Poszukuje pomocy w wyborze mmorpg

Gatunek : MMORPG

Sprzęt : Intel Core i5-6300 HQ 2.30GHz
Geforce gtx 950M

8 gb ramu .


Cechy : Poszukuję czegoś lepszego niż [ Tera Online ] . Czegoś gdzie na wbiciu max lvl nie będzie gra ograniczała się do robienia only daily questów . Oraz w kółko tych samych dungeonów . Czegoś co jest bardzo rozbudowane , ma w pełni otwarty i ogromny świat oraz dość dużą populację .

Przypadło mi do gustu : Neverwinter , Tera Online , Dragon nest oraz inne , ktorych juz nie pamietam .

A teraz do sedna tematu . Zainteresowały mnie 4 Mmorpg , które znalazłem w internecie a mianowicie :

Revelaton online / Bless online / Vindicus / blade and soul .

Chcial bym byście powiedzieli mi , które z tych mmorpg radzi sobie lepiej na wizerunku Tery online . Chodzi mi o całokształt . Głównie interesuje mnie Revelation online a Bless online .
Słyszałem też o nadchodzącym Moonlight Online . Ale nie wiem czy warto czekać tyle czasu aż to u nas będzie.

Pozdrawiam serdecznie

Odświeżam dalej czekam na jakąś propozycję . Zagralem w Revelation Online lecz nie przypadlo mi do gustu . Ktoś coś może zaproponować ?

Black desert - nie znajdziesz nic lepszego jak grałeś w tere lub coś innego..xD

vindictus i b&s to instacjówki, a bless raczej jest dosyć przeciętny, skoro w Rosji zamknięto serwery. Zresztą na wersję eu raczej jeszcze poczekasz.

Spróbuj Elder Scrolls Online lub Black Desert.

 Revelaton online / Bless online / Vindicus / blade and soul .

Z podanych chyba nic ci nie podejdzie - Vindictus to farmienie tych samych misji, ew. innych, ale wyglądających podobnie, choć ze świetną walką. BnS, przynajmniej gdy grałem ostatni raz, ograniczało się do arenek w end-game. Bless jest podejrzane, nie dawałbym mu na razie szansy póki nie wyjdzie ostatecznie. O Reve wiem najmniej, bo grałem tylko w betę, ale nie podobała mi się specjalnie - ot, podążaj za autotrackerem i od czasu do czasu powalcz.

Z rzeczy podobnych do Tery, ale bardziej rozwiniętych, to na pewno BDO. Populacja i świat jest, max levela nie ma (jest soft cap), dużo aktywności jest, jednak ta gra to przede wszystkim grind, więc warto to zawczasu wiedzieć.

A jeśli chodzi o gry z bogatym end-game, dużą populacją, wielkim światem, jednak dość standardowym trybem walki to WoW, FF, ESO, z tym, że dwa pierwsze są p2p, trzeci jest b2p (+mechanika walki w ESO nie każdemu może się podobać).

Rozumiem a co do tego Black Desert Online jak to wygląda z ta płatnością . Ile to kosztuje i jak wyglada sama rozgrywka ?

Ciężko Ci będzie na tym sprzęcie :D grę musisz kupić i obowiązkowo pety, ogólnie 100 zł na start i git :D

Gra kosztuje 10euro, ale.masz 7dniowego trasa,jak będziesz chciał to pisz dam ci next 7dni.. Wtedy zobaczysz czy warto.

Z is warto kupić tylko 4pety, ale jak będziesz grał na luzie to tydzień lub dwa się bez nich obejdziesz.. Później będzie to zbyt duże spowolnienie by zbierać samemu drop.

Rozgrywka jest przyjemna jak i sam grind ;) hmm.. Jakby to ująć masz tam tyle rzeczy do robienia że nigdy się nie zgodzisz..(alchemia,gathering,craftingiem,fishing,hunting, cooking itd..)z czego ta gra jest jedną z najlepiej rozbudowanych..

