Allods 8.01 - nowy server F2P!

Zakładacie jakiś kanał na discordzie?

Beda te lokaty czy cos ?

Ja bym proponował imperium:D tak jak Lagusio

Jest info o starcie serwera wraz z aktualizacją https://allods.my.com/en/news/events/contest-name-server-winners

To zróbcie jeśli się da jakąś ankietę odnośnie wyboru nacji, tak chyba będzie najlepiej

FraMAt ja gralem w SN od poczatku bety wiec znam bardzo duzo ludu po stronie ligi. Dopiero jak powstal Polski serwer przeszedlem na niego i gralem w Sanktuarium , a ptoem bylo IMperium I MADNess:) Ja wbije na nowy server bede gral Healerm:)

Ocxywiscie po strtonie IMPERIUM:D

Takie pytanko- ile aktualnie waży klient gry ze wszystkimi patchami?

Ja też się piszę i plusik dla bestii z IMPÓW :)

ogarnia ktoś tutaj jak zrobić dobry build dla Wardena?

W gierce jest open pvp? Warto skupiać się na gierce jeśli chce sobie bić innych graczy? Odpowiadając nie zwracajcie uwagi na to czy gra jest p2w czy nie bo jeśli gra mnie zainterere to mogę do "interesu" dokładać pytanie tylko czy gierka jest fajna i czy będą grać ludzie

W gierce jest open pvp? Warto skupiać się na gierce jeśli chce sobie bić innych graczy? Odpowiadając nie zwracajcie uwagi na to czy gra jest p2w czy nie bo jeśli gra mnie zainterere to mogę do "interesu" dokładać pytanie tylko czy gierka jest fajna i czy będą grać ludzie

Gierka jest spoko, zainteresuje Cie na 100% bo ma klimat :) Jedyny minus = p2w, jeśli chcesz sie dołożyć do nowego samochodu to śmiało, tylko czy warto...

piszcie jak ruszy server czekam na info

Maintenance do 16:00 ciekawe ile waży ten dodatek ;p

Liga to mięso armatnie, zwłaszcza giberlingi. Lepiej do Imperium :D

16:30 coś się im przedłuża

Message from their facebook account:


"We will be extending the Maintenance by 1 hour. We apologize for the inconvenience."

Ok Mozliwe ze zaloze gildie wiec dam znac i bede zapraszal, Napewno po stronie IMperium. Mam spore doswiadczenie jakies 6 lat :D

Daxeron Skull piszecie sie na zabawe w AO z Pumboskiem?:D

Aktualizacja już gotowa do pobrania ;)