Zamykanie tematu zażaleń

Ja samego tematu tego konkursu nie widziałam, ale zastanawia mnie inna rzecz - skoro był to "konkurs" na obrażanie, no i ludzie tam obrażali innych to dlaczego tylko Maqes dostał warna? Bo co, obraził admina? A reszta to święta jak rozumiem? "Bo obrazili jakiś randomów z forum, więc niska szkodliwość społeczna"? I to jest właśnie ten podział na równych i równiejszych. Może Maqes słusznie dostał tego warna, nie mnie to oceniać, ale czemu w taki razie i reszta go nie otrzymała?

 

Co do tam Derpblade i Górnika co wcześniej mi wytykali - zażalenia i tak wszystkie zamykacie i macie na nie wywalone, więc w taki sposób pokazuje, że jednak coś tu z tą moderacją jest nie tak  Poza tym jeśli ktoś tu myśli, że będę mu się kłaniać bo ma ogórkowy nick to jedyne jak mogę to skomentować to krótkim słowem - "heh".

 

P. S. Trzeba było złożyć to podanie na admina..

To po co się wypowiadasz, skoro nawet nie wiesz kto co pisał XDDDDDDDDDDDDDDDD

japierdole

Szczerze guzik mnie obchodzi co kto tam pisał, wszyscy powinni być potraktowani tak samo czyli warn i elo, nieważne czy obrażali Guru, Mighta (tych dwóch nie lubię a i tak nie przeszłabym obojetnie na ich obrażanie) czy Aetha.

Dlatego własnie ja jako adminka > Aeth, tyle w temacie.

Ale czy Ty ogarniasz, że tam nie było kogo warnować poza Maqesem i Xasarmem? W tym temacie były 4 posty. Przyznać trzeba, przesadą były 3 punkty, ale pewnie po krótkiej rozmowie założę się, że Aeth zmieniłby to na 1.

Nie chce mi się czytać tego całego syfu, z mojego punktu widzenia wygląda to tak, jest na forum wzajemne kółko adoracji forumowiczów którzy na siłę sieją herezje na tym forum, jeden z nich coś odwali a potem cała reszta tych pseudoforumowiczów do niego dołącza jadąc w tej swojej grupie heretyków całą administrację

Ci wszyscy heretycy powinni dostać po banie bo robią cały czas wszystko by tylko sprowokować administrację a potem szczekają jak zwykły kundel, już wolę mieć mniejszą aktywność forumowiczów na forum niż siedzieć w gronie tych patologicznych adoratorów którzy na każdym kroku szukają sensacji jak Pudelek.pl

Czyżby?

Nie mam wglądu do tego tematu, ale o ile dobrze pamiętam, to np. Xasarm napisał bardziej obraźliwe hasło pod kątem moim i Salwy, niż Maqes pod względem Aetha.

Xasarm dostał warny? Nie. Bo wie, komu wejść w d*pę.

 

Bawimy się nagle w równych i równiejszych?

(tu podmieniłam nick na prawidłowego winowajcę)

(...) admin usuwa temat i daje warna Maqes bo on jako jedyny chyba na niego skierował swoją odpowiedź zabawę w konkursie i tylko dlatego dostał warna(a ja skierowałem w GURU ).

Maqes dużo ma tych multikont lul

Jak pisałam - bądźcie konsekwentni, albo warna otrzymują wszyscy uczestnicy albo żaden.

@Edit: W sumie i Nvminer też powinien dostać warna za założenie takiego wątku i niedomyślenie się, że Sildu "NO JASNE" napisał ironią... To już robienie z siebie idioty do przesady, jr. moderator zgadzający się na konkurs z wyzwiskami, pls...

Powiem tak, ja rozumiem żarciki osób które na tym forum już jakiś czas są, w szczególności między sobą, czy to w odpowiednich, "sekretnych" działach, no ale jednak muszą jakieś zasady i hamulce być. Konkurs "szkalowania", ja pier**le, serio ogarnijcie sie bo trzeba wiedzieć, kiedy i jak można sobie beke z czegoś porobić xD

Od kiedy bezstronność to coś złego? Szczególnie w przypadku osób typu moderatora? Jeżeli to jednak był sarkazm (Który w piśmie ciężko wyczuć), to w sumie nie mam obowiązku Ci nic udowadniać, ale robiłem to już nie raz. Warny w swoim przypadku rozdaję za łamanie regulaminu, nie patrzę wtedy na rangę/kolor/cokolwiek.

