Szukam gry hack'n'slash/non - target

Gatunek: MMORPG/Hack'n'Slash
Sprzęt:

Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz

GeForce GTX 750 Ti
8GB RAM

Cechy: Szukam gry mmo najlepiej hack and slash lub non - target. Ewentualnie przegladarkowa (lub nie przegladarkowa) typu City of Steam tez moze byc. Czegos przy czym moglbym wyczekac na gry takie jak MU Legend, Lost Ark, Lineage Eternal. Wciagajaca z ladna lub w miare przyzwoita grafika.
Przypadły mi do gustu: Devillian, Vindictus, City of Steam, Tera Online
Nie przypadły mi do gustu: Path of Exile, Diablo, Aion, Blade and Soul, Revelation Online, C9 Online, Black Desert (mojej dziewczynie)

Napisz co ci się w tych tytułach nie podobało/podobało, pomoże to w lepszym doborze gry.

Napisz co ci się w tych tytułach nie podobało/podobało, pomoże to w lepszym doborze gry.

Właściwie, to mojej dziewczynie te gry nie przypadły do gustu, a szukamy czegoś w co moglibyśmy pograć razem.

Path of Exile

Zmień dziewczynę.

Zmień dziewczynę.

Albo forum, bo widzę, że tutaj pomocy nie otrzymam :)

może eso ?

Albo forum, bo widzę, że tutaj pomocy nie otrzymam 

Szukasz HnS/Non-target i jako jedyne wymogi podajesz, że powinna być wciągająca i ładna. Skreślasz/wymieniasz przy tym wszystkie najlepsze. Trudno cokolwiek polecić. Z izometrycznych multików (wnioskuję po grach, na jakie czekasz), zamiast MMO, polecam Torchlight II, najlepiej z modami. Z samych MMO, chyba najlepsze byłyby właśnie Diablo, Tera, BDO lub PoE, a tak poza nimi, to nie wiem co jeszcze. Tree of Savior jest MMO, jest HnS i jest izometryczne. I jest za darmo na Steamie - może to.

Jak gracie razem i niekoniecznie potrzebujecie MMO, to jak kolega wyżej napisał możecie spróbować Torchlight II. Jeżeli to Wam nie podejdzie to : http://store.steampowered.com/app/215530/The_Incredible_Adventures_of_Van_Helsing/ albo http://store.steampowered.com/app/219990/Grim_Dawn/?l=polish

Przypomniało mi się jeszcze Realm Of The Mad God : http://store.steampowered.com/app/200210/Realm_of_the_Mad_God/

O właśnie - Van Helsing, najlepiej cała seria, to bardzo porządne HnS'y. Nie kojarzę czy drugi gracz też tworzy swojego łowcę, czy gra duchem tej dziewczyny (raczej ta druga opcja), ale sama gra jest jednym z trudniejszych i bardziej rozwiniętych fabularnie przedstawicieli gatunku, do tego ma dosyć niepowtarzalny klimat mrocznego steampunku rodem z pograniczy Warhammera Fantasy.

Z bardziej klasycznych MMO, to może też GW2, bo ma dość żywy system walki - tab target, ale wymagający ruchu i uników, jest nadal ładny i stawiający właśnie na granie w grupie w większości aktywności.

drakensang online ... HnS bardzo dobry sam czekam na MU Legend i jedyne w co gram do tego czasu do HotS, CS i właaśnie drakensang.

Gatunek: MMORPG/Hack'n'Slash
Sprzęt:

Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz

GeForce GTX 750 Ti
8GB RAM

Cechy: Szukam gry mmo najlepiej hack and slash lub non - target. Ewentualnie przegladarkowa (lub nie przegladarkowa) typu City of Steam tez moze byc. Czegos przy czym moglbym wyczekac na gry takie jak MU Legend, Lost Ark, Lineage Eternal. Wciagajaca z ladna lub w miare przyzwoita grafika.
Przypadły mi do gustu: Devillian, Vindictus, City of Steam, Tera Online
Nie przypadły mi do gustu: Path of Exile, Diablo, Aion, Blade and Soul, Revelation Online, C9 Online, Black Desert (mojej dziewczynie)