Ymm.. Wejdź i zobacz ;P

Niewątpliwie jedna z najbardziej sandboxowych MMO na rynku - sam spędziłem kilkanaście godzin nie robiąc nic innego poza handlem wyprodukowanych śmieci na jednej z postaci.

Co do wydawania pieniędzy w grze - część itemów z IS można kupić za kasę z gry, nie wiem po ile pety stoją, ale swego czasu można było dorwać kostium za 10 milionów, co nie było jakąś specjalnie wygórowaną ceną. Ot, kiedy faktycznie zacznie ci ich brakować, prawdopodobnie będziesz miał już dość pieniędzy, by je kupić. No i Value Pack, chyba, że stracił już na znaczeniu. Sam od początku grania nadal mam swój nieodebrany, ale nie grałem też w BDO jakoś hardkorowo.

Z tego co słyszałem , moonlight blade online niedlugo ma wejsc i podobno swietna gra ma być . Też czekam na lost ark online ale to juz hacks and slash to co innego .

Czyli przy zakupie gry dostaje tego triala na 7 dni czy jak to wyglada ? Bo jesli jest mozliwość wypróbowania gry to chętnie z niej bym skorzystał . Czyli musze zaplacic 10 euro i mam triala na 7 dni czy jak ?

Jak kupujesz BDO to dostajesz swoje konto + kilka guest passów na 7 dni, które możesz rozdać innym. Jak nie wiesz czy chcesz w to grać/czy ci pójdzie, to popytaj ludzi, może ktoś ci da guesta i będziesz mógł przez 7 dni za darmo sprawdzić grę. W przeciwnym wypadku możesz po prostu kupić - nie wiem ile gra kosztuje teraz, ale chyba mniej niż 40zł. Ja sam się niestety wyprztykałem z guestów niedawno.

Z tego co słyszałem , moonlight blade online niedlugo ma wejsc i podobno swietna gra ma być . Też czekam na lost ark online ale to juz hacks and slash to co innego . 

Czyli przy zakupie gry dostaje tego triala na 7 dni czy jak to wyglada ? Bo jesli jest mozliwość wypróbowania gry to chętnie z niej bym skorzystał . Czyli musze zaplacic 10 euro i mam triala na 7 dni czy jak ?

mozesz bez kupowania wypróbować triala

Jak coś to mam kilka trialów jeszcze

Możesz sprawdzić ASTA Online, która tydzień temu zawitała na steam'a. Może nie gra dużo osób, ale sama w sobie dobra. Problemem mogą być fps'y, ale łatwo dostosować ustawienia tak, żeby było 60 fpsów. Trochę podobna do WOW'a , istnieją 2 frakcje i masz kilka ras , klas do wyboru. Sam zacząłem jakiś dzień temu grać, chociaż grałem już we wcześniejszą wersje od webzena chyba.

Gatunek : MMORPG

Sprzęt : Intel Core i5-6300 HQ 2.30GHz
Geforce gtx 950M

8 gb ramu .


Cechy : Poszukuję czegoś lepszego niż [ Tera Online ] . Czegoś gdzie na wbiciu max lvl nie będzie gra ograniczała się do robienia only daily questów . Oraz w kółko tych samych dungeonów . Czegoś co jest bardzo rozbudowane , ma w pełni otwarty i ogromny świat oraz dość dużą populację .

Przypadło mi do gustu : Neverwinter , Tera Online , Dragon nest oraz inne , ktorych juz nie pamietam .

A teraz do sedna tematu . Zainteresowały mnie 4 Mmorpg , które znalazłem w internecie a mianowicie :

Revelaton online / Bless online / Vindicus / blade and soul .

Chcial bym byście powiedzieli mi , które z tych mmorpg radzi sobie lepiej na wizerunku Tery online . Chodzi mi o całokształt . Głównie interesuje mnie Revelation online a Bless online .
Słyszałem też o nadchodzącym Moonlight Online . Ale nie wiem czy warto czekać tyle czasu aż to u nas będzie.

Pozdrawiam serdecznie