Nie musisz mieć jakiegoś specjalnego radaru sarkazmu, żeby wiedzieć, w jakim celu używa się cudzysłowu.

Uważam, iż każdy moderator i administrator na forum mmmorpg.org.pl jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku oraz posiadająca wszystkie kompetencje (nawet te wykraczające poza zakres obowiązków) do pełnienia swojej funkcji zaszczytnie, z godnością oraz brakiem wstydu przed sobą i przed panem Bogiem.

Yo. nie żebym był jakoś pro-maqesowy i w ogóle, ale zamykanie tematu zażaleń po pół godziny, bo "Cały ten temat jest żenujący" jest trochę żenujące.
Wydaje mi się, że nie powinno się po prostu zamykać tematów z zażaleniami - w końcu one są po to żeby podyskutować na bolące użytkowników tematy. Cenzura jest zwyczajnie żałosna i nieakceptowalna. Administrator zamknął temat, który mówił o nim źle... to oczywiste że dla niego będzie to "żenujące".

 

Albo dacie użytkownikom obronić swoje zdanie, albo w ogóle możecie usunąć dział zażaleń. Albo i całe forum.

Zamknąłem temat z miejsca, bo użytkownik maqes chciał zrobić mi na złość. Nvminer i maqes przyznali na Discordzie, że celowo wykorzystali słowo Silda "dla beki", mówiąc jednocześnie, że byli świadomi, iż Sildu jako Junior Moderator nie ma żadnej mocy sprawczej. Nie zamykam tematów zażaleń bez powodu, bo zawsze staram się odpisać profesjonalnie, wyjaśniając zagadnienie poruszane w danym temacie. W żadnym wypadku nie była to cenzura.

ja to może szaraczek i nie udzielam sie w tego typu "eventach" jednak tutaj napisze cos aeth napisał uwaga:

 

 " Chciałbym usłyszeć Twoje zarzuty w stronę moderacji, aby móc poprawić nasze błędy. Jak mamy zmieniać forum na lepsze, skoro nie wytykacie nam błędów? "

 

Trochę mnie to rozbawiło bo skoro tematy są kasowane "zażalenia" a ludzie co je pisali banowani, to  niby JAKIM SPOSOBEM ludzie maja wytykać wam błędy? Dodatkowo z mojej perspektywy sam fakt że zamykacie tematy zażaleń jest żenujący i to już tak na maxa, jeżeli nie macie niczego do ukrycia lub ktoś nie ma racji to raczej łatwo się "obronicie" w temacie nie było wulgaryzmów czy innych rzeczy które powodowały by zamknięcie tematu a tym bardziej ban dla osoby która go napisała plus sam fakt że KASUJECIE takie tematy a nie przenosicie do kosza czy historii jest już żenujący. Ja na tym forum widze jawną hipokryzję, "pokażcie nam jak zmienić forum, jednak pamiętajcie że jeżeli nam się coś nie spodoba ZWŁASZCZA jeżeli to nam uwłaszcza możemy dać wam bana a raczej na pewno to zrobimy" tak odbieram to forum. Prawda jest taka że jeżeli mod/admin ma robić swoje to powinien być anonimowy (tutaj chyba tego nie ma ale moge się mylić bo mnie mało obchodzi to, udzielam sie teraz tylko bo rozbawiła mnie ta hipokryzja) czyli jest osoba X na forum ubiega się o moda/admina dostaje go ale osoba X nie znika, ale dostaje dodatkowe konto z nickiem Y i odpowiednią funkcją i nie może wyjawić jaki ma nick prawdziwy na forum. Taki schemat prowadzi do mniejszej spiny przez użytkowników, a i sami admini powinni być bardziej bezstronni, tak jak ktoś napisał bodajże Hasira w polsce WSZYSTKIE fora są prowadzone na równe i równiejsze, i jeżeli sami admini się tak zachowują to tutaj nawet nie widze poprawy więc panie Aeth nie ma co wam nawet tego wytykać.

