MMo podobne do Mortal kombat/street fighter

Gatunek: MMo, bijatyki.
Sprzęt: Bez ograniczeń 
Cechy: Coś podobne do mortal kombat czy Street Fighter tylko online.
Przypadły mi do gustu:
    * Mortal kombat, ale brak mi tego online właśnie rywalizacji z innymi.
  

Nie przypadły mi do gustu:
    brak

Może Dungeon Fighter Online?
Gra jest MMORPGiem więc polega głównie na grindzie, ale myślę, że PvP może być podobne do wymienionych przez Ciebie gier.

Może Dungeon Fighter Online?
Gra jest MMORPGiem więc polega głównie na grindzie, ale myślę, że PvP może być podobne do wymienionych przez Ciebie gier.

Ograłem i nie podeszło mi :/

Kritika online (SEA), Vindictus lub C9 z naciskiem na C9 bo tam jest najlepsze PVP i to bardzo skillowe jak w Mortal Kombat.

Elsword

może po prostu kupisz oryginał mortala i zagrasz na trybie online? :>

może po prostu kupisz oryginał mortala i zagrasz na trybie online? :>

Nawet nie wiedziałem że jest tam taka opcja O.o

W najnowszym Mortal Kombat X jest takie cos?

Jasne ze jest xd I to nawet rozbudowane o jakieś wojny frakcji czy cos z contentem do odblokowywania. Ale po takim czasie to ciezko moze byc z znalezieniem ludzi :l

Jasne ze jest xd I to nawet rozbudowane o jakieś wojny frakcji czy cos z contentem do odblokowywania. Ale po takim czasie to ciezko moze byc z znalezieniem ludzi :l

Masz na myśli że juz nikt może tam nie grać ?

Dokladnie :P

Dokladnie 

i to mnie boli, a bym pograł :(

W maju wychodzi Injustice 2, polecam zakupic bo mase ludzi na pewno zagra. A tryb multi ma byc dosc rozbudowany.

Tekken 7 wychodzi 2 czerwca. Tak że będzie się można pobić w online :3
Polecam też (to nie mmo ale można grać multi) Naruto shippuden ultimate ninja storm 4, dragon ball xenoverse 2 :)
Bardzo przyjemna walka, aczkolwiek nie tak skilowa jak Mortal czy SF

Blade & soul pvp jak w bijatykach

Nie,no ludzi na MK X jest całkiem sporo, ba! Nawet na Komplete Edition jeszcze multum ludzi gra :>
Chociaż przyznam, czasem był czas by zrobić kawe zanim znalazło przeciwnika :)

Nie,no ludzi na MK X jest całkiem sporo, ba! Nawet na Komplete Edition jeszcze multum ludzi gra :>
Chociaż przyznam, czasem był czas by zrobić kawe zanim znalazło przeciwnika  

A co za różnica Miedzy zwykłym a Komplete Edition ?

A co za różnica Miedzy zwykłym a Komplete Edition ?

Ogromna, Wiele ludzi nie lubi Mortal Kombata X ze względu na 3 presetowe combosy Style gry zamiast pełnego wachlarzu. Jeśli grałeś kiedyś w MK 4 albo starsze wersje to bliższy CI będzie Komplete Edition. Zaś jeśli nie miałeś styczności albo przerzucasz się z Tekkena/Street Fightera/ Innych bijatyk (które tak na prawdę i tak wieeele się od siebie różnią mimo, iż to ten sam gatunek) to bliższy mu będzie MK X.

Ogromna, Wiele ludzi nie lubi Mortal Kombata X ze względu na 3 presetowe combosy Style gry zamiast pełnego wachlarzu. Jeśli grałeś kiedyś w MK 4 albo starsze wersje to bliższy CI będzie Komplete Edition. Zaś jeśli nie miałeś styczności albo przerzucasz się z Tekkena/Street Fightera/ Innych bijatyk (które tak na prawdę i tak wieeele się od siebie różnią mimo, iż to ten sam gatunek) to bliższy mu będzie MK X.

A gdzie więcej ludzi do gry znajdę ?

Zdecydowanie X, o jakeiś 500 więcej graczy tygodniowo ;p

Problemem multi w bijatykach jest optymalizacja engine/kodu sieciowego. 99% bijatyk jest robionych tak, by działały przy stałych 60 fps. Ani więcej, ani mniej. Jeśli będziesz mia choćby te kilka klatek mniej, zacznie się slow motion. Gdybyś miał więcej, gra działała by za szybko. I tu docieramy do sedna problemu. Część ludzi dołącza do rozgrywek sieciowych z wooden pc, przez co niszczą jakość rozgrywki pozostałym, bo gra musi dostosować się do wolniejszego. Ludzi to denerwuje i dlatego wolą grać "hot seat" i populacja on-line jest mizerna.