Tree of Savior od ZERA

Siemka, mam troszku wolnego od pracy i parę godzinek dziennie na rozrywkę. Pomyślałem, że powrót do ToS'a to to nie głupi pomysł. Ktoś myśli tak samo? Zaznaczam na starcie, że nie szukam gildii, chcę pograć na lajcie bez zobowiązań. Preferuje komunikator głosowy Discord ( >download< ), ale nie wymagam komunikacji głosowej ( wystarczy obecność na discordzie bo czat tekstowy też świetnie się sprawuje ), chyba, że już w późniejszym etapie gry, gdzie dungeony będą bardziej wymagające. Oczywiście będzie mi miło jak ktoś by chciał pogadać od razu na starcie. Jak znajdą się zainteresowani dam namiar na discorda na PW.

Prawdopodobnie zaczne magiem lub clerykiem. A wy kim zagracie? ^^

edit. Jedna osoba juz zwerbowana ^^

Tutaj dla niezdecydowanych: http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/

Jak chcesz zaczynać od zera to zacząłbym od ciebie

Jak chcesz zaczynać od zera to zacząłbym od ciebie

Miła prowokacja, ale powiedz mi to prosto w oczy w realu :) Zgłoszę jako spam, aby oczyscili temacik. Pozdrawiam

Pobieram :) muszę trochę nadgonić

Pobieram  muszę trochę nadgonić

To jest nas 3 :) Maqesa nie licze.

Qeshua powiedz mi jak teraz wygląda populacja i ogolnie. Czy się opłaca grac.

Qeshua  powiedz mi jak teraz wygląda populacja i ogolnie. Czy  się opłaca grac.

Populacja przyzwoicie. Miasta ch1 dosc pelne i odczuwalne spadki fps. To dobry znak. Na lokacjach otwartych widzimy graczy, nie czujemy sie samotnie. Srednio na mape widze moze od 6-7 do 10-15 graczy. Wiadome zaczynam od zera wiec to low lokacje sa srednio zaludnione, ale juz wyzej wyglada to lepiej.

Steam pokazuje: 4,541 graczy

Czesc, discorda juz mam, jezeli chodzi o sama gre to warto ? Bo nie lubie farmic wiecej niz 5h dziennie ;) nie lubie tez p2w ;) Jak to tam jest ?

Warto dla klimatu i sentymentu do oldskulu :) P2W raczej nie ma, ale sa pewne ograniczenia co moga wkurzac. Bedzie patch w czerwcu co ma cos zmienic. Zobaczymy. Jak cos zapraszam jutro na discorda to wiecej opowiemy.

gre pobrałem i troche zaczałem, mozesz podac mi discorda na pw, nie grałem wczesniej to potrzebuje wskazówek

Warto dla klimatu i sentymentu do oldskulu  P2W raczej nie ma, ale sa pewne ograniczenia co moga wkurzac. Bedzie patch w czerwcu co ma cos zmienic. Zobaczymy. Jak cos zapraszam jutro na discorda to wiecej opowiemy.

gre pobrałem i troche zaczałem, mozesz podac mi discorda na pw, nie grałem wczesniej to potrzebuje wskazówek

Zapro polecialo na pw.

O dziwo fajnie się grało jak wieczorem przysiadłem to 30 lvl wbilem, fajnie się eliminuje duże grupki mobkow, a i o zgon jest łatwo :)

PS zdaje się że po śmierci możemy coś zgubić z plecaka :-D

O dziwo fajnie się grało jak wieczorem przysiadłem to 30 lvl wbilem, fajnie się eliminuje duże grupki mobkow, a i o zgon jest łatwo 

ToS to jedna z fajniejszych gier na rynku. Problem jest tylko taki, że ludzie nie dali jej szansy. Odrzuciły ich ograniczenia, które nie są odczuwalne, a ponadto łatwo je ominąć kupując premium za walutę ingame. Problemem swego czasu były też bugi, ale zostały one rozwiązane. Jak ktoś jeszcze waha się przed pobraniem i wypróbowaniem, to naprawdę warto. ToS oferuje klasyczną, trochę retro rozgrywkę, ale posiada też dużo świeżych rozwiązań. Gdybym miał czas, to grałbym pewnie do dzisiaj. :)

ToS to jedna z fajniejszych gier na rynku. Problem jest tylko taki, że ludzie nie dali jej szansy. Odrzuciły ich ograniczenia, które nie są odczuwalne, a ponadto łatwo je ominąć kupując premium za walutę ingame. Problemem swego czasu były też bugi, ale zostały one rozwiązane. Jak ktoś jeszcze waha się przed pobraniem i wypróbowaniem, to warto. ToS oferuje klasyczną, trochę retro rozgrywkę, ale posiada też dużo świeżych rozwiązań. Gdybym miał czas, to grałbym pewnie do dzisiaj. 

