Grafik

Cześć.
W grafikę bawię się już z 3 lata z różnym skutkiem, to nie fabryka ;D
Głównie rysuję w GIMP (PS nigdy mnie nie przekonywał) na vektorach.
Co do zapłaty, przyjmuję PSC, Skiny i PayPal.
Tutaj moje bazgroły: http://ankazar.deviantart.com
Kontakt:
Email :sunshineduded@gmail.com
Steam : https://steamdb.info/calculator/76561198097252090/?cc=us
Discord: https://discord.gg/JmYPfZm

tak sobie oglądam i zastanawiam się za co ty chcesz kasę jak dla mnie prace słabe może jak się bardziej podszkolisz to będą warte uwagi

@down

hmm to także słabo bo jeśli się promujesz bazgrołami to jak kogoś zachęcisz do tego by u ciebie coś zamówił do zrobienia ??

@Kurtyzana
Dla tego nazwałem moją twórczość bazgrołami a nie "portfolio" ;D
"Tutaj moje bazgroły: http://ankazar.deviantart.com"

Całkiem całkiem, gratki :D

Na prawdę nie chcę cię zniechęcać, ale do brania pieniędzy to to się nie nadaje. Jeżeli wiążesz z rysowaniem swoją przyszłość, to powinieneś zacząć się uczyć rysować, a nie bazgrać w zeszycie i próbować na tym zarabiać. Tylko idiota zapłaciłby za coś takiego. No chyba że to co jest na Deviant Arcie nijak nie przedstawia twojego obecnego poziomu, ale to by było raczej głupie.

Muszę się zgodzić z kolegą wyżej, to nie wygląda na trzy lata pracy. Do codziennej praktyki to ci było przez ten okres daleko. Nie wspominając, że nawet nie próbujesz cieniować. Ciężko ci nawet coś wskazać, bo wygląda, jakbyś ledwo musną podstawy. Mogę ci za to polecić Inkscape. Darmowy program dedykowany do grafiki wektorowej. Spisze się lepiej od gimpa, nawet logo designerzy z niego korzystają. Acz to powiedziawszy, sam program cudów nie zdziała. Rób więcej i rób dla siebie. O pieniądze i zlecenia martw się później.

Nie sprecyzowałem pewnych rzeczy.

1.Idę w kierunku Tech. Informatyk.

2.Grafiką bawię się hobbistycznie.

3.Sztuka to pojęcie względne (http://lordtrigonstar.deviantart.com).

4.Na DeviantArt'a wrzucam wszystko co popadnie.

Skoro bawisz się grafiką hobbistycznie i zdajesz sobie sprawę, na jakim poziomie są te pracę to po jaką cholerę wołasz jakieś pieniądze za to? Bądźmy poważni.

Nam nie chodzi o to, że jeszcze nie potrafisz czy że zawsze znajdzie się ktoś gorszy. Po prostu ogłosiłeś, że przyjmujesz zlecenia więc ludzie natychmiast patrzą na ciebie jak na profesjonalistę. Potem patrzą na twoje prace i są przynajmniej zdziwieni. Sztuka nie jest pojęciem względnym. Raz, że teorii do nauki jest od cholery, dwa, że bardzo łatwo powiedzieć, czy coś nam się podoba czy nie i dlaczego. Nie chcę cię zniechęcić. Bardziej uświadomić, że sam podnosisz oczekiwania innych i ostrzec abyś nie osiadał na laurach, bo ledwo zacząłeś.

Wychodzę z założenia że grosz zawsze się może przydać. Nikomu nie mówię że jestem jedynym słusznym grafikiem.

Po to jest "wolny rynek" by to weryfikować.

Też nie wyszedłem z założenia że mam jakiś Uber skill w tym co robię. Ale uważam że jakiś tam poziom mam.

miss-the-point.png

wrzucasz cos do neta dla ludzi, chcesz za to Hajs

ludzie pisza ci swoja opinie, ze robisz slabe "prace" (i to jest fakt) i oferujesz sie jako GRAFIK i wciąż stoisz przy swojej opinii, nie dopuszczając do siebie faktów

to tak samo jakbym ja oferowal sie jako fryzjer, bo przefarbowalem sobie wlosy w domu

Jak dla mnie stracone 3 lata, najwyraźniej to nie dla ciebie, prace kiepskie.

