Zamykanie tematu zażaleń

Yo. nie żebym był jakoś pro-maqesowy i w ogóle, ale zamykanie tematu zażaleń po pół godziny, bo "Cały ten temat jest żenujący" jest trochę żenujące.
Wydaje mi się, że nie powinno się po prostu zamykać tematów z zażaleniami - w końcu one są po to żeby podyskutować na bolące użytkowników tematy. Cenzura jest zwyczajnie żałosna i nieakceptowalna. Administrator zamknął temat, który mówił o nim źle... to oczywiste że dla niego będzie to "żenujące".

Albo dacie użytkownikom obronić swoje zdanie, albo w ogóle możecie usunąć dział zażaleń. Albo i całe forum.

Problem polega na tym, że zostałem wprowadzony w błąd przez jednego z moderatorów - utwierdził mnie on w przekonaniu, że ma coś do powiedzenia w kwestii ewentualnego konkursu. Całość trochę mi śmierdziała, ale nie mam powodów, żeby nie wierzyć moderatorowi, czyli komuś, kto jest związany z forum - wydał pozwolenie, to zrobiłem temat związany z konkursem. Odzew był, jednak temat szybko poleciał a sam Maqes dostał aż trzy punkty ostrzeżeń, mimo że to ja założyłem temat - gdzie cała reszta w żaden sposób nie oberwała. Później powstała skarga, która została równie szybko zdjęta i Maqes tym razem dostał bana na 24h w sumie nie wiadomo do końca za co.

Cały problem by nie powstał, gdyby nie została wydana lewa zgoda na konkurs prosto od moderatora.

Nie mam wglądu do tego tematu, ale o ile dobrze pamiętam, to np. Ksarou napisał bardziej obraźliwe hasło pod kątem moim i Salwy, niż Maqes pod względem Aetha.

Ksarou dostał warny? Nie. Bo wie, komu wejść w d*pę.

Bawimy się nagle w równych i równiejszych?

Nie mam wglądu do tego tematu, ale o ile dobrze pamiętam, to np. Ksarou napisał bardziej obraźliwe hasło pod kątem moim i Salwy, niż Maqes pod względem Aetha.

Ksarou dostał warny? Nie. Bo wie, komu wejść w d*pę.

 

Bawimy się nagle w równych i równiejszych?

Sytuacji z Derpblade to nawet nie będę przytaczać... Mnie może wyzywać jak chce a jak ja tylko powiem trochę gorzkich słów w stronę nawet nie konkretnego użytkownika to od razu 3 punkty za "obrażanie innych" z dopiskiem od Derpblade "Skończ z tym "bólem d*py".

Na tym forum zawsze byli równi i równiejsi :) Jedyne co mogę napisać na pocieszenie to to, że na każdym polskim forum tego typu są takie jaja z administracją, więc ja generalnie jestem przyzwyczajona na dostawanie permbanów, które zdejmują mi po pół roku i jeszcze dostaje tytuł zasłużonego bo przewidziałam jak skończą niektóre osoby z administracji lul

? Przecież oba te tematy to była marna i żenująca prowokacja. Polecam rozejść się do domów. Szukacie sensacji na siłe.

I dobrze jak nie umiecie się zachować jak ludzie to tylko punkty ostrzeżeń was czegoś nauczą. A derp to już dawno powinień stracić moda za swoją ,,bezstronność". Na tym forum był tylko 1 dobry mod i była to kobieta.

Widzę poziom tego forum się nie zmienia od lat. Już dawno temu zraziłem się, nawet nie pamiętam czemu, ale czasami jak tu zaglądam utwierdzam się w przekonaniu że to forumowa wersja polskiego rządu i tak jak w rządzie, tak tutaj wszyscy powinni zostać wywleczeni za ryj na bruk, bo tylko pełna wymiana obsady może coś zmienić. Jeszcze ta akcja promowania forum na stronie głównej przez umieszczanie w newsach tematów z forum, nie łudźcie się że to pomoże w zwiększaniu popularności forum, to forum odstrasza, szczególnie administracja.

