Szukam FPS

Gatunek: FPS

Cechy: dynamiczna szybka rozgrywka

Przypadły mi do gustu: War Rock, Contract Wars, CS

Nie przypadły mi do gustu: Planet Side 2, AVA

Poszukuje gry mmo FPS w miarę świeżej, bez pay to win, z dużą liczbą aktywnych graczy, bez dużej liczby cheaterów, darmowej lub B2P.

Wcześniej grałem w Planet Side 2 jednak nie przypadła mi do gustu ze względu na wielkość pola bitwy. Szukam czegoś z mniejszymi arenami i mniejszą liczbą graczy na raz (max. 32).

Podobał mi się CS tylko brakowało mi trybu deatch match i zaczął mnie już trochę nudzić. Grałem też w AVA, ale jakoś mi się nie spodobała. Z gier które mi się jeszcze podobały to kiedyś grałem w War Rock i Contract Wars.

Zastanawiam się nad grą Combat Arms tylko nie wiem czy jeszcze sporo osób w nią gra.

Nie interesują mnie gry w czasach II wojny światowej lub odległej przyszłości.

Z klasycznych FPS'ów - Warface jest spoko i jest za darmo na Steamie, SKILL, o ile jeszcze ludzie w niego grają, tego nie wiem, Insurgency, które kosztuje grosze, a jest świetne, jednak bardziej stawia na taktyczne podejście niż na zobacz-zabij, bo ginie się od jednej kulki zazwyczaj.

Z tych mniej klasycznych - Team Fortress 2 lub Paladins/Overwatch.

Od siebie dodam, że obecnie gram w cztery FPS'y w miarę regularnie - Titanfall 2 dla małych, arcade'owych, szybkich walk rodem z CoD'a tyle, że z mechami, których mechanika przypomina nieco granie w Dooma. Battlfield1 dla dużych walk opartych na objectivach, z pojazdami, posiadających spory rozmach, jednak wciąż jest to bardziej zręcznościowe, wesołe strzelanie bez jakiegoś mocnego realizmu (+zniszczalne otoczenie, czyli zawalanie snajperom na głowę domu, w którym kampią). Planetside 2 dla wielkich konfliktów i ogólnego poczucia bycia żołnierzem na placu boju, szczególnie, gdy trafi się spory oddział dowodzony przez dobrego gracza. Wreszcie - Overwatch (lub w darmowej alternatywie Paladins) do grania ze znajomymi.

Paladins/Overwatch jakoś za bardzo mi nie podchodzą. Trochę zbyt kolorowe jak dla mnie.

Poczekaj na Quake Champions czy jakoś tak ;)

Paladins/Overwatch jakoś za bardzo mi nie podchodzą. Trochę zbyt kolorowe jak dla mnie.

no to Warface sprawdź - masz tam walki przeciwko graczom w postaci kilku trybów (każdy na każdego też jest chyba), misje co-opowe, samo strzelanie przypomina to z Call of Duty, gra nie jest jakaś mocno P2W, patche są dosyć regularnie, graficznie też nie jest źle. Z darmowych FPS'ów na Steamie jest chyba najwyżej.

Ew. Dirty Bomb - też hero shooter jak Overwatch i Paladins, ale mnie kolorowy, osadzony w niedalekiej przyszłości (na tyle niedalekiej, że wygląda bardzo teraźniejszo), będący bardziej standardową strzelanką stawiającą jednak bardziej na umiejętności strzelania i spluwy, niż na skille postaci.

To chyba tego Warface sobie przetestuje.

BF1

Proponuję Dirty Bomb. Dużo różnorodnych klas, ciekawie bronie i skille, jakiś crafting nawet jest, kilka trybów gry i to wszystko F2P.

Gatunek: FPS

Cechy: dynamiczna szybka rozgrywka

Przypadły mi do gustu: War Rock, Contract Wars, CS

Nie przypadły mi do gustu: Planet Side 2, AVA

Poszukuje gry mmo FPS w miarę świeżej, bez pay to win, z dużą liczbą aktywnych graczy, bez dużej liczby cheaterów, darmowej lub B2P.

Wcześniej grałem w Planet Side 2 jednak nie przypadła mi do gustu ze względu na wielkość pola bitwy. Szukam czegoś z mniejszymi arenami i mniejszą liczbą graczy na raz (max. 32).

Podobał mi się CS tylko brakowało mi trybu deatch match i zaczął mnie już trochę nudzić. Grałem też w AVA, ale jakoś mi się nie spodobała. Z gier które mi się jeszcze podobały to kiedyś grałem w War Rock i Contract Wars.

Zastanawiam się nad grą Combat Arms tylko nie wiem czy jeszcze sporo osób w nią gra.

Nie interesują mnie gry w czasach II wojny światowej lub odległej przyszłości.