Jak możesz zauważyć, tego tematu nie zamknąłem, pozwalając się wypowiedzieć użytkownikom zainteresowanym tematem. Tak jak napisałem wcześniej, nie zamykam tematów w dziale Zażalenia bez powodu. Kolega wyżej zasugerował, że administracja, czyli między innymi ja, źle spełniamy swoje zdanie, w żaden sposób tego nie argumentując, dlatego zapytałem o wyjaśnienie. Ty przypuszczasz na mnie atak, nie mając absolutnie pojęcia o czym piszesz. Może i zareagowałem za ostro wobec użytkownika maqes, więc usunąłem mu nadane przeze mnie 3 punkty, ale nie zmienię swojego stanowiska w tym temacie. Przyznam się, że w ostatnim czasie solidaryzowałem się z niektórymi użytkownikami na forum, czego konsekwencją jest cała ta sytuacja. Teraz widać, że było to błędem.

hmm droga administracjo nie chodziło o to że ktoś kogoś obrażał tak naprawdę...na forum pojawił się konkurs na obrażaniem pod zezwoleniem jednego z waszych moderatorów...ludzie w nim zaczęli brać udział i wypisywali obrażenia na innych użytkowników i tak maqes napisał na Aetha...co jak później rozumiem przez usuniecie tematu ze konkurs jednak nie miał prawa bytu na forum bo on chyba nawet o tym nie wiedział i spoko rozumiem...ale problem pojawia się jak to zostało później zrobione  admin usuwa temat i daje warna Maqes bo on jako jedyny chyba na niego skierował swoją odpowiedź zabawę w konkursie i tylko dlatego dostał warna(a ja skierowałem w GURU ).

 

Później maqes napisał w zażaleniach temat ze jest to niesprawiedliwe bo jednak konkurs polegał na obrażaniu a maqes tylko wziął w nim udział przez co dostał niesprawiedliwie 3x warny.

 

Jak dla mnie tak jak pisałem w tamtym temacie Aeth mógł usunąć temat, powinien wywalić moda(albo przynajmniej ściągnąć mu range na jakiś czas jako kare), który pozwolił na ten konkurs i ściągnąć warny ale co zrobił było niskie...wziął zamkną temat w zażaleniach i dał jeszcze bana 24h Maques żeby ten ochłoną gdzie nawet do kłótni nie doszło w postach.

Tak jak napisałem, usunąłem warna maqesowi i przyznaję się do błędnej reakcji, jednak nie wypieram się usunięcia całego tematu, bo był on żenujący i tak jak napisałeś, nie miał racji bytu.

Szczerze guzik mnie obchodzi co kto tam pisał, wszyscy powinni być potraktowani tak samo czyli warn i elo, nieważne czy obrażali Guru, Mighta (tych dwóch nie lubię a i tak nie przeszłabym obojetnie na ich obrażanie) czy Aetha.

 

Dlatego własnie ja jako adminka > Aeth, tyle w temacie.

Twoich postów nawet nie skomentuję, bo z Tobą nie da się merytorycznie porozmawiać, co nieco bardziej aktywni użytkownicy również przyznają. Obawiam się, że na chwilę obecną nie ma możliwości, żebyś była "adminką", ale jak tylko będzie taka możliwość to dam Ci znać, chętnie zobaczę jak Ty zarządzasz całą tą społecznością.

Przepraszam za całe zamieszanie, bo było ono całkowicie niepotrzebne. Z mojej strony mogę tylko powiedzieć, że moim głównym celem jest, aby forum zmieniało się na lepsze, więc oczekujcie kilku zmian w najbliższych dniach. Zamykam, a jeśli ktoś jeszcze chciałby podyskutować, zapraszam na PW, ponieważ temat uważam za wyczerpany.

Yo. nie żebym był jakoś pro-maqesowy i w ogóle, ale zamykanie tematu zażaleń po pół godziny, bo "Cały ten temat jest żenujący" jest trochę żenujące.
Wydaje mi się, że nie powinno się po prostu zamykać tematów z zażaleniami - w końcu one są po to żeby podyskutować na bolące użytkowników tematy. Cenzura jest zwyczajnie żałosna i nieakceptowalna. Administrator zamknął temat, który mówił o nim źle... to oczywiste że dla niego będzie to "żenujące".

Albo dacie użytkownikom obronić swoje zdanie, albo w ogóle możecie usunąć dział zażaleń. Albo i całe forum.