Awangarda zaprasza w swoje szeregi!

Cześć!

Jesteśmy nowo powstałą gildią na serwerze Killian, na europejskiej wersji gry.

Ogólnie większość z nas to nowe osoby lub powracający gracze, którzy na nowo poznają świat tery.

Jesteśmy rozmowni, zawsze chętni do pomocy i nasza aktywność w grze czy na komunikatorze zawsze jest dosyć wysoka.

Nie zaoferujemy Wam gotowych setów ani nic takiego, ale zawsze posłużymy dobrą radą czy pośmiejemy się razem z Wami.

Szukamy w swoje szeregi aktywnych osób a jedynym wymogiem jest posiadanie team speaka, a w przyszłości może discorda.

W sprawie dołączenia do gildii można pisać do mnie Warstwowy lub założycielki gildii Elantis. Zachęcamy też do składania aplikacji przez panel wyszukiwania gildii.

a jak gra wygląda pod względem pvp i p2w ?

PvP dawno temu umarło, jedyną rzeczą z IS'a, którą opłaca się kupić jest Tera Club, który nie jest nawet jakoś ultra drogi patrząc na standardy BDO.

Co do tego tera club jest możliwość kupna przez AH coś jak w Aionie? :P

Co do tego tera club jest możliwość kupna przez AH coś jak w Aionie? 

Nie.

Możesz kupić od kogoś w postaci kodu albo poprostu kupic od kogoś kod na paysafe, tyle że nie ma pewności czy ktoś cię nie wyrucha na golda bo to nie jest w żaden sposób zabezpieczone.

Pozatym

 opłaca się kupić 

To jest punkt widzenia polaka biedaka robaka.

Dla nas 400 złotych za te 3.7k TT to jest zdecydowanie za dużo , podczas gdy dla niemca za te 100 euro dostanie 3.2k TT.

100 euro napewno nie jest dla niemca takie same jak 400 dla polaka tylko bardziej do naszej stówki.

@Ameh

Na europejskiej wersji tej opcji niestety nie ma, ale jak kolega wyżej pisał można kupić TC od graczy tylko jest to no, średnio bezpieczne.

@Kiciuk

Tu masz dużo racji, Polska strasznie cierpi przez system walut i to nie tylko w tej jednej grze, ale co nie zmienia faktu, że akurat takiemu Niemcowi niestety skilla TT nie kupi. :>

Tu masz dużo racji, Polska strasznie cierpi przez system walut i to nie tylko w tej jednej grze, ale co nie zmienia faktu, że akurat takiemu Niemcowi niestety skilla TT nie kupi. :>

Ale zrobi sobie +15 w 2 tygodnie i z automatu może iść czyścić najtrudniejsze instancje kiedy przeciętniak z mid +12 będzie pierdzielił się po LFG by znaleźć pt na średnie dungi.

Chętnie wbije, mam warriora 36 jeszcze mam boxa co daje seta full +12 za powrót :)

Chętnie wbije, mam warriora 36 jeszcze mam boxa co daje seta full +12 za powrót 

Ten set już poszedł w odstawkę z ostatnim patchem, który wprowadził set vm9, aktualnie guile jest już lepszym wyborem od imperatora gdzie jako ciekawostkę scrolle z boxa możesz użyć na guile. :)

Zapraszamy, zapraszamy. ;)

Endgamemowe instacje gildyjnie będą robione?

Endgamemowe instacje gildyjnie będą robione?

Robione cały czas, każdy się powoli uczy.

Wyżej napisałeś że PvP to śmierć, ale na moim Archerku 65 bg w minutę znajduje, nawet na tym (aktualnie 42) warrior znalazło bez problemu :D

Wyżej napisałeś że PvP to śmierć, ale na moim Archerku 65 bg w minutę znajduje, nawet na tym (aktualnie 42) warrior znalazło bez problemu 

Tylko jak są battleground jackpoty.

Poza tymi godzinami zapomnij.

Potrzebujecie konkretnej klasy? Kto się teraz najabrdziej w gildii przyda? Priest czy Tank? Czy może brakuje DPSów?

Potrzebujecie konkretnej klasy? Kto się teraz najabrdziej w gildii przyda? Priest czy Tank? Czy może brakuje DPSów?

Ogólnie to healerów jest aż za dużo, brakuje nam dpsów, a aktualnie tanków mamy trzech.

Chyba czas wrócić do gry :3 Jak pobiore, napisze na priv ;) Szkoda że macie nadmiar healerów bo to moja mocna strona ale może wpasuje się w dps-a, tank z góry :3

Chyba czas wrócić do gry   Jak pobiore, napisze na priv  Szkoda że macie nadmiar healerów bo to moja mocna strona ale może wpasuje się w dps-a, tank z góry 

Ogarniętego priesta z chęcią przygarniemy. :>

@Lisek to jeszcze ogarne, mam na oku trzy nowe klasy ktorymi jeszcze nie grałem :) Gdyby ktoś mógłby podrzucić mi swój buddyup code byłbym wdzięczny ;D

@Lisek to jeszcze ogarne, mam na oku trzy nowe klasy ktorymi jeszcze nie grałem  Gdyby ktoś mógłby podrzucić mi swój buddyup code byłbym wdzięczny ;D

Annyeon#3691, z czego brawlerzy są znienawidzeni, ninja to ninja, a Valkirią niestety nikt nie potrafi grać, a przynajmniej ja nie trafiłem na jakąś umiejętną. :/

+ kod 5THBDAY daje Tera Club na 3 dni, wpisujesz go w tera shopie in game.

Dzieki Wielkie :D