Żegnam

Bardzo przepaszam Aetha że nazwałem go pedałem, jednocześnie chciałbym pożegnać się z forum bo rezygnuję z udziału na nim, odszedł również mój wielki przyjaciel, a zarazem filantrop, filozof, łucznik i świetny gracz doty @Might Tay - który był obwiniany o zaniżanie poziomu forum tak jak ja.

Dziękuję wszystkim członkom K.A i zapraszam na nieoficjalny serwer discord forum gdzie jestem https://discord.gg/7zCxNX4

Drodzu ludzia, kochaciu forum bardzie niz ja odchodzu żegnajci Maqes

Powodzonka w życiu!

Nikt nie będzie po tobie płakał. Zachowujesz się jak zwykły atencjusz, który myśli, że kogoś interesuje co się z nim będzie działo.

264.jpg

Farewell

Myślałem, że nie doczekam największy rak portalu odchodzi :) Bywaj ! i + na drogę.

xD nie odchodź !!!

Who cares ?

Wczoraj się zwolniły u mnie w pracy 2 osoby i nie robiły takiej dramy ...

Powodzenia i odwagi...

Nadejszła wiekopomna chwiła ^^ Sajonara!

Średnia wieku forum właśnie wzrosła o kilka lat...

Przemyśl decyzję jeszcze raz.

Średnia wieku forum właśnie wzrosła o kilka lat...

Raczej o pół roku zważając na kilka rzeczy o których tutaj się nie wypowiem(Bo jeszcze ja bym wyszedł na celownik)

No cześć

" Coś się kończy, coś się zaczyna"

Papatki.

I tak wrócisz, wielu wracało. Masz może to samo co ja, temat mmo wcale mnie nie interesuje, ale jednak z przyzwyczajenia coś mnie trzyma, że od 9 lat tu codziennie zaglądam :)

Narka i nie pozdrawiam, forum będzie lepsze bez waszego Kółka Gospodyń Wiejskich

Jak zwykle nie potrafi pożegnać się z kilkoma ziomkami i odejść z godnością tylko zakłada jakiś temat i robi ze swojego odejścia cyrk jakby kogoś jego osoba interesowała

Pa

Przestać zgrywać VampirLorda i usuń temat...

Samo stworzenie tego tematu mówi wiele o Tobie jako osobie..., nie dojrzałeś jeszcze do wielu spraw najwyraźniej, powodzonka w dorastaniu :)

PS. *weź ze sobą ByakuyaPL, podziękuję Ci w imieniu społeczności.