Skarga Derpblade

Dostałem ostrzeżenie, że spamuje w hydeparku :D. Jeżeli to co ja napisałem to jest spam to czym są wypowiedzi twoich kolegów w tym samym temacie jak nie spamem? No cóż jak zwykle równi i równiejsi ... Link do tematu

I słusznie, bo twoja wypowiedź gó..., nic nie wnosiła.

w sumie zamiast spamu powinien ci dać warna za offtopa wiec co za różnica :P

Warn słuszny. Widać, że nie rozróżniasz pojęcia "dział" a "temat".

Warn słuszny. Widać, że nie rozróżniasz pojęcia "dział" a "temat".

Widać, że nie rozróżniasz discorda a forum.

w sumie zamiast spamu powinien ci dać warna za offtopa wiec co za różnica  

Próbuje tylko zwrócić uwagę, że cały ten temat to jest spam .

I słusznie, bo twoja wypowiedź gó...,  nic nie wnosiła.

Zupełnie jak twoja.

Widać, że nie rozróżniasz discorda a forum.

?

Próbuje tylko zwrócić uwagę, że cały ten temat to jest spam .

Nooooooooo po to chyba jest Hydepark co nie?

http://bit.ly/2pBfGh3

Skoro wiesz, że twoja wypowiedź nic nie wniosła do tematu, to po co w takim razie to zażalenie? Pijany czy niespełna rozumu?

ehhh po co ja w ogóle odpisuje

To, że w dziale może być poruszany "każdy temat" nie znaczy, że w każdym temacie możesz pisać co chcesz. Albo piszesz na temat, albo nie pisz w ogóle, bo po co? Jeśli ktoś zadaje konkretne pytanie to mu odpowiedz, a jeżeli nie znasz odpowiedzi to go olej i idź dalej, co Twój komentarz wniósł do tego konkretnego tematu? Mogłem wybrać złą kategorię to fakt, może nie tyle spam co offtop, ale punkt to punkt i na jedno wychodzi.

Są tematy stricte do popisania głupot, tak jak przykład podany wyżej, są też takie, w których ktoś pyta o coś na poważnie i komentarz "To już wiem skąd masz x postów" to na pewno nie jest odpowiedź jakiej ta osoba oczekuje.

To, że w dziale może być poruszany "każdy temat" nie znaczy, że w każdym temacie możesz pisać co chcesz. Albo piszesz na temat, albo nie pisz w ogóle, bo po co? Jeśli ktoś zadaje konkretne pytanie to mu odpowiedz, a jeżeli nie znasz odpowiedzi to go olej i idź dalej, co Twój komentarz wniósł do tego konkretnego tematu? Mogłem wybrać złą kategorię to fakt, może nie tyle spam co offtop, ale punkt to punkt i na jedno wychodzi.

 

Są tematy stricte do popisania głupot, tak jak przykład podany wyżej, są też takie, w których ktoś pyta o coś na poważnie i komentarz "To już wiem skąd masz x postów" to na pewno nie jest odpowiedź jakiej ta osoba oczekuje.

Jeśli uważasz, że ten temat, który on założył jest tematem gdzie pyta o coś na poważnie to nie mam więcej pytań. Ta osoba oczekuje atencji a nie odpowiedzi. Koleś specjalnie tworzy temat w którym trolluje i nie dostaje żadnego ostrzeżenia ...

Dobra temat można zamknąć bo jak zwykle wypowiadają się specjaliści pokroju civil.

Jeśli uważasz, że ten temat, który on założył jest tematem gdzie pyta o coś na poważnie to nie mam więcej pytań. Ta osoba oczekuje atencji a nie odpowiedzi. Koleś specjalnie tworzy temat w którym trolluje i nie dostaje żadnego ostrzeżenia ...

 

Dobra temat można zamknąć bo jak zwykle wypowiadają się specjaliści pokroju civil.

Na Derpblade'a nigdy nie składaj skargi bo on nigdy nie będzie winny. To jest Modek poza prawem nie do ruszenia. Sam robi co mu się podoba a reszta tańczy jak im zagra.

