno w NA jak i w EU. Już napisali, że się tym zajmują.

I nie wiem co za opóźnienia macie w pvp, bo ja nie doświadczam żadnych a mam kijowy internet lel

jak ping masz 200-300 a taki hamburger ma 20-30 z którym sie klepiesz na pvp, to róznica, to jest właśnie opóźnienie , którego nie widzisz - jak trafiasz na cieniasów/casuali to moze tego nie widzisz, w miarę ogarniający szybki melas kroi cie jak szynke na świeta przy takich różnicach pingu

Vredd Sprawdź ping, każdy z Europy ma dużo większy i to nie ma znaczenia jaki masz internet, bo serwer nie znajduję się w Europie im dalej jest dany serwer, tym większy masz ping. Sprawdź ping, powyżej 80 to już kapa na pvp, a grając w aste masz minimum 100, więc pozdrawiam:)