Widzę poziom tego forum się nie zmienia od lat. Już dawno temu zraziłem się, nawet nie pamiętam czemu, ale czasami jak tu zaglądam utwierdzam się w przekonaniu że to forumowa wersja polskiego rządu i tak jak w rządzie, tak tutaj wszyscy powinni zostać wywleczeni za ryj na bruk, bo tylko pełna wymiana obsady może coś zmienić. Jeszcze ta akcja promowania forum na stronie głównej przez umieszczanie w newsach tematów z forum, nie łudźcie się że to pomoże w zwiększaniu popularności forum, to forum odstrasza, szczególnie administracja. 

Chciałbym usłyszeć Twoje zarzuty w stronę moderacji, aby móc poprawić nasze błędy. Jak mamy zmieniać forum na lepsze, skoro nie wytykacie nam błędów?

po pierwsze, aeth chyba ostatniej nocy sobie kija wsadził w d*pie i jakaś głupota go uraziła najniższego stopnia a sprawą o wiele gorszym nic nie zrobil a wrecz smial sie z nich, zabierania moda za taką głupote to też głupota, gurnik popisał się teraz, i udawał idiote myśląc że temat k**wa był zabawny,maqes też nie jest bez winy ale k**wa dawanie tylko jemu warna to tak jakby dawac osobie która miała jak najm niejszy wkład, ogólnie to wszyscy jestescie przejebani, aeth nie potrzebnie wybuchł z byle głupoty a widział gorsze rzeczy, trampekowi poprzez zafarbowanie włosów mózg się w tej chwili też zafarbował na róż i myślał że będzie fajnie, nie, nie było, a w skrócie was chyba powaliło wszystkich, po co takie dramy z głupot zamiast sie zrozumiec to takie gówno odjebaliscie, według mnie to wszyscy powinni sie zastanowić nad soba ale k**wa po co ta drama i banowania i kasowanie rang, aeth regulacjami gówno zrobisz,wyluzuj, gurning zastanów się na swoim żywotem bo odpierdala ci, żarty żartami ale brac je na serio to naprawde ktoś nie miał poczucią humory... to po prostu poszło jak domino, gurning,aeth,maqes,sildu.
					<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
						 
					</div>
				</div>

				<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
					<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
						<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
							<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;float:right;width:16px;height:16px;background:url(" no-repeat center>
								 
							</div>

							<div style="margin:0px 4px 0px 0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;float:right;width:16px;height:16px;background:url(" no-repeat center>
								 
							</div>

							<div style="margin:6px 0px 0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:15px;vertical-align:baseline;line-height:1.1em;white-space:pre-wrap;">
								po drugie, ide spac jutro dokoncze to gówno po robocie.
							</div>
						</div>
					</div>

					<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
						 
					</div>

					<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
						kopia z disco
					</div>

					<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
						jutro z edytuje i dodam to czego nie doczytalem bo spac ide.
					</div>

					<div style="margin:0px;padding:0px;border:0px;font-weight:inherit;font-style:inherit;font-family:inherit;font-size:16px;vertical-align:baseline;">
						btw i tylko jedna osoba dostała warna ta która xd
					</div>
				</div>
			</div>
		</div>
	</div>
</div>
po pierwsze, aeth chyba ostatniej nocy sobie kija wsadził w d*pie i jakaś głupota go uraziła najniższego stopnia a sprawą o wiele gorszym nic nie zrobil a wrecz smial sie z nich, zabierania moda za taką głupote to też głupota, gurnik popisał się teraz, i udawał idiote myśląc że temat k**wa był zabawny,maqes też nie jest bez winy ale k**wa dawanie tylko jemu warna to tak jakby dawac osobie która miała jak najm niejszy wkład, ogólnie to wszyscy jestescie przejebani, aeth nie potrzebnie wybuchł z byle głupoty a widział gorsze rzeczy, trampekowi poprzez zafarbowanie włosów mózg się w tej chwili też zafarbował na róż i myślał że będzie fajnie, nie, nie było, a w skrócie was chyba powaliło wszystkich, po co takie dramy z głupot zamiast sie zrozumiec to takie gówno odjebaliscie, według mnie to wszyscy powinni sie zastanowić nad soba ale k**wa po co ta drama i banowania i kasowanie rang, aeth regulacjami gówno zrobisz,wyluzuj, gurning zastanów się na swoim żywotem bo odpierdala ci, żarty żartami ale brac je na serio to naprawde ktoś nie miał poczucią humory... to po prostu poszło jak domino, gurning,aeth,maqes,sildu.