jakiś tam poziom 

Przykro mi ale nie. Nie znasz ludzkiej anatomii. Nie potrafisz szkicować. Twoje wektory są płaskie. Ciężko powiedzieć, że potrafisz dobrze zrobić cokolwiek związanego z rysowaniem. To jak najbardziej zdolność, której można się po prostu nauczyć. Ale ćwiczyć trzeba codziennie. Polecam zacząć od szkicowania, bo póki nie zrobisz dobrego lineartu to reszta właściwie nie ma znaczenia. Znasz angielski? Jak tak to proponuję podstawy anatomii na kanale ProKo na youtube. Will Terrel ma świetną serię People sketching z której też dużo podłapiesz. Tutaj dużo świetnych porad o tym jak się uczyć:


Jeżeli patrzysz na swoje obecne prace na deviant arcie i myślisz "To dobre obrazy, dałbym za to dychę" to tylko się okłamujesz. Nikt nie chce słuchać wymówek, co ty planujesz robić jako twój główny zawód, co ty wrzucasz na deviant art poza twoimi najlepszymi pracami, jak się czułeś gdy rysowałeś czy o co ci chodziło. Po prostu widać, co robisz i to nie wygląda dobrze w żaden sposób. Tutaj nie ma trzech lat prac. Ciężko to nazwać rokiem praktyki.

Na pewno to nie jest poziom paint, ale skoro tak uważasz to ok (twoje zdanie).

Tak wiem że można wiele poprawić, no ale rysunki w paint'cie to nie są. Sam też nie określiłem ile chcę od ikonki czy coś, ale ból czterech liter jest bo rozchodzi się o $.

I z zapłatą u mnie jest tak że jak komuś się podoba to płaci wedle uznania i tyle. Dla tego akceptuję te groszowe skiny na steam, które mam w swoim ekwipunku.

To nie jest poziom "paint" nie chcesz wiedzieć co ludzie robią w paincie a jedyną osobą z bólem d*py jesteś Ty bo nie potrafisz przyjąć krytyki.

Określenia "poziom paint" użyłem w znaczeniu określenia pewnego poziomu.

A w samym paint'cie można stworzyć cuda.

Na pewno to nie jest poziom paint, ale skoro tak uważasz to ok (twoje zdanie).

Tak wiem że można wiele poprawić, no ale rysunki w paint'cie to nie są. Sam też nie określiłem ile chcę od ikonki czy coś, ale ból czterech liter jest bo rozchodzi się o $.

I z zapłatą u mnie jest tak że jak komuś się podoba to płaci wedle uznania i tyle. Dla tego akceptuję te groszowe skiny na steam, które mam w swoim ekwipunku.

hahaha no masz racje poziom painta to to jeszcze nie jest

ogólnie widać ze jesteś za bardzo zadufany w sobie nie umiesz przyjąć krytyki itp tak naprawdę jakbyś mi zaproponował prace na logo na takim poziomie to bym ci powiedział ze to ty musisz mi do tego dopłacić

@Kurtyzana
Dla tego nazwałem moją twórczość bazgrołami a nie "portfolio" ;D
"Tutaj moje bazgroły: http://ankazar.deviantart.com"

to gdzie sa teee tak zwane zjebiaszcze prace za ktore chcesz pobierac kase ...

Bo za tee bazgroly jak je nazywasz ... nawet pensa bym nie dal ..., ale oczywiscie nie mowie zebys zrezygnowal ... tylko zebys jakis poziom osiagnal bo to co chcesz zaczac sprzedawac jest slabe na poziomie 3 latka ktory zaczyna swoja przygode z olowkiem .

Jak dla mnie stracone 3 lata, najwyraźniej to nie dla ciebie, prace kiepskie.

nie mow ze to nie dla niego bo kazda osoba przy odrobinie pracy i checi jest wstanie nauczyc sie rysowac , ale too wymaga czasu i poswiecenia .

A tez kiedys bazgralem i jestem w tym kiepski ...

http://climex009.deviantart.com/

Moje bazgroly ktore 10 lat temu zrobilem jakies

Kolejny pseudo grafik, nic nie umie, a kase chce. Chłopie straciłeś trzy lata, postęp zerowy. Nie mam nawet zamiaru Cię pocieszać, wręcz mam chęć Cie zjechać za to, że miałeś czelność pokazać się z czymś takim.. Tylko mi nie mów o żadnym talencie, można dojść do bardzo wysokiego poziomu bez talentu, a z nabytymi umiejętnościami. Ogarnij troche gimpa i zrób coś na poziomie, a nie siedź cały czas na tym samym z nadzieją, że ktoś sypnie groszem.

Witamy Cie @Avangor w realiach tego forum. Mam nadzieje, ze milo spedzisz tu czas :P