Zapraszam do gildii (bez TS, bez Discorda)

Miałem awarię płyty głównej, więc nie było mnie 2 dni.
Już wszystko w porządku, więc jeżeli ktoś próbował się do mnie dobić w grze to teraz jak najbardziej zapraszam.

Cześć!
Grasz niewiele w ciągu dnia?

A może grasz dużo, ale nie lubisz siedzieć ciągle na TS'ie czy Discordzie?

PVP nie jest dla Ciebie? 

A może jest tylko urozmaiceniem, a nie sensem gry?

Wracasz do gry lub jesteś nowy?

 

W takim razie trafiłeś w dobre miejsce, zapraszam Cię do gildii, w której masz pełną swobodę nad tym co robisz.

Wymagane jest wykonywanie guild questów, abyśmy mogli czerpać zyski z gildii.

Mile widziane osoby kulturalne i bezkonfliktowe.
Odezwij się na PW tutaj lub w grze "DobrawaZMiru"

Nie zrozum mnie zle, ale po co taka gildia komu?Kazdy gra Sam sobie jak w grze single player .Strata czasu jak dla mnie

Nie zrozum mnie zle, ale po co taka gildia komu?Kazdy gra Sam sobie jak w grze single player .Strata czasu jak dla mnie

Bez gildii = bez bonusów gildyjnych, pomocy w razie czego. Jak ktoś tak chce - proszę bardzo.
U nas jest swoboda, ale w razie czego zawsze ktoś służy pomocą i jest fajnie.
Nie każdy chce siedzieć na TS'ie czy Discordzie, nie każdy spędza pół dnia w grze, nie każdy chce latać w PVP, ani na Node Wary.
Ale niektórzy chcą się mieć do kogo odezwać, poprosić o pomoc czy pożartować.

Nie rozumiesz tego? Trudno.

Bez gildii = bez bonusów gildyjnych, pomocy w razie czego. Jak ktoś tak chce - proszę bardzo.
U nas jest swoboda, ale w razie czego zawsze ktoś służy pomocą i jest fajnie.
Nie każdy chce siedzieć na TS'ie czy Discordzie, nie każdy spędza pół dnia w grze, nie każdy chce latać w PVP, ani na Node Wary.
Ale niektórzy chcą się mieć do kogo odezwać, poprosić o pomoc czy pożartować.
Nie rozumiesz tego? Trudno.

Praktycznie kazda znaczaca gildia( fevor,rl_xt ,7 zakon) ma tak zwana sekcje pve osobna gildie gdzie nie ma zadnych wymogow prucz kultury osobistej ,0 wojen .W takich gildiach mozesz grac na luzie ,nilt cie do niczego nie zmusza.Poza tym w takich gildiach mozesz liczyc na pomoc od doswiadczonych graczy.Co do twojej gildi mysle, ale moge sie mylic ,ze po prostu marnujesz czas graczom aby zaspokoic swoje ego ,ze mozesz byc liderem.

Praktycznie kazda znaczaca gildia( fevor,rl_xt ,7 zakon) ma tak zwana sekcje pve osobna gildie gdzie nie ma zadnych wymogow prucz kultury osobistej ,0 wojen .W takich gildiach mozesz grac na luzie ,nilt cie do niczego nie zmusza.Poza tym w takich gildiach mozesz liczyc na pomoc od doswiadczonych graczy.Co do twojej gildi mysle, ale moge sie mylic ,ze po prostu marnujesz czas graczom aby zaspokoic swoje ego ,ze mozesz byc liderem.

Każdy na swój sposób czerpie radość z rozgrywki,wyobraź sobie ze są osoby które chcą być w małych gildiach,zamiast siedzieć w 300 osobowym kurniku.Jak możesz twierdzić ze marnuje komuś czas, jak go nie znasz,nie znasz jego gildii,i nie masz podstaw żeby twierdzić że brakuję mu wiedzy na temat gry,a swoją drogą to popraw się w ortografii i przemyśl zanim napiszesz kolejny który nie będzie miał sensu.

Ja czekam na Strikera i wracam :)

Praktycznie kazda znaczaca gildia( fevor,rl_xt ,7 zakon) ma tak zwana sekcje pve osobna gildie gdzie nie ma zadnych wymogow prucz kultury osobistej ,0 wojen .W takich gildiach mozesz grac na luzie ,nilt cie do niczego nie zmusza.Poza tym w takich gildiach mozesz liczyc na pomoc od doswiadczonych graczy.Co do twojej gildi mysle, ale moge sie mylic ,ze po prostu marnujesz czas graczom aby zaspokoic swoje ego ,ze mozesz byc liderem.

Wypowiedziałbym się szerzej, ale szkoda więcej słów. Zajmij się grą, a o moje ego się nie martw. ;)

Hej, dalej poszukujecie ludzi do gildii? :)

Hej, dalej poszukujecie ludzi do gildii? 


Jak najbardziej, zawsze znajdzie się miejsce. ;)
Jestem na kanale Mediah3, pisz pod "MrocznyBog" whisper. ;)

Oki, w grze będę dopiero wieczorem

Można jescze dołączyć :D ?

Można jescze dołączyć  ?

Tak, aktualnie jeszcze jeden wolny slot. Zapraszam :-)

Tak, aktualnie jeszcze jeden wolny slot. Zapraszam :-)

Zaproszenie do znajomych już wysłałem a dalej nie wiem co robić :v albo bardziej to poza whisperem nic nie wiem xd

Musisz napisac whispera do lidera (DobrawaZMiru) badz jego oficerow np mnie. Wtedy dogadujemy sie na jakim channelu jestesmy - musimy byc na tym samym. I w sumie to tyle, jak juz bedziesz na tym samym kanale to dajesz znac i poleci do Ciebie zaproszenie wraz z kontraktem.

No to szczerze teraz mogę to zrobić tylko który Channel

Oj to ja to dopiero kolo 14-15 bede bo w pracy obecnie jestem.

Dobra raczej będę ew po 16

Do mnie kontakt jest w pierwszym poście. Przeważnie jestem na tym drugim nicku. Jeżeli by mnie nie było to możesz próbować pisać do "Beathrax" :-)

http://imgur.com/QX0K5h9

Chwila odpoczynku przed walką z Awakened Muskanem. ;)

Nadal rekrutujemy!
Za aktywność na guild quest zwiększamy kontrakty.

Zapraszam wszystkich do kontaktu poprzez PW tutaj. ;)