 

 

 

po drugie, ide spac jutro dokoncze to gówno po robocie.

 

kopia z disco

jutro z edytuje i dodam to czego nie doczytalem bo spac ide.

btw i tylko jedna osoba dostała warna ta która xd

Coś Ty spłodził chłopie. Toż to morderstwo na języku. Pomijam jak wielki problem sprawia odnalezienie sensu, mogę tylko dodać, że komentujesz coś o czym nie masz pojęcia i dorzucasz do wszystkiego osoby, które nie mają z sytuacją żadnego związku. Wiadomo każdy kto obserwuje sytuacje z boku ma prawo się wypowiedzieć, jednak też dobrze jakby miał coś ciekawego do dodania, ponieważ to co aktualnie z siebie wyrzuciłeś nie ma najmniejszego sensu. Nie trzeba usilnie wypowiadać się na każdy możliwy temat i nie trzeba też mieć zdania wyrobionego wszędzie gdzie się da.

Widzę poziom tego forum się nie zmienia od lat. Już dawno temu zraziłem się, nawet nie pamiętam czemu, ale czasami jak tu zaglądam utwierdzam się w przekonaniu że to forumowa wersja polskiego rządu i tak jak w rządzie, tak tutaj wszyscy powinni zostać wywleczeni za ryj na bruk, bo tylko pełna wymiana obsady może coś zmienić. Jeszcze ta akcja promowania forum na stronie głównej przez umieszczanie w newsach tematów z forum, nie łudźcie się że to pomoże w zwiększaniu popularności forum, to forum odstrasza, szczególnie administracja. 

Poziom się nie zmienia od lat, a administracja się zmienia co jakiś czas, regulamin się zmienia co jakiś czas, to w jaki sposób funkcjonuje cała społeczność zmienia się co jakiś czas - jednak jedno jest niezmienne, wciąż powstają nieuargumentowane niczym najazdy na administracje i moderacje. Jak już nienawidzić władzy to na całego, każda jest zła bez względu na wszystko. Gorzej jak przyjdzie podać jakieś konkrety.

Sytuacji z Derpblade to nawet nie będę przytaczać... Mnie może wyzywać jak chce a jak ja tylko powiem trochę gorzkich słów w stronę nawet nie konkretnego użytkownika to od razu 3 punkty za "obrażanie innych" z dopiskiem od Derpblade "Skończ z tym "bólem d*py".

 

Na tym forum zawsze byli równi i równiejsi   Jedyne co mogę napisać na pocieszenie to to, że na każdym polskim forum tego typu są takie jaja z administracją, więc ja generalnie jestem przyzwyczajona na dostawanie permbanów, które zdejmują mi po pół roku i jeszcze dostaje tytuł zasłużonego bo przewidziałam jak skończą niektóre osoby z administracji  

No i po co ten post, żeby zrobić sobie publiczną wyprawę do Derpa? Mówisz, że sytuacji nie przytoczysz, a później jednak przytaczasz, zdecyduj się. Tak na forum, tak jak w życiu są i zawsze będą równi i równiejsi. Jedyne co pozwala nam zminimalizować to wszystko to jest rozmowa, a nie głupie rzucanie mięsem i odgrzewanie tego samego niesmacznego już kotlecika. Masz tak dużo możliwości odwołania się od kary, a jednak nie warto korzystać, po co, lepiej publicznie pisać, że mi to się nie należało. Ja dostałem kilka punktów, napisałem najpierw do moderatora prośbę o wyjaśnienie, później do admina i dostałem ładne wytłumaczenie - da się żyć, serio.

Ja temat ze swojej strony zamykam. Pośmieszkowane, zrodziła się głupia sytuacja, która jeszcze gorzej może wyglądać z boku (którą należy raczej wyjaśnić z dala od publiki), ale widzę że wciągnęło to do rozmowy osoby zupełnie niepotrzebne, które nie mogą od siebie dodać żadnej wartościowej treści, także nie ma co... Myślę, że w tej sytuacji autor tematu ( @Veeper ) zgodzi się, że temat można zamknąć, ponieważ przesłanie raczej dotarło, a nikt też nie jest w stanie nic więcej dodać.

ja to może szaraczek i nie udzielam sie w tego typu "eventach" jednak tutaj napisze cos aeth napisał uwaga:

" Chciałbym usłyszeć Twoje zarzuty w stronę moderacji, aby móc poprawić nasze błędy. Jak mamy zmieniać forum na lepsze, skoro nie wytykacie nam błędów? "

Trochę mnie to rozbawiło bo skoro tematy są kasowane "zażalenia" a ludzie co je pisali banowani, to niby JAKIM SPOSOBEM ludzie maja wytykać wam błędy? Dodatkowo z mojej perspektywy sam fakt że zamykacie tematy zażaleń jest żenujący i to już tak na maxa, jeżeli nie macie niczego do ukrycia lub ktoś nie ma racji to raczej łatwo się "obronicie" w temacie nie było wulgaryzmów czy innych rzeczy które powodowały by zamknięcie tematu a tym bardziej ban dla osoby która go napisała plus sam fakt że KASUJECIE takie tematy a nie przenosicie do kosza czy historii jest już żenujący. Ja na tym forum widze jawną hipokryzję, "pokażcie nam jak zmienić forum, jednak pamiętajcie że jeżeli nam się coś nie spodoba ZWŁASZCZA jeżeli to nam uwłaszcza możemy dać wam bana a raczej na pewno to zrobimy" tak odbieram to forum. Prawda jest taka że jeżeli mod/admin ma robić swoje to powinien być anonimowy (tutaj chyba tego nie ma ale moge się mylić bo mnie mało obchodzi to, udzielam sie teraz tylko bo rozbawiła mnie ta hipokryzja) czyli jest osoba X na forum ubiega się o moda/admina dostaje go ale osoba X nie znika, ale dostaje dodatkowe konto z nickiem Y i odpowiednią funkcją i nie może wyjawić jaki ma nick prawdziwy na forum. Taki schemat prowadzi do mniejszej spiny przez użytkowników, a i sami admini powinni być bardziej bezstronni, tak jak ktoś napisał bodajże Hasira w polsce WSZYSTKIE fora są prowadzone na równe i równiejsze, i jeżeli sami admini się tak zachowują to tutaj nawet nie widze poprawy więc panie Aeth nie ma co wam nawet tego wytykać.

hmm droga administracjo nie chodziło o to że ktoś kogoś obrażał tak naprawdę...na forum pojawił się konkurs na obrażaniem pod zezwoleniem jednego z waszych moderatorów...ludzie w nim zaczęli brać udział i wypisywali obrażenia na innych użytkowników i tak maqes napisał na Aetha...co jak później rozumiem przez usuniecie tematu ze konkurs jednak nie miał prawa bytu na forum bo on chyba nawet o tym nie wiedział i spoko rozumiem...ale problem pojawia się jak to zostało później zrobione admin usuwa temat i daje warna Maqes bo on jako jedyny chyba na niego skierował swoją odpowiedź zabawę w konkursie i tylko dlatego dostał warna(a ja skierowałem w GURU :P).

Później maqes napisał w zażaleniach temat ze jest to niesprawiedliwe bo jednak konkurs polegał na obrażaniu a maqes tylko wziął w nim udział przez co dostał niesprawiedliwie 3x warny.

