Szukam hazard mmo

Witam, szukam dość nietypowego rodzaju mmorpg. Otóż szukam gry która jest nastawiona w dużej mierze na hazard, szczęście itd. Powiecie, że w sumie każdy mmorpg, bo są skrzynki, ulepszenia itd. Ale chodzi mi o taką grę w której bez wydawania realnych pieniędzy jest takie samo prawdopodobieństwo zdobycia czegoś. Np. w takim Metinie są jakieś Zwoje Bogów do kupienia w IS, zmianki, dodania itp, w różnych fps'ach są skrzynki za realne pieniądze. Szukam gry w której jest ta losowość dzięki której wyczekuje się jakiegoś unikatowego przedmiotu dla darmowych graczy.

Gatunek: wszystkie
Sprzęt: pójdzie wszystko
Cechy: gra nastawiona na losowość, hazard

Przypadły mi do gustu: Nie znam gry opartej na takim systemie
Nie przypadły mi do gustu: Metin2, Hearthstone

Entropia Universe to "hazard mmo" jak się patrzy... tylko z tą darmowością to trochę względnie. Ale takie rzeczy jak unikatowe przedmioty które mają niski drop rate to chyba są wszędzie bardziej kwestia tego czy ty jako gracz chcesz ten przedmiot posiadać. Może Archeage? Tam upgrade rzeczy jest kluczowy a "klikanie" wyżej to kwestia szczęścia tylko i wyłącznie.

Knight Online. ulepszanie przedmiotów od 3+ to hazard szansa na +10 jak wygrać w totka :) nie udana próba item zniszczony :)

Atlantica Online, mozna bawić sie w upowanie skrzynek i itemków wyjdzie albo nie, to samo podczas "crafta" może wyjść lepszy albo tak zwana 0.

Black Desert Online - super grafika, duży świat. I Hazard jak w morde strzelił. Albo masz szczęście albo nie.

Ludzie po rok czasu chodzą na bosy i wydropic dobrego przedmiotu nie mogą. A niektórzy raz pacną i dropi im. Tak więc Polecam jak lubisz Random Number generation.

B2P.

Definitywnie Lineage 2

Nostale, co prawda są zwoje chroniące przedmiot przed zniszczeniem ale wszystko można kupić za golda. Przedmiotom można ulepszać zarówno unikalność (od -2 do 7, z wyjątkiem eq z aktu 6 które może być do u8) Dodatkowo system osłonek, który jest tak naprawdę czystym hazardem (loteria czy trafisz dobrą osłonkę wartą kilkaset zł czy też całkowite gówno) No i ulepszanie kart specjalisty (do maks +15, na powodzenie z + 14 na + 15 szansa wynosi około 1%).

Dodatkowo system skrzynek dziennych z których może polecieć jakiś wartościowy przedmiot, albo też gówno (przypisane do postaci, nie można ich sprzedawać żeby nie było nadużyć). Dodatkowo tzw "Koło Fortuny" gdzie za walutę premium możesz wygrać całkiem wartościowe przedmioty... albo i nie.

Z tym że ta gra jest bardzo p2w także radzę się dobrze zastanowić czy masz na takie coś ochotę.

Definitywnie Lineage 2

Polecam. Wbijanie broni na +, otwierania skrzynek na kazdym lvlu, spoilowanie np. enchantow, bicie bossow. Swiat Lineage 2 posiada wiele rozrywek w ktorych czynnikiem jest losowosc, szczescie.

- Drakensang trzeba napierdzielac czesto setki a nawet tysiace bosow by wydropic unikat wart uwagi by go modyfikować, niestety brak handlu powoduje że nie masz jak się tym podzielić po za forum ^^

a z takich klasycznych mmo to:

- lineage 2 jest idealnym przykładem tutaj jak już przedmówcy napisali, jednak ja nie jestem pewien czy ludność pozwala na takie cieszenie się tym co się zdobyło ....

jednak jak dla mnie najlepszym przykładem dla tego tematu był by WoW jednak gra P2P ale jest tam wszystko co taka osoba jak ty chce mieć w grze ... ba nawet jest sporo achivmentów które są tak samo losowe jak zdobycie dobrych itemków z konkretnych bossów.

Royal Quest , hazard w ulepszaniu pełną gębą, jak masz farta to możesz nieźle ulepszyć gear

ragnork online hazard zwłaszcza jak dropisz żadką kartę by ulepszyć broń i wbijanie na plus tak samo jak poprzednicy pisali to samo blade nad soul też ulepszasz.

Path Of Exile nic dodac nic ująć.

Cabal - gra pasuje chyba najbardziej. To taki "jackpot" game. Idziesz dungeony, trzaskasz je, niektózy z pierwszego dunga (LiD) potrafią wyciągnąć bike warty kilkaset milionów a niektózy chodzą tam całe życie i dropią jakieś śmieszne upgrade core itp. Ilość drogich przedmiotó jest ogromna, poszukiwane są przedmioty z cechą fatal / outrageous, jeśli item ma 2 sloty, super drogi, jak ma jeden lub brak, to gówno warty, a szansa na drop taka sama dla Ciebie jak i dla płącących za coś w IS. Opróćz tego system ulepszeń na zasadzie farta (ja ostatnio ulepszając chaos equipment, czyli takie eq jakie jak masz fail to tracisz item, stworzyłem pięć pasów +6 każdy warty po 100 pare milionów, przy czym sam na ulepszacze włożyłem niecałe 100kk)

PoE

Zdecydowanie PokeXGames , możesz złapać Pokemona wartego 10 000 + zł zaraz po rozpoczęciu gry , to samo z resztą Pokemonów ;)

Zdecydowanie PokeXGames , możesz złapać Pokemona wartego 10 000 + zł zaraz po rozpoczęciu gry , to samo z resztą Pokemonów 

Zaciekawiłeś mnie :P Mógłbym prosić o więcej info na privie? :)

Witam, szukam dość nietypowego rodzaju mmorpg. Otóż szukam gry która jest nastawiona w dużej mierze na hazard, szczęście itd. Powiecie, że w sumie każdy mmorpg, bo są skrzynki, ulepszenia itd. Ale chodzi mi o taką grę w której bez wydawania realnych pieniędzy jest takie samo prawdopodobieństwo zdobycia czegoś. Np. w takim Metinie są jakieś Zwoje Bogów do kupienia w IS, zmianki, dodania itp, w różnych fps'ach są skrzynki za realne pieniądze. Szukam gry w której jest ta losowość dzięki której wyczekuje się jakiegoś unikatowego przedmiotu dla darmowych graczy.

Gatunek: wszystkie
Sprzęt: pójdzie wszystko
Cechy: gra nastawiona na losowość, hazard

Przypadły mi do gustu: Nie znam gry opartej na takim systemie
Nie przypadły mi do gustu: Metin2, Hearthstone

Coś mam mieszane uczucia do tego co napisałeś. Z tego co widzę jest to polski ots, z nie wielką, żeby nie mówić malutką społecznością. Jakoś nie chce mi się wierzyć że wśród tej garstki graczy, znalazłby się choć jeden skory do zapłacenia takiej kasy za jakiegoś pokemona. Broń boże nie twierdze że to oc piszesz jest nie prawdą, nie mniej jednak w moim odczuciu, trochę cię poniosło. :slight_smile: