Mesmer - potrzebna pomoc

Witam

Wróciłem do GW 2 po sprawdzeniu kilku klas wybrałem, że będę grał Mesmerem, jednak tą postacią nigdy nie grałem na poważnie ( miałem nim tam kiedyś z 30 lvl i tyle) jednak Mesmer moim zdaniem jest najciekawszą postacią obok elemetalisty. Jednak zauważyłem, że tak jak kiedyś mesmerów jest po prostu ...mało i tutaj pytanie do weteranów lub obeznanych, dlaczego ta tendencja się utrzymała ? Czy może ktoś mi polecić jakiś build na mesmera ewentualnie mógłbym prosić Was o jakieś porady/ na co należy zwracać uwagę itp ?

Mesmerów nie jest mało od kiedy jest w zasadzie core klasa do raidow, a potrzebujesz aż 2 chrono najlepiej. Mesmer dzięki elitce to głównie support pompujaćy boony, głównie quickness i alacrity. Można nim niby grać full condi, ale to nie jest ani dobre na FotM, a na rajdzie tylko na kilka bossow jest ok.

Jest mnóstwo mesmerów i są baardzo przydatni.

Mesmer jest calkiem ciezka klasa i w tej expansji sprawdza sie glownie w roli supporta. Oba te fakty czesto odpychaja ludzi od tej klasy jednak nie zmienia to faktu ze Mesmer to jedna z najbardiej przydatnych klas w FotM, Raidach, Dungeonach a nawet na Jumping Puzzles. Nie boj sie, o ile zrozumiesz kilka sztuczek i bedziesz wiedzial co robisz to bedziesz rozchwytywany w kazdej formie contentu. Dobrego Mesmera ze swieca szukac. Tutaj masz kilka podstawowych bildow i sztuczek : https://metabattle.com/wiki/Mesmer

Do zobaczenia w Tyrii! :D

Właśnie co dają te elitarne specjalizacje ? Mesmer to jakiś chronomancer, wojownik to berserker a np. hunter to druid itp Jak je odblokować i czy są niezbędne ?

Specjalizacje to po prostu nowa ścieżka rozwoju w "Traits". Zmieniają sposób w jaki gra się postacią, trochę jakby klasa w klasie. Nie są konieczne, ale niektóre pewnie do rajdów są przydatne. Odblokowujesz tak jak inne traity, czyli zdobywając Hero Pointsy (ale potrzebujesz HoTa). Wyjdzie w praniu, trust me. Graj sobie jak chcesz.

A co mi powiecie na temat elementalisty ? Grałem kiedyś nim i podobało mi się, że ma spory wybór pod względem skili a swapując bronie to już w ogóle. Pewnie ele to podstawa każdego party na raida czy tam fraktala ? Jak byście ocenili trudność dla niego względem początkującego gracza ? Btw mam dodatek :)

Odpal sobie trial każdą postacią i zdecyduj kim zagrać.

Ja można powiedzieć "mainuje ele" z przerwami od ponad 4 lat :D , jak masz jakieś pytania pisz w grze do Fire Spiral . ;)

Witam

Wróciłem do GW 2 po sprawdzeniu kilku klas wybrałem, że będę grał Mesmerem, jednak tą postacią nigdy nie grałem na poważnie ( miałem nim tam kiedyś z 30 lvl i tyle) jednak Mesmer moim zdaniem jest najciekawszą postacią obok elemetalisty. Jednak zauważyłem, że tak jak kiedyś mesmerów jest po prostu ...mało i tutaj pytanie do weteranów lub obeznanych, dlaczego ta tendencja się utrzymała ? Czy może ktoś mi polecić jakiś build na mesmera ewentualnie mógłbym prosić Was o jakieś porady/ na co należy zwracać uwagę itp ?