Na Derpblade'a nigdy nie składaj skargi bo on nigdy nie będzie winny. To jest Modek poza prawem nie do ruszenia. Sam robi co mu się podoba a reszta tańczy jak im zagra.

A możesz pokazać miejsca, w których robi co chce? Jakieś przykłady tego zachowania

A możesz pokazać miejsca, w których robi co chce? Jakieś przykłady tego zachowania

Nie czuje się w obowiązku tłumaczenia przed tobą czegokolwiek.

Na Derpblade'a nigdy nie składaj skargi bo on nigdy nie będzie winny. To jest Modek poza prawem nie do ruszenia. Sam robi co mu się podoba a reszta tańczy jak im zagra.

a powiedz mi co niby zrobił źle oprócz tego ze wybrał kategorie spam zamiast offtopa uzasadniając warna....jak dla mnie @KolegaKolegiJezusa napisał offtop a ze sam powyżej twierdzi ze tamten z tematu koleś jest trollem dlaczego karmi trolla??

No czyli nie tylko nie masz dowodów, ale rzucasz też oskarżenia beż żadnej podstawy?

Powtórzę to co już powiedzieli przedmówcy. Hydepark to miejsce, gdzie można porozmawiać/podyskutować o czym tylko chcesz. To nie oznacza, że w konkretnym temacie możesz od tak offtopować. Twój post nic nie wnosił do tematu i był krótko ujmując zbędny. Mój temat jest w tym momencie idealnym przykładem, gdzie temat jest abstrakcyjny, lecz odpowiedzi są na temat. Pretensje możesz mieć tylko do siebie w tym momencie.

No czyli nie tylko nie masz dowodów, ale rzucasz też oskarżenia beż żadnej podstawy?

Ja Ci już coś powiedziałem. Jak dostaniesz tytuł "forumowego sędziego" możesz się wtedy ode mnie domagać dowodów.

W takim wypadku nie musisz nic przesyłać do mnie, prześlij bezpośrednio do Administratora - @Aeth na pewno sprawą zajmie się jeszcze dziś i będziemy mieli z głowy te bzdurne oskarżenia

No, no. Napisz jeszcze, że ten temat to baicik. Nie masz kompletnie żadnych argumentów, a gdy ktoś ich od Ciebie wymaga to piszesz, że nie będziesz się tłumaczył? To w takim razie po co wszedłeś na forum, które polega na DYSKUSJI?

W takim wypadku nie musisz nic przesyłać do mnie, prześlij bezpośrednio do Administratora - @Aeth na pewno sprawą zajmie się jeszcze dziś i będziemy mieli z głowy te bzdurne oskarżenia

Dzięki za sugestie. Nie wiem co bym bez Ciebie zrobił.

No, no. Napisz jeszcze, że ten temat to baicik. Nie masz kompletnie żadnych argumentów, a gdy ktoś ich od Ciebie wymaga to piszesz, że nie będziesz się tłumaczył? To w takim razie po co wszedłeś na forum, które polega na DYSKUSJI?

Bo ja tak mam, że jak ktoś, kogo sprawa nie dotyczy wymaga ode mnie dowodów, to to zlewam. Dziwne co? Musze teraz każdemu kto tylko chce wszystko udowadniać?

Dzięki za sugestie. Nie wiem co bym bez Ciebie zrobił.

Bo ja tak mam, że jak ktoś, kogo sprawa nie dotyczy wymaga ode mnie dowodów, to to zlewam. Dziwne co? Musze teraz każdemu kto tylko chce wszystko udowadniać?

Ale gdy piszesz o sprawie na forum publicznym warto to podeprzeć jakimiś dowodami, faktami, bo aktualnie to jedyne co piszesz to jakieś puste słowa.

Ale gdy piszesz o sprawie na forum publicznym warto to podeprzeć jakimiś dowodami, faktami, bo aktualnie to jedyne co piszesz to jakieś puste słowa.

Z Tobą to już kompletnie nie mam ochoty dyskutować, wybacz.