Nie by coś ale na starcie były tłumy ludzie dali jej szanse nawet na twitchu była prawie przez tydzień w topce a to coś znaczy, a jedyne co doprowadziło do malejącej populacji to raczej nie ograniczenia przynajmniej nie tyle w stosunku do tego co twórcy zrobili w pewnym czasie mówie tutaj o walce z cheaterami i goldselerami nie pamiętam dokładnie ale ktoś na pewno tak ile czasu trwała akcja gdzie nie można było się rejestrować i nowi nie mogli wchodzić do gry ? tydzień ? dwa ? to był już etap gdzie "sezonowcy" sobie odpuścili i przez tyle czasu nowi nie przychodzili a starsi kończyli gre, przez tyle czasu nowi ludzie nie mogli przetestować gry i się po prostu zniechęcili czekaniem dla mnie ogromny strzał w kolano. teraz średnia ludzi online to 2,500 jednak dzieląc na te serwery czy to dużo ?

Nie by coś ale na starcie były tłumy ludzie dali jej szanse nawet na twitchu była prawie przez tydzień w topce a to coś znaczy, a jedyne co doprowadziło do malejącej populacji to raczej nie ograniczenia przynajmniej nie tyle w stosunku do tego co twórcy zrobili w pewnym czasie mówie tutaj o walce z cheaterami i goldselerami nie pamiętam dokładnie ale ktoś na pewno tak ile czasu trwała akcja gdzie nie można było się rejestrować i  nowi nie mogli wchodzić do gry ? tydzień ? dwa ? to był już etap gdzie "sezonowcy" sobie odpuścili i przez tyle czasu nowi nie przychodzili a starsi kończyli gre, przez tyle czasu nowi ludzie nie mogli przetestować gry i się po prostu zniechęcili czekaniem dla mnie ogromny strzał w kolano. teraz średnia ludzi online to 2,500 jednak dzieląc na te serwery czy to dużo ?

Przez 24h loguje sie ponad 4500 ludzi. Teraz jest wczesna pora to mamy faktycznie te 2,6k ludu. Wczoraj ok 18 bylo 4,5k online. Wystarczy to aby cieszyc sie gra. Podobno Nexon przejmuje gre i ma sie cos tam zmienic. Trzymam kciuki.

Nexon przemuje by większe p2win dowalić i ciekawe jak długo będziesz grać nim nie zmienisz na coś innego.

Nexon przemuje by większe p2win dowalić i ciekawe jak długo będziesz grać  nim nie zmienisz na coś innego.

Licząc z betami itd to mam ok 600h przegrane cwaniaczku. Nie chcesz zagrac razem z nami to prosze zmien temat.

Jak coś mamy w ekipie od 30 do 74lv'a. Zapraszam :)

TIP dla zainteresowanych jak szybko i fajnie expic. Lecimy lokacje po kolei (zaczynamy w Kaipedi) konczymy w lokacji Tenet Garden > Tenet Church robimy cale az do bossa, nastepnie ok majac 50lv lecimy do Orsha i robimy to samo. Orsha to alternatywna lokacja startowa. Okazyjnie robimy dungeon przy wejsciu do Tenet Garden i wychodzimy z niego ok. na 70lv.

W sumie to bym i zagrał, ale nie mam pomysłu co do klasy postaci.

W sumie to bym i zagrał, ale nie mam pomysłu co do klasy postaci.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby cos sobie samemu zbudowac ^^ łap: http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/

ew. mozna zapożyczyć od kogos buildy: http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/builds/

Zapraszam serdecznie, cos sie doradzi. Gramy luznie o roznych porach, bez spiny i gonitwy za lvlami. Mala ekipka, ale na dungeony wystarczy.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby cos sobie samemu zbudowac ^^ łap: http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/

 

ew. mozna zapożyczyć od kogos buildy: http://www.tosbase.com/tools/skill-simulator/builds/

 

Zapraszam serdecznie, cos sie doradzi. Gramy luznie o roznych porach, bez spiny i gonitwy za lvlami. Mala ekipka, ale na dungeony wystarczy.

Tak wiem, ale Ja właśnie nie mam pomysłu którą klasę wybrać, czy też może bardziej, którą klasą bym zagrał.

p.s. Coś słyszałem że mają być jakieś zmiany w statach postaci, wiesz coś może więcej na ten temat?