Jak dla mnie tak jak pisałem w tamtym temacie Aeth mógł usunąć temat, powinien wywalić moda(albo przynajmniej ściągnąć mu range na jakiś czas jako kare), który pozwolił na ten konkurs i ściągnąć warny ale co zrobił było niskie...wziął zamkną temat w zażaleniach i dał jeszcze bana 24h Maques żeby ten ochłoną gdzie nawet do kłótni nie doszło w postach.

@Might Tay Nie brałem udziału w tym temacie. Nie było mnie wczoraj w domu po 17, więc musiały pomylić Ci się osoby.

Yo. nie żebym był jakoś pro-maqesowy i w ogóle, ale zamykanie tematu zażaleń po pół godziny, bo "Cały ten temat jest żenujący" jest trochę żenujące.
Wydaje mi się, że nie powinno się po prostu zamykać tematów z zażaleniami - w końcu one są po to żeby podyskutować na bolące użytkowników tematy. Cenzura jest zwyczajnie żałosna i nieakceptowalna. Administrator zamknął temat, który mówił o nim źle... to oczywiste że dla niego będzie to "żenujące".

 

Albo dacie użytkownikom obronić swoje zdanie, albo w ogóle możecie usunąć dział zażaleń. Albo i całe forum.

Ogólnie to Maqes prosił się o to nie raz i nie dwa razy. On po prostu lubi być atencyjną gwiazdą. Choć do samej sytuacji się nie odnoszę, bo szczerze nie mam pojęcia o co chodzi (Przez jakiś tydzień nie miałem kompa, przez co rzadko wchodziłem na forum).

Sytuacji z Derpblade to nawet nie będę przytaczać... Mnie może wyzywać jak chce a jak ja tylko powiem trochę gorzkich słów w stronę nawet nie konkretnego użytkownika to od razu 3 punkty za "obrażanie innych" z dopiskiem od Derpblade "Skończ z tym "bólem d*py".

 

Na tym forum zawsze byli równi i równiejsi   Jedyne co mogę napisać na pocieszenie to to, że na każdym polskim forum tego typu są takie jaja z administracją, więc ja generalnie jestem przyzwyczajona na dostawanie permbanów, które zdejmują mi po pół roku i jeszcze dostaje tytuł zasłużonego bo przewidziałam jak skończą niektóre osoby z administracji  

Na ciebie to w ogóle szkoda słów. Napiszę tylko (Już chyba po raz setny), że to ty wiecznie wyzywasz każdego kto nie zgadza się z twoim zdaniem (gdzie tematem najczęściej są prywatne serwery WoW'a), a napisanie, że "zachowujesz się jak rozwydrzona nastolatka" o ile może być lekko obraźliwe, to wyzwiskiem zdecydowanie nie jest.

I dobrze jak nie umiecie się zachować jak ludzie to tylko punkty ostrzeżeń was czegoś nauczą. A derp to już dawno powinień stracić moda za swoją ,,bezstronność". Na tym forum był tylko 1 dobry mod i była to kobieta.

Od kiedy bezstronność to coś złego? Szczególnie w przypadku osób typu moderatora? Jeżeli to jednak był sarkazm (Który w piśmie ciężko wyczuć), to w sumie nie mam obowiązku Ci nic udowadniać, ale robiłem to już nie raz. Warny w swoim przypadku rozdaję za łamanie regulaminu, nie patrzę wtedy na rangę/kolor/cokolwiek.

ja to może szaraczek i nie udzielam sie w tego typu "eventach" jednak tutaj napisze cos aeth napisał uwaga:

 

 " Chciałbym usłyszeć Twoje zarzuty w stronę moderacji, aby móc poprawić nasze błędy. Jak mamy zmieniać forum na lepsze, skoro nie wytykacie nam błędów? "

 

