Allods 8.01 - nowy server F2P!

Same znajome nicki :D Po tylu latach nieobecności w allodsie znów można by coś zmontować.

Cze Fantomek kupe lat. Ja bym cos pogral tez bez jakiegos nacisku vbo to juz nie te lata;D

Odnośnie ekipy to na obecnym serwerze jest całkiem silna polska gildia - Euforia, ale z tego co się orientuje to nie przejdą na nowy serwer, choć może jak zobaczą znajome nicki to zmienią zdanie. Nie wiem jak z pozostałymi, np Husaria. Po stronie Ligi reaktywowano Destruction, ale nie widzę tam tłumów.

Co do braku wymiany kryształów - tak jest na ruskim serwerze, nie ma gwarancji, że i u nas tak będzie. Zresztą farmienie, niestety jest dość trudne. Jak już pisałem wzrósł kurs waluty premium, więc jeśli nie zbiera się kasy 24/7 to dopiero gdzieś po roku będziecie naprawdę groźni na PvP. Słyszałem też, że 8.1 ma coś zmienić w umiejętnościach CC. Nie wiem jeszcze czy to prawda, ani czy to ułatwi, czy też utrudni walkę z koxami.

Krótko zwięźle i na temat, czy nowy gracz ma czego szukać w Allods Online na tym nowym serwerze ?

Krótko zwięźle i na temat, czy nowy gracz ma czego szukać w Allods Online na tym nowym serwerze ?

Jeśli chcesz grać w Allodsa dla pvp to bez wydawania kasy lub maniakalnego farmienia nie masz czego tam szukać. Gra jest P2W i niestety nic tego nie zmieni.

Natomiast jeśli interesuje cię PvE to Polecam. Gra jest niesamowita i ma super klimat. I tak będzie trzeba runy sobie zrobić itd. ale nie wydasz fortuny a jesteś w stanie na to wyfarmić nie grając 24/7.

Trzeba grać dość długo żeby coś osiągnąć bez wydawania pieniędzy. Jeśli ma powstać jakaś gildia to jedna na frakcje tylko w ten sposób zbudujemy gildię, która będzie mogła coś znaczyć. Jeśli ma powstać jakaś gildia to najlepiej dogadać się już teraz i założyć jedną konkretną stabilną gildię. Pisząc o stabilności mam na myśli brak zakładania odłamów gildii, prywatnych wojenek i kłótni na tsie oraz uczciwość.Do tego nazwa gildii jakaś konkretna, a nie jakieś waleczne fiku miku

Popieram Artegan, wszystko to kwestia dogadania , widzę że póki co jest już kilka osób ze starego polskiego serwera chętnych do grania, większość się zna także nie będzie problemów .

Jeśli ktoś posiada Discorda to prosiłbym o dodanie mnie Ardrevis#2021 .

Chodzi mi o przerwanie błędnego koła. Zakładamy gildię, kłócimy się i kilku graczy odchodzi i zakłada własną gildię pociągając za sobą kolejne osoby w czasie. Praktycznie każda gildia polska jaka powstała to odłam. Odłamy i tak dobrze sobie radziły, ale jeśli się zastanowić to gdyby ustabilizować jedną gildię to rządzilibyśmy na serwerze. Zrobić jedną gildię w lidze, jedną u impów i cisnąć resztę ile się da.

Mam dość rozrób na tsie, wyzywania się i nie mówię tu o małolatach, a o dorosłych osobach. P2W nie jest naszym problemem na Allodsie, a tylko uczciwość i zachowanie.

Nie pamiętam tytułu tego utworu, ale świetnie odzwierciedla nasze gildie, które tworzymy. W miejsce miejscowości wstawiamy nazwy naszych gildii: - Byłem w Sanktuarium, byłem w Destro, byłem w Szkarłatnych,byłem w nuteli , walecznych fikimiku, byłem w imppach i wszystko w hooj, a ja wam mówię wszystko w hooj. Czasem trochę mniejszy, ale później jeszcze większyyyyyyyyyyy !

Ja również byłem w Szkarłatnej (server globalny), ale to było tak dawno, że już nie pamiętam kto był wtedy liderem ;) Pamiętam, że jak wróciłem po latach do gry, to liderował gibek Agali (spoko ziomek) .

Agali spoko ziomek. Wcześniej był Saberhagen, ale nie był założycielem. Właściwie to chyba żadnej wyjadacz nie wie kto założył szkarłatnych

Cześć! Jestem tu nowy i zarejestrowałem się z tego powodu, że również chciałem zacząć grać w Allods. Tak po prostu dla funu. Urzekły mnie gameplaye z tej gry jak i statki astralne, chciałbym pograć z jakąś zgraną ekipą i nauczyć się jak dobrze grać w Allods pomimo że to P2W -.-. Jeśli zbierzecie ekipę może mógłbym popykać z wami? :)

Wiadomo już coś bliżej kiedy start tego nowego serwera?

Serwer wystartuje wraz z nowym dodatkiem 8.01 - czyli 23 maja.

Ja niestety nie pogram, gdyż sesja się zbliża. Prawdopodobnie dopiero w lipcu znajdę czas na zabawę ;)

https://allods.my.com/en/news/events/contest-name-server-finalists

https://allods.my.com/en/news/maintenances/801-creation-maintenance-23052017

Szykuje się ekipa do gry. Jeśli powstanie gildia to ktoś z oficerów da znać na forum i w grze. Jeśli ktoś planuje również zakładać swoją gildię do zachęcam do rozmów o założeniu wspólnej gildii już teraz, bo tylko wspólna gra w jednej gildii ma sens w Allodsie. Na pewno zostanie stworzone porozumienie w takim przypadku

po jakiej stronie?

Właśnie Liga czy Imperium? I o której godzinie zaczynamy?

Ku chwale Imperium!

Tylko, że nic nie pisali o otwarciu serwera dziś.

Jeśli dzisiaj ma być aktualizacja to może też ruszy serwer?

Myślimy o Lidze i cukierkowym świecie. Gramy bez wyścigu szczurów, dla zabawy