Najlepsze pvp w mmorpg

Gatunek: MMORPG

Sprzęt:

Intelcore i5 3690k @4.2Ghz

AMD radeon r9 270series

8gb ram DDR3

Cechy:

Gra nastawiona na 1v1 areny

Wszechobecny grind

target/nontarget obojętnie

Przypadły mi do gustu :

AION jakoś nie potrafiłem w lage game

WoW brak hajsu na abo

Ragnarok online zmarłe serwery

Tibia bocenie i ekipa się wykruszyła

Linage2 również zmarłe serwery

Wakfu obecnie nie gram bo jakoś nie znalazłem ekipy do grania

Cabal online rozpadła mi się ekipa i zapał do gry

Nie przypadły mi do gustu:

Nostale jakoś nie dla mnie

BnS zbyt cukierkowy i jakoś nie czułem tego klimatu

Forsaken World po czasie gra mnie odrzuciła

SWOTR jakoś nie czułem klimatu

Metin2 największy syf i rakowa społecznosć

Tera online po czasie mnie znudziła

Arcjage akcja z IS mnie zniechęciła

BDO nie zainteresowało mnie w ogóle

Tree of Savior niby nowy ragnarok online ale totalna klapa

Dragon Nest pograłem trochę ale nie lubię dangeounów klepac 24/7

Chcę jeszcze wypróbować FF XIV ale nie wiem jakos cena mnie odstrasza gry f2p to bez IS/ bez p2w. MMO'sy B2P również wchodzą w rachubę ;)

Jeżeli podoba ci się wow, to polecam pograć na prywatnym serwerze (nie będę reklamował żadnego konkretnego, ale jest wiele dobrych do wyboru). Jeżeli chodzi o dodatki to w vanilli masz dużo grindu, ale kompletny brak balansu, w tbc krok w dobrą stronę jeżeli chodzi o balans klas i na końcu wotlk, w którym nie ma już takiego wielkiego grindu, ale jest najciekawszy. Dalszych dodatków nie polecam, przynajmniej nie w obecnym stanie privów. Co prawda endgame to areny 2v2 i 3v3, ale osób do dueli 1v1 na pewno nie zabraknie na każdym serwerze ze sporą populacją.

Colibri pvp w WoW'ie mnie srednio jara grałem od wotlka i skończyłem na draneorze jakoś opadło ze mnie te "najlepsze mmorpg"

spróbuj C9, chociaż gender lock trochę odstrasza ;D

PvP w WoWie nigdy nie było jakieś genialne, choć nie powiem - czerpałem masę radochy z arenek z kolegami.

Z tego co widzę, nie spróbowałeś GW2, więc polecam zobaczyć - PvP jest tam bardzo przyjemne, zwykłe tryby szczególnie, bo do WvW jednak fajnie mieć ekipę, jeśli nie chcesz tylko bawić się w zerg. Nigdy nie grałem na darmowych wersjach, ale mając płatną podstawkę/dodatek, można grać PvP praktycznie od samego początku.

EVE stoi PvP i społecznością, ale to nie jest typowe MMO, nie każdemu się może podobać.

Poleciłbym Age of Wulin (czy za niedługo - Age of Wushu), ale już pisałem o nim kiedyś, że choć ma całą grę praktycznie zbudowaną na systemach rywalizacji bądź współgrania z graczami, to próg wejścia jest bardzo wysoki i łatwo się od gry odbić.

Swego czasu najlepsze PvP prezentował Lineage 2 - może powinieneś poszukać jakichś prywatów, bo idealnie wpisuje się to, czego szukasz.

W FF praktycznie nie ma PvP, więc pod tym kątem bym na nie nie patrzył.

ESO też posiada swoje PvP, nie wiem na ile dobre teraz, ale gdy grałem kiedyś, to walki na dużej mapie o zamki i tereny, sprawiały sporo frajdy. Teraz doszły jeszcze duele i battlegroundy, nie wiem jak z arenami, bo nie zwróciłem na to nigdy uwagi. Tylko ten system walki, który jest dosyć drewniany...

Nie do końca PvP (chyba, że coś dodali, ale nie wiem, bo dawno nie grałem), ale za to ze świetnym systemem walki, grindowaniem misji i dużym potencjałem do grania w ekipie, jest Vindictus.

