Allods 8.01 - nowy server F2P!

Dziekuje za info, pobieram ale u mnie straszme burze

Również się dołączam, z chęcią zagram ao z jakąś zgrabną ekipą, dajcie znać na pw jakby znalazł się jakiś ts czy doscord. :)

Ja też, chociaż nigdy w to nie grałam i nie wiem czy zostanę na dłużej :P

Pisac do PUMBOS dodam was do znajomych kto chce grac wspolnie

mam problem z grą... mieszczę się w zalecanych wymaganiach gry ale tak po minucie robi mi się biały ekran:< co jest grane? :< czasami działa czasami nie działa :/

podobno ilga i imperium dostały po nowej rasie plus nowe start pointy prawda to?

zakaladam gildie nick dawac prosze

Siemka to gdzie gracie?? to może i ja wbije

Wbijaj

Jutro przed pracą włączę pobieranie, koło 15/16 zacznę grać, nick podam jak już będę ingame.

Ps. Czy ktoś poda link ze spisem wszystkich aktualnych klas postaci?!

Wy na serio chcecie grać przecież będziecie na hita od ludzi którzy wpierdzielą grube pieniądze w ten P2W

Akurat jest grupa która ma ochotę wiec co ci do tego? Chcesz ich zniechęcić?

Jest już jakaś gildia po stronie Imperium? Jeżeli tak to zapodajcie zaproszenie. Nick w grze: Zagos

przebrnąłem przez 6 lvlów i nie ma graczy, to normalne ?

Jutro przed pracą włączę pobieranie, koło 15/16 zacznę grać, nick podam jak już będę ingame.

 

Ps. Czy ktoś poda link ze spisem wszystkich aktualnych klas postaci?!

Klasy postaci http://allods.wikia.com/wiki/Classes

Wy na serio chcecie grać przecież będziecie na hita od ludzi którzy wpierdzielą grube pieniądze w ten P2W

W najgorszym wypadku pogramy miesiąc;p Przy starcie dostajesz runy lvl 8 na 30 dni ;p

przebrnąłem przez 6 lvlów i nie ma graczy, to normalne ?

Co to jest 6 lvl-i panie;p ludzie są, będzie z kim latać;p

W lidze również powstanie gildia, więc zapraszam do gry po stronie ligi

Ktoś pokusiłby się o porównanie stanu gry do tego w Rifcie? Obie gry są już starsze ale jako klony wowa chyba najciekawsze. Rozumiem że endgame pvp jest obsadzony przez płacących, a jak się ma kwestia pve , jest co robić?

jeżeli chodzi o pve w rift masz wiecej do roboty jednak tam nie ma ludzi, plus jezeli teraz sobie o rifcie przypomniales nie masz wstepu do end gamu chyba ze kupisz dodatek ... tutaj przez pol roku na pewno ludzie beda w ilosci wystarczajacej do przyjemnego grania.

w Rifta właśnie gram i mam dodatek, ale zaciekawiła mnie idea nowego startu w Allods i ciekawy jestem czy jest to konkurencyjna gra czy lepsza/gorsza na dzień dzisiejszy bo osobiście to miałem z nią stycznośc lata temu w okolicach premiery.

Faktycznie jest bardzo mało ludzi na nowym serwerze, ale to działa na naszą korzyść. Cena w kantorku nie zostanie podbita do kolosalnych wartości. Zrobimy runki, kupimy waluty po niskim kursie ile tylko można, a prędzej czy później i tak będzie łączenie serwerów