Skandal moderacyjny

SKANDAL, CYRK

Z wielkim żalem piszę ten post, bo ogólnie jestem pro-moderacyjny, ale tym razem moderacja forum PRZEGIĘŁA PAŁKĘ , użytkownik @Nvminer wpadł na pomysł zorganizowania konkursu "szaklowania" - jako odzew na liczne ostatnio skargi na użytkowników, którzy wyzywają się koleżeńsko na czatboxie.

Sytuacja była taka, że akceptacja na konkurs BYŁA od moderacji(screen poniżej), ale Aethowi nie spodobało się co napisałem - najwyrazniej nie ma on poczucia humoru albo coś mu się POMIESZAŁO.

Ja dostałem warna w postaci TRZECH punktów, a to wszystko przez to że moderacja NIE POTRAFI się dogadać co do konkursu - mimo akceptacji moderatora - administrator postanowił zmienić zdanie i usunąć KONKURS.

Jeżeli doszło do nieporozumienia ze strony moderatora @Sildu który wyraził zgodę jako moderator bez zapytania się administratora @Aeth to PROSZĘ O WYJEŚNIENIE I WYCIĄGNIĘCIE KONSEKWENCJI i zdjęcie TRZECH PUNKTÓW, nie mam nic na sumieniu a posty w tym temacie byłu DLA ŻARTU

DOWODY NA MOJĄ NIEWINNOŚĆ I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ADMINISTRATOR ( + WYZWISKA!!!!!)

f10d84d82b.png

9667c8fe51.png

SAMI SIĘ ZASTANÓWCIE CZY TAK POWINIEN POSTĘPOWAĆ ADMIN

administrator może usunąć temat ale jednak nie powinien tobie warnow dać bo była to zabawa a ze moderator zawalił to powinien być od razu wywalony. Admin powinien zablokować topic i napisać w uzasadnieniu ze wynikiem tego było blednę zatwierdzenie przez Sildu konkursu, który nie powinien mieć prawa się odbyć jeśli tak uważa admin.

administrator może usunąć temat ale jednak nie powinien  tobie warnow  dać bo była to zabawa a ze moderator zawalił to powinien być od razu wywalony. Admin powinien zablokować topic i napisać w uzasadnieniu ze wynikiem tego było blednę zatwierdzenie przez Sildu konkursu, który nie powinien mieć prawa się odbyć jeśli  tak uważa admin.

 

 
 
</blockquote>

Bardzo dobrze podsumowałeś temat, dostałem 3 punkty przez nieporozumienie między moderacją.

Cały ten temat jest żenujący. Zamykam, a Ty @Maqes odpocznij od forum na jeden dzień.

SKANDAL, CYRK

Z wielkim żalem piszę ten post, bo ogólnie jestem pro-moderacyjny, ale tym razem moderacja forum PRZEGIĘŁA PAŁKĘ , użytkownik @Nvminer wpadł na pomysł zorganizowania konkursu "szaklowania" - jako odzew na liczne ostatnio skargi na użytkowników, którzy wyzywają się koleżeńsko na czatboxie.

Sytuacja była taka, że akceptacja na konkurs BYŁA od moderacji(screen poniżej), ale Aethowi nie spodobało się co napisałem - najwyrazniej nie ma on poczucia humoru albo coś mu się POMIESZAŁO.

Ja dostałem warna w postaci TRZECH punktów, a to wszystko przez to że moderacja NIE POTRAFI się dogadać co do konkursu - mimo akceptacji moderatora - administrator postanowił zmienić zdanie i usunąć KONKURS.

Jeżeli doszło do nieporozumienia ze strony moderatora @Sildu który wyraził zgodę jako moderator bez zapytania się administratora @Aeth to PROSZĘ O WYJEŚNIENIE I WYCIĄGNIĘCIE KONSEKWENCJI i zdjęcie TRZECH PUNKTÓW, nie mam nic na sumieniu a posty w tym temacie byłu DLA ŻARTU

DOWODY NA MOJĄ NIEWINNOŚĆ I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ ADMINISTRATOR ( + WYZWISKA!!!!!)

f10d84d82b.png

9667c8fe51.png

SAMI SIĘ ZASTANÓWCIE CZY TAK POWINIEN POSTĘPOWAĆ ADMIN