Warto wrócić do GW2

Siemanko mam pytanie, czy warto wrócić do GW2? Podobno był patch gdzie pozmieniali troszkę skille, jak to teraz wygląda? No i jak necro sie sprawuje teraz? :D

mysle ze tak, czeste patche, community duze jest dalej, ostatnie przecieki nowego dodatku sa interesujace wiec warto sie temu przyjzec, sam sie zastanawiam nad powrotem ale dzis chyba cos zaczne grac spowrotem po dluzszej przerwie :P mimo ze mam suba w wowie ale wieje nuda jakos.

Zależy kiedy ostatnio grałeś...wszedł dodatek, living story 2, living story 3, raidy, itp. nieco gorzej wygląda wvwvw i pvp, choć jest nieźle i sporo ludzi gra ;)

Przecież gierka jest F2P?

Rusz d*pę i sam sprawdź czy warto.

Dla mnie warto.

Ale czekaj mój Wafel mówi, że nie warto :(

Jak widzisz jest remis

1/1 Nawet własnemu Waflowi nie można już ufać.

Musisz sam ogarnąć sprawę

Warto, tym bardziej że teraz dużo ludzi wraca dzięki tym przeciekom. Ale polecałbym kupić dodatek jeśli jeszcze nie masz, bo tam jest większość nowości i ludzi.

Przecież gierka jest F2P?

Rusz d*pę i sam sprawdź czy warto.

 

Dla mnie warto.

Ale czekaj mój Wafel mówi, że nie warto 

 

Jak widzisz jest remis 

1/1 Nawet własnemu Waflowi nie można już ufać.

 

Musisz sam ogarnąć sprawę 

Wiesz ja już dawno ruszyłem d*pe i mam gre z dodatkiem ale juz powoli sie nudzilem.

Nie znam twojej d*py nie wiem kiedy nią ruszasz :(

Więc nie wiem czego oczkujesz zadałeś durne pytanie otrzymałaś durną odpowiedź.

Skąd mam wiedzieć czy ci się gra spodoba wtf ?

Poświęć godzinę i sam się przekonasz

ja wróciłem tydzień temu reaktywuje gildię i gra się super :) Bez żadnych reklam zapraszam do siebie gdyż zaczynam tworzyć gildię prawie od zera i będę potrzebował troszkę pomocy. Pozdrawiam i mam nadzieję że wrócisz do gry :)

Grasz teraz?

ja tak Lord Vallarus

Ok loguje się :D

Siemanko mam pytanie, czy warto wrócić do GW2? Podobno był patch gdzie pozmieniali troszkę skille, jak to teraz wygląda? No i jak necro sie sprawuje teraz? :D