Ogólnie jeśli chodzi o stricte PvP, to nie polecam jakoś specjalnie żadnego MMO - niektóre mają spoko tryby, ale w innych rodzajach gier znajdziesz bardziej satysfakcjonującą rywalizację, tym bardziej w ekipie. PlayerUnknown's Battleground lub H1Z1 w survivalach, LoL lub DOTA w MOBAch, HoTS również, choć granie w niego jak w dwa poprzednie trochę mija się z celem - to bardziej takie battlegroundy z izometryczną kamerą i objectivami. The Division w co-opowych strzelankach MMO z bardzo fajnym Dark Zone PvP albo sieciowe FPS'y jak Paladins, Overwatch, Warface. Wreszcie - gry singlowe, które dają możliwość grania rywalizacyjnego lub w co-opie, jak np. jakiekolwiek Dark Souls albo Mount & Blade na różnych modach (na czele z PW 1.4., który daje możliwość grania w multi jak w RPG'a lub MMO).

Dzięki za bardzo obszerna odpowiedz, w lige gram już 7lat, w eve grałem do czasu pierwszego poważnego spadku z statku wartego ~150$. Age of wulin pewnie spróbuje aktualnie odpaliłem aiona i gra się dobrze, fajny legion który pomaga mi ogarnąć end game, kupię tez dark soulsy 3 bo 1 ograłem cała

Chyba jeśli chodzi o gry pvp to jedynie gry MOBA ja osobiście nigdy nie grałem (ten gatunek). Specjalnie zalogowałem się to też się wypowiem :)

Każde PVP ma swój klimat gdyby cofnąć się 15-20 lat wstecz to nawet Tibia miała ekscytujące PVP więc wypowiedź ludzi dot. WOW-a i jego pvp jest jak najbardziej na miejscu tylko świat poszedł do przodu i powstały gry bardziej wymagające.
Moim zdaniem świetne PVP ma L2, ESO, BDO, EVE ale to już kwestia gustu. Grałem sporo w ESO i BDO a ostatnio ciągnie mnie znów do L2.

Jeśli byś zdecydował się na L2 to polecam Ci jakieś dobre servery prywatne ponieważ tam będziesz się ciągle bawić pvp a off to jednak miesiące grindu nerwów :)

Royal Quest ma genialne PvP, nawet rozgrywka gildia vs gildia (walka o zamki) jest ciekawie zrobiona i zarys jest bardzo dobry. Balans jest na wysokim poziomie na end game trzeba zrobić combo z 3-6 skili inaczej moze być trudno zabić, walka jest dynamiczna i skilowa.

Albion Online, perełka na rynku MMO bo żadko kiedy teraz śmierć w grach MMO ma jakiekolwiek skutki. Albion Online jest zdecydowanie inne, PvP z lootem dla koneserów prawdziwego PvP a i grind trzeba uprawiać.

Gatunek: MMORPG

Sprzęt:

Intelcore i5 3690k @4.2Ghz

AMD radeon r9 270series

8gb ram DDR3

Cechy:

Gra nastawiona na 1v1 areny

Wszechobecny grind

target/nontarget obojętnie

Przypadły mi do gustu :

AION jakoś nie potrafiłem w lage game

WoW brak hajsu na abo

Ragnarok online zmarłe serwery

Tibia bocenie i ekipa się wykruszyła

Linage2 również zmarłe serwery

Wakfu obecnie nie gram bo jakoś nie znalazłem ekipy do grania

Cabal online rozpadła mi się ekipa i zapał do gry

Nie przypadły mi do gustu:

Nostale jakoś nie dla mnie

BnS zbyt cukierkowy i jakoś nie czułem tego klimatu

Forsaken World po czasie gra mnie odrzuciła

SWOTR jakoś nie czułem klimatu

Metin2 największy syf i rakowa społecznosć

Tera online po czasie mnie znudziła

Arcjage akcja z IS mnie zniechęciła

BDO nie zainteresowało mnie w ogóle

Tree of Savior niby nowy ragnarok online ale totalna klapa

Dragon Nest pograłem trochę ale nie lubię dangeounów klepac 24/7

Chcę jeszcze wypróbować FF XIV ale nie wiem jakos cena mnie odstrasza gry f2p to bez IS/ bez p2w. MMO'sy B2P również wchodzą w rachubę ;)