Trochę mnie to rozbawiło bo skoro tematy są kasowane "zażalenia" a ludzie co je pisali banowani, to  niby JAKIM SPOSOBEM ludzie maja wytykać wam błędy? Dodatkowo z mojej perspektywy sam fakt że zamykacie tematy zażaleń jest żenujący i to już tak na maxa, jeżeli nie macie niczego do ukrycia lub ktoś nie ma racji to raczej łatwo się "obronicie" w temacie nie było wulgaryzmów czy innych rzeczy które powodowały by zamknięcie tematu a tym bardziej ban dla osoby która go napisała plus sam fakt że KASUJECIE takie tematy a nie przenosicie do kosza czy historii jest już żenujący. Ja na tym forum widze jawną hipokryzję, "pokażcie nam jak zmienić forum, jednak pamiętajcie że jeżeli nam się coś nie spodoba ZWŁASZCZA jeżeli to nam uwłaszcza możemy dać wam bana a raczej na pewno to zrobimy" tak odbieram to forum. Prawda jest taka że jeżeli mod/admin ma robić swoje to powinien być anonimowy (tutaj chyba tego nie ma ale moge się mylić bo mnie mało obchodzi to, udzielam sie teraz tylko bo rozbawiła mnie ta hipokryzja) czyli jest osoba X na forum ubiega się o moda/admina dostaje go ale osoba X nie znika, ale dostaje dodatkowe konto z nickiem Y i odpowiednią funkcją i nie może wyjawić jaki ma nick prawdziwy na forum. Taki schemat prowadzi do mniejszej spiny przez użytkowników, a i sami admini powinni być bardziej bezstronni, tak jak ktoś napisał bodajże Hasira w polsce WSZYSTKIE fora są prowadzone na równe i równiejsze, i jeżeli sami admini się tak zachowują to tutaj nawet nie widze poprawy więc panie Aeth nie ma co wam nawet tego wytykać.

Tak jak wspominałem, nawet nie wiem o co chodzi (Nie jestem w temacie), ale o samych zażaleniach zostałem mniej-więcej poinformowany i z tego co słyszałem, to zamykane są jedynie prowokacyjne tematy od Maqesa, na co dowodem jest chociażby ten temat. Nie wmawiajcie sobie czegoś, co przeczytacie u innych albo o czym sami nie macie pojęcia. Uwierz, że posty w zażaleniach potrafią być tak żałosne (Szczerze żałosne, nie mówię tu o skargach, itp.), że do tej pory pamiętam post Chmarusa "Zamykam ze względu na niską szkodliwość społeczną". Uwierz, że jakbyś miał do czynienia z tego typu tematami tak często, to również miałbyś niektórych dość. Prawdziwe zażalenia bierzemy do serca, ale to naprawdę muszą być zażalenia, a nie posty osób typu Hasira, która po dostaniu warna nigdzie się do niego nie odnosiła (Bo wie, że dostała go zasłużenie) tylko wiecznie skarży się na niego w innych tematach, najczęściej niezwiązanych z jej żalami (Przykład wyżej).

? Przecież oba te tematy to była marna i żenująca prowokacja. Polecam rozejść się do domów. Szukacie sensacji na siłe. 

To jest najlepsze podsumowanie całej tej sytuacji.

hmm droga administracjo nie chodziło o to że ktoś kogoś obrażał tak naprawdę...na forum pojawił się konkurs na obrażaniem pod zezwoleniem jednego z waszych moderatorów...ludzie w nim zaczęli brać udział i wypisywali obrażenia na innych użytkowników i tak maqes napisał na Aetha...co jak później rozumiem przez usuniecie tematu ze konkurs jednak nie miał prawa bytu na forum bo on chyba nawet o tym nie wiedział i spoko rozumiem...ale problem pojawia się jak to zostało później zrobione  admin usuwa temat i daje warna Maqes bo on jako jedyny chyba na niego skierował swoją odpowiedź zabawę w konkursie i tylko dlatego dostał warna(a ja skierowałem w GURU ).

 

Później maqes napisał w zażaleniach temat ze jest to niesprawiedliwe bo jednak konkurs polegał na obrażaniu a maqes tylko wziął w nim udział przez co dostał niesprawiedliwie 3x warny.

 

Jak dla mnie tak jak pisałem w tamtym temacie Aeth mógł usunąć temat, powinien wywalić moda(albo przynajmniej ściągnąć mu range na jakiś czas jako kare), który pozwolił na ten konkurs i ściągnąć warny ale co zrobił było niskie...wziął zamkną temat w zażaleniach i dał jeszcze bana 24h Maques żeby ten ochłoną gdzie nawet do kłótni nie doszło w postach.

dude wtf? przecież cały ten konkurs był dla beki przyklepany na jakimś discordzie prze (tutaj uwaga) JUNIOR MODERATORA, który nie ma żadnej władzy poza jednym działem. Jak napisałem. Miały to być heheszki. Aeth o tym nie wiedział i wrąbał warny. Wystarczyłoby pewnie, żeby Maqes odezwał się na pw do Aetha czy gdziekolwiek indziej.

Serio ludzie, zluzujcie majty, bo cała ta szopka była( i jest) od początku do końca jedynie prowokacją a nie realnym problemem.

Zamknąć ten temat.

Niech Maqes pogada sobie z Aethem na PW jak chce.

Pozdrawiam.

dude wtf? przecież cały ten konkurs był dla beki przyklepany na jakimś discordzie prze (tutaj uwaga) JUNIOR MODERATORA, który nie ma żadnej władzy poza jednym tematem. Jak napisałem. Miały to być heheszki. Aeth o tym nie wiedział i wrąbał warny. Wystarczyłoby pewnie, żeby Maqes odezwał się na pw do Aetha czy gdziekolwiek indziej. 

 

 

Serio ludzie, zluzujcie majty, bo cała ta szopka była( i jest) od początku do końca jedynie prowokacją a nie realnym problemem. 

a co ma mnie to interesować jak coś takiego się pojawiło(konkurs), zostało zatwierdzone to skąd mam wiedzieć ze coś jest dla beki? Jakby to zrobił ktoś bez zatwierdzenia i zrobił sobie tak dla jaj to rozumiem ale jednak mamy zatwierdzenie nawet jeśli jest to od junior moderatora, wiec nawet jeśli było to dla beki to jednak warny się dostał Maqes i tylko on jeden bo jako jedyny napisał na Aeth'a ?? hmmm czy nie widzisz tutaj problemu...jak dla mnie warny powinny pójść dla osoby która ten konkurs umieściła na forum oraz usuniecie rangi dla tego juniorka moda a nie dla osoby postronnej która wzięła udział w zabawie(według was dla beki).

@Might Tay Nie brałem udziału w tym temacie. Nie było mnie wczoraj w domu po 17, więc musiały pomylić Ci się osoby.

Ta, przepraszam najmocniej, chodziło mi o Xasarma.

Maqes nie było osobą postronną, która przypadkiem wzięła udział w konkursie, to po pierwsze XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Po drugie. Skąd wiesz, że to było oficjalne zatwierdzenie, a nie jakiś podszyw?

I nie, nie widzę problemu w tym, że ktoś dostał warny za nazwanie kogoś pedałem w poście XD W końcu konkurs na tym polegał. Że dostawało się ujemne punkty. Więc chyba wszystko było w należytym porządku.

Ja samego tematu tego konkursu nie widziałam, ale zastanawia mnie inna rzecz - skoro był to "konkurs" na obrażanie, no i ludzie tam obrażali innych to dlaczego tylko Maqes dostał warna? Bo co, obraził admina? A reszta to święta jak rozumiem? "Bo obrazili jakiś randomów z forum, więc niska szkodliwość społeczna"? I to jest właśnie ten podział na równych i równiejszych. Może Maqes słusznie dostał tego warna, nie mnie to oceniać, ale czemu w taki razie i reszta go nie otrzymała?

Co do tam Derpblade i Górnika co wcześniej mi wytykali - zażalenia i tak wszystkie zamykacie i macie na nie wywalone, więc w taki sposób pokazuje, że jednak coś tu z tą moderacją jest nie tak ;) Poza tym jeśli ktoś tu myśli, że będę mu się kłaniać bo ma ogórkowy nick to jedyne jak mogę to skomentować to krótkim słowem - "heh".

P. S. Trzeba było złożyć to podanie na admina..