Jak wyglada sprawa balansu w PvP?

Witam.

Zamierzam wrócić do gry i zacząć od początku. Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja balansu oraz przyszłych patch'ów. Coś tam wyczytałem, że KFM i FM dostają buffa ale jak znacząco to już nie wiem. Było by super jakby ktoś objaśnił sytuacje klas i ich DMG, PvP. Ogółem jestem zainteresowany stworzyć KFM lub Summonera. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Każdy jest taki sam, z tym że niektóre postacie łatwiejsze, drugie odwrotnie.

Balans między klasami jest w miarę utrzymany. Jeśli chodzi o klasy KFM oraz Summoner, to są to klasy z przeciwnych stron barykady. KFM jest znacznie trudniejszą klasą do opanowania ze względu na przymus wyuczenia się skilli defensywnych i timingu. Zabawa Summonerem sprowadza się do kontrolowania peta i walki z dystansu.

Przede wszystkim żadna klasa nie jest OP, każdą z klas można skontrować 1.SKILLEM !!, 2.Inną klasą, nie każda klasa się nadaje np : na dzikiego destro.

Witam.

Zamierzam wrócić do gry i zacząć od początku. Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja balansu oraz przyszłych patch'ów. Coś tam wyczytałem, że KFM i FM dostają buffa ale jak znacząco to już nie wiem. Było by super jakby ktoś objaśnił sytuacje klