Allods 8.01 - nowy server F2P!

Ale mimo wszystko to trochę zniechęcające. Wchodzisz (chyba) do stolicy imperium, latasz od NPC do NPC i w międzyczasie spotykasz NPC. Świetne mmo - steamcharts wczoraj sprawdzałem 36 ppl online, pisze na world chacie - martwo. Lipa, a szkoda bo gra dobrze się zapowiada, ładnie wygląda i ma fajny klimat tyle że co mi po grze w którą gra garstka ludzi z tego forum ? :)

PIszcie do Mnie nick PUmbos po stroie Imperium , zalozym cos polskiego i bedziemy sobie grac a co do ludziskow przybeda:)

 Świetne mmo - steamcharts wczoraj sprawdzałem 36 ppl online, pisze na world chacie - martwo. Lipa, a szkoda bo gra dobrze się zapowiada, ładnie wygląda i ma fajny klimat tyle że co mi po grze w którą gra garstka ludzi z tego forum ? 

Na steamcharts raczej nie ma sensu sprawdzać, bo pokazuje tylko klientów zalogowanych przez wersje steam , a jednak większość korzysta z bezpośredniego klienta gry.

Czy jest ktoś po stronie Ligi? :) Fajnie by było pograć sobie w miłym towarzystwie :) Wiadomo - p2w, ale mimo wszystko mam do tej gry sentyment i chciałabym zacząć na nowo

Ja planuje ligę ale dopiero od lipca (sesja ;)) o ile server wytrzyma do tego czasu bez merge z głównym.

Też powinnam myśleć o sesji... :D Jak coś to moja postać nazywa się Gudai :)

Też zaczynam grac po stronie ligi, nick taki sam jak tu jak coś. Scout mam nadzieje jest w miarę dobry?

Też zaczynam grac po stronie ligi, nick taki sam jak tu jak coś. Scout mam nadzieje jest w miarę dobry?

Dobry to jest system ulepszania Run, oczywiście o ile patrzysz ze strony wydawcy :)

Grałem kilka lat temu, wtedy był porządną klasa, ale jak jest teraz? Nie wiem.

Nom ale co, z tymi runami jest tak że w pvp nie ma szans bez wywalenia gotówki czy da radę nadrobić z czasem? W takim np. Black Desert płaczą na p2w a to jest bzdura, ciekawe jak jest tutaj.

Nom ale co, z tymi runami jest tak że w pvp nie ma szans bez wywalenia gotówki czy da radę nadrobić z czasem? W takim np. Black Desert płaczą na p2w a to jest bzdura, ciekawe jak jest tutaj.

No, a tutaj po prostu jest i tyle.

Tak, po stronie ligi będzie gildia. Z tego co wiem to powstanie "na dniach" i pojawi się ogłoszenie. Należy brać pod uwagę że każdy ma jakieś obowiązki i ograniczony czas na grę, więc gramy na luzie.

ah, nie jestem w temacie. Gildia po stronie ligi już założona. Wataha. W sprawie dołączenia proszę pisać do Wilczak, Krogulec ... hah nawet nie wiem jakie nazwy ma reszta

Nom ale co, z tymi runami jest tak że w pvp nie ma szans bez wywalenia gotówki czy da radę nadrobić z czasem? W takim np. Black Desert płaczą na p2w a to jest bzdura, ciekawe jak jest tutaj.

Na pvp jest do bani bo wygrasz z płacącym który będzie miał Runy 10 dopiero po roku czasu ostrej farmy, a to nie jest fajne przepierdzielać z kolesiem który co tydzień ładuje Euro.

I co przez ten rok mam robić siedzieć i farmić golda nie dziękuję ja chcę się bawić w pvp i mieć równe szanse a nie p2w.

Mamy jakis discord czy cos"?

Pytanie do grających, spotkaliście już kogoś z runami 5+ ?

Osobiście liczę na to, że najbardziej "kasiaści gracze" nie zostawią swojej wysokolvlowej zdonowanej postaci i nie zaczną wszystkiego od nowa na nowym serwerze ;)

polecicie jakąś profkę, dobrą żeby zapoznać się z grą? :) nie chce pierwszego chara zrobić jakiegoś skomplikowanego, żeby się później męczyć

Bardzo łatwy i wybaczający błędy był summoner (nie wiem jak po tych zmianach w skillach się sprawuje)

Poleciłbym Ci również łucznika (scouta) - bardzo przyjemna klasa, dająca dużo satysfakcji.

Panowie i Panie - pytanko...

co z tą gildią po stronie IMPERIUM? Próbuję co dzień i brak odzewu... jak tak dalej pójdzie idę do internationala, z którego już miałem propozycje.

nick IG - Keinmirsten.

polecicie jakąś profkę, dobrą żeby zapoznać się z grą?  nie chce pierwszego chara zrobić jakiegoś skomplikowanego, żeby się później męczyć

Zrób Sobie Warden albo Wojownika możesz tez zagrać sumonerem( to są bardzo proste klasy) ale w późniejszym etapie gry będziesz potrzebował sporo talentow. Co do Scouta to w ostatnich paczach mocno go zepsuli wiec nie polecam. Sam gram nim od 2012 i jestem załamany tym co się z nim dzieje od pacha 7.0

Jeśli o mnie chodzi miałem grać na nowym serwerze ale dałem sobie spokój. Wróciłem do gry ale gram na starym serwerze na którym mam runy lvl 8 w ataku i 7 w obronie. Jednak nie będę zaczynał od nowa.

Ktoś przyjmuje do polskiej gildii po stronie Imperium? Mój nick Blask klasa scout obecnie 30 lv. Dwu letnie doświadczenie w Allods