Poszukuję MMO dla Casuala

Siemanko!
Przejdę odrazu do rzeczy

Jestem graczem który jest w stanie przeznaczyć na grę może 1 -2h dziennie w tygodniu i w weekendy ok 6- 9 godzin (albo i więcej). Poszukuję gry przy której będe mógł się świetnie bawić jak i coś osiągnąć w czasie typiu 4- 6 miesiecy.

<p>
	 
</p>

<p>
	<strong>Sprzęt da sobie radę ze wszystkim.</strong>
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<b>Cechy</b> :
</p>

<p>
	1. Pełnoprawna gra mmorpg, najlepiej f2p. 
</p>

<p>
	2.<span> </span><b>Gra nie nastawiona na party. </b>Po prostu, chcę włączyć grę i iść coś tam sobie porobić, a nie zbierać party przez godzinę czy coś.
</p>

<p>
	5. Drop z mobów(w sensie wartościowy, jak np. w Tibii lub MuOnline), handel, ulepszanie przedmiotów, auction house będą wielkim plusem.
</p>

<p>
	6. Przyzwoita ilość graczy, brak widma zamknięcia w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, wydawca który interesuje się swoim produktem, a nie tylko kosi hajsy z item shopa na wszystkim co możliwe.
</p>

<p>
	7. Najlepiej, żeby była już wydana, a co najmniej w wersji BETA bez nadchodzącego resetu.
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<strong>Gry, które mi się podobały:</strong>
</p>

<p>
	1. Vindictus - Wspaniała gra ale umarła
</p>

<p>
	2. Tera - Ale niestety wypadłem z obiegu - Niewiem gdzie gra dużo ludzi
</p>

<p>
	3. AION - Fajne, ale wymagała dużej ilości czasu
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<strong>Gry, które nie przypadły mi do gustu/nie są prostymi grami, których szukam.</strong>
</p>

<p>
	1. Archeage - Fajna gra, ale wymaga ogromu czasu, nie tego szukam.
</p>

<p>
	2. Blade Desert - j/w
</p>

<p>
	3. BnS - j/w
</p>

<p>
	4. GW2 - Zbyt dużo czasu na zrobienie porządnego ekwipunku.
</p>

<p>
	5. WoW nie lubie aż takich targetówek
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Jesteście w stanie coś mi polecić? nawet jak macie PRIVy (O ile moge to tak nazwać, również proszę o podanie nazwy)
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Dziękuje i dobrego wieczoru!
</p>

ESO

Tibia.

Mogłeś się trochę wysilić z opisem, a nie kopiować niemal w całości z mojego tematu, bo zaraz mój temat poleci za multikonto czy coś :/

a gw2 przypadkiem nie jest casualowe ? mysle ze ekwipunek az tak bardzo duzego znaczenia nie ma, grajac 1-2 dasz rade wbic szybko max lvl i sie bawic na dungach itp... Pvp tez jest od 1 lvl i nie wymaga farmy geara od Ciebie. Poczytalbym na twoim miejscu o gw2 bo to typowy casual... no a jezeli serio nie masz czasu to sorry ale mmorpgi nie sa dla Ciebie, moze jakies single ? takie jak wedzmin 3, mad max ? itp ...

Większość MMO to casual, bo to nie te czasy, by siedzieć x godzin i farmić jak kiedyś, choć i takie się zdarzają.

W GW2 zdobycie exotic sprzętu nie jest jakieś specjalnie trudne, wystarczy pobiegać trochę po dungach i nazbierać punktów wymienianych na sprzęt, pograć PvP i wydropić EQ ze skrzynek, wycraftować sobie za dość małe pieniądze lub kupić na AH. Wyżej są tylko Ascendy i Legendarki, które prócz fajnego wyglądu, dodają trochę statystyk, jednak nie na tyle, by osoby bez nich były jakoś zauważalnie gorsze.

A jeśli chodzi o bardziej singlowe MMO, to ESO lub Star Wars: The Old Republic. Obie stawiają na historię i granie solo w dużej mierze, a i znalezienie w nich party nie jest jakieś długie, bo gra w nie sporo ludzi (ESO) lub party składane jest nawet z dwóch osób, bo resztę można zapełnić towarzyszami (TOR). Mają dobrą, dużą populację (szczególnie ESO), jednak problem w tym, że ESO jest płatne (ok. 30-40zł za podstawkę), z kolei w TOR dobrze jest zapłacić choć raz abonament 29zł, by komfortowo się bawić.

I w sumie zgodzę się z kolegą wyżej - nie lepiej ci sięgnąć po jakiegoś singla? Ew. grę, która od czasu do czasu pozwala na co-opa lub pvp?

Siemanko!
Przejdę odrazu do rzeczy

Jestem graczem który jest w stanie przeznaczyć na grę może 1 -2h dziennie w tygodniu i w weekendy ok 6- 9 godzin (albo i więcej). Poszukuję gry przy której będe mógł się świetnie bawić jak i coś osiągnąć w czasie typiu 4- 6 miesiecy.

<p>
	 
</p>

<p>
	<strong>Sprzęt da sobie radę ze wszystkim.</strong>
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<b>Cechy</b> :
</p>

<p>
	1. Pełnoprawna gra mmorpg, najlepiej f2p. 
</p>

<p>
	2.<span> </span><b>Gra nie nastawiona na party. </b>Po prostu, chcę włączyć grę i iść coś tam sobie porobić, a nie zbierać party przez godzinę czy coś.
</p>

<p>
	5. Drop z mobów(w sensie wartościowy, jak np. w Tibii lub MuOnline), handel, ulepszanie przedmiotów, auction house będą wielkim plusem.
</p>

<p>
	6. Przyzwoita ilość graczy, brak widma zamknięcia w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, wydawca który interesuje się swoim produktem, a nie tylko kosi hajsy z item shopa na wszystkim co możliwe.
</p>

<p>
	7. Najlepiej, żeby była już wydana, a co najmniej w wersji BETA bez nadchodzącego resetu.
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<strong>Gry, które mi się podobały:</strong>
</p>

<p>
	1. Vindictus - Wspaniała gra ale umarła
</p>

<p>
	2. Tera - Ale niestety wypadłem z obiegu - Niewiem gdzie gra dużo ludzi
</p>

<p>
	3. AION - Fajne, ale wymagała dużej ilości czasu
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	<strong>Gry, które nie przypadły mi do gustu/nie są prostymi grami, których szukam.</strong>
</p>

<p>
	1. Archeage - Fajna gra, ale wymaga ogromu czasu, nie tego szukam.
</p>

<p>
	2. Blade Desert - j/w
</p>

<p>
	3. BnS - j/w
</p>

<p>
	4. GW2 - Zbyt dużo czasu na zrobienie porządnego ekwipunku.
</p>

<p>
	5. WoW nie lubie aż takich targetówek
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Jesteście w stanie coś mi polecić? nawet jak macie PRIVy (O ile moge to tak nazwać, również proszę o podanie nazwy)
</p>

<p>
	 
</p>

<p>
	Dziękuje i dobrego wieczoru!
</p>