Casual/hardcore na sredniej jakosci kompa

Gatunek: Mmorpg
Sprzęt:

Intel Pentum G4400 3,3ghz

Radeon rx 460 2gb

8 GB RAM'u
Cechy: Czas na gre to kilka godzin dziennie i stosunkowo wiecej w weekendy, wszystko zalezy od sytuacji na uczelni, poprostu czasami nie bedzie czasu na przyjemnosci. Rowniez nie jestem w stanie wydawac duzych ilosci pieniedzy na gre, ale perspektywa wydania kilkudziesieciu zlotych raz na jakis czas jest jak najbardziej mozliwa. Nie interesuja mnie gry z abonamentem. Interesuja mnie raidy/dungeony lub przynajmniej jakies world bossy, poprostu wyzwanie druzynowe.
Przypadły mi do gustu:

Blade and soul - Gralem dosc dlugo, odpadlem na okres 3-4 miesiecy i od tego czasu probowalem kilka razy wrocic ale bylem zbyt do tylu aby robic aktualny content. Gra praktycznie pasowala mi w 100%, gdyby nie fakt stalego wysokiego pingu [+/- 150].

Metin 2 - Stare czasy dziecinstwa, podoba mi sie glownie z powodu ludzi oraz mozliwosci wyluzowania sie przy kompie

Path of Exile - Super gierka, ale wolalbym jednak cos bardziej przypisanego do 1 postaci

Nie przypadły mi do gustu:

Aion, tera - Dlugi okres zanim sie do czegos dojdzie, chcialbym dosc szybko wbic sie w endgame'owa spolecznosc i moc brac czynny udzial w wyzwaniach

Moje oczy aktualnie sa zwrocone na BDO ale czytajac watki widze duzo informacji o udzwigu, petach ktore swoje kosztuja i trzeba je jak najszybciej kupic. Cena gry jest calkiem przyjemna bo to jedynie 40 zl ktore sa jak najbardziej w moim zasiegu. Stylistka odpowiada mi, grind oraz mozliwosc PK. Jak ktos moglby mi dokladnie wytlumaczyc jak wyglada sytuacja w BDO w sprawach pienieznych oraz zabawy w endgame bylbym wdzieczny. Czekam rowniez na inne propozycje, bo aktualnie doskwiera mi nuda na kompie przez majowke [tak to glownie overwatch].

Pozdrawiam

za 83 pln na pewnej stronie kupisz gw2 Heart of Thorns. Polecam

Też polecę GW2, bo co do BDO nie mam zaufania - sam nie wydałem ani złotówki ponad cenę samej gry, ale też nie grałem zbyt hardkorowo. Co do Tery, to właśnie nie jest tak jak myślisz - bardzo szybko można dojść do end-game'u, w tydzień tak po 3 godziny dziennie, powinieneś na luzie dać radę. A potem to już pytaj ludzi co i jak, bo sam grałem wyłącznie ze znajomymi przez kilka dni i za dużo nie robiliśmy.

Jeśli chodzi o BDO to kupiłem preorder za 100eu i grałem hardkorowo przez 3 miechy utrzymując się w top 5 poziomu klasą Valkyrie. Dałem sobie spokój przed wejściem pustyni. Wrażenia? Nie żałuje ani złotówki i ani minuty gry.

Teraz jeśli chodzi o udźwig/pety... One nie są konieczne do gry. To są po prostu narzędzia dla leni którzy nie chcą podnosić dropa albo iść do wózka/miasta odkładać drop. Poza tym udźwig będziesz mógł sobie wykupić za te punkty które dostajesz za codzienne logowanie (zapomniałem jak się nazywają) a pety to co chwile jakieś eventy są albo odbieranie nagród przez miesiąc i się sypią jak liście na jesień za darmo. Najlepiej jakbyś kupił grę i olał mikro transakcje przez miesiąc i sobie tylko pograł i zobaczył czy wciągnie Ciebie to. Też nie musisz grindować 48 godzin na dobę żeby się dorobić. Wystarczy że na początku będziesz sobie zostawiał łowienie ryb na afku a jakbyś chciał porobić coś aktywnie to dołącz do grupy BDO na discordzie i będziesz miał tam powiadomienia kiedy world bossy się respią. Możesz iść na nie nawet na pierwszym poziomie bo drop jest całkowicie randomowy. Możesz sobie nawet porobić postacie i zostawić je na spotach gdzie się respią world bossy jak jesteś leniem i nie będzie się Tobie chciało biegać po mapie. Pójdziesz tak 2-3 razy dziennie i nie codziennie i uzbierasz jakieś 50mil gdzie noobki co się nie znają na dzień będą grindować całe dnie na low poziomach i nawet tych 10 mil nie uzbierają. Ogólnie to sandbox więc rób co chcesz tam :).

Tyle ode mnie na temat BDO.

Co do innych gier to bym coś polecił ale nie bardzo wiem co lubisz a przypadkowych gier nie będę wymieniał bo by mi zeszło całą noc.

Jak wyglada sytuacja w terze? Jest co robic? Jak z item shopem?

Gatunek: Mmorpg
Sprzęt:

Intel Pentum G4400 3,3ghz

Radeon rx 460 2gb

8 GB RAM'u
Cechy: Czas na gre to kilka godzin dziennie i stosunkowo wiecej w weekendy, wszystko zalezy od sytuacji na uczelni, poprostu czasami nie bedzie czasu na przyjemnosci. Rowniez nie jestem w stanie wydawac duzych ilosci pieniedzy na gre, ale perspektywa wydania kilkudziesieciu zlotych raz na jakis czas jest jak najbardziej mozliwa. Nie interesuja mnie gry z abonamentem. Interesuja mnie raidy/dungeony lub przynajmniej jakies world bossy, poprostu wyzwanie druzynowe.
Przypadły mi do gustu:

Blade and soul - Gralem dosc dlugo, odpadlem na okres 3-4 miesiecy i od tego czasu probowalem kilka razy wrocic ale bylem zbyt do tylu aby robic aktualny content. Gra praktycznie pasowala mi w 100%, gdyby nie fakt stalego wysokiego pingu [+/- 150].

Metin 2 - Stare czasy dziecinstwa, podoba mi sie glownie z powodu ludzi oraz mozliwosci wyluzowania sie przy kompie

Path of Exile - Super gierka, ale wolalbym jednak cos bardziej przypisanego do 1 postaci

Nie przypadły mi do gustu:

Aion, tera - Dlugi okres zanim sie do czegos dojdzie, chcialbym dosc szybko wbic sie w endgame'owa spolecznosc i moc brac czynny udzial w wyzwaniach

Moje oczy aktualnie sa zwrocone na BDO ale czytajac watki widze duzo informacji o udzwigu, petach ktore swoje kosztuja i trzeba je jak najszybciej kupic. Cena gry jest calkiem przyjemna bo to jedynie 40 zl ktore sa jak najbardziej w moim zasiegu. Stylistka odpowiada mi, grind oraz mozliwosc PK. Jak ktos moglby mi dokladnie wytlumaczyc jak wyglada sytuacja w BDO w sprawach pienieznych oraz zabawy w endgame bylbym wdzieczny. Czekam rowniez na inne propozycje, bo aktualnie doskwiera mi nuda na kompie przez majowke [tak to glownie overwatch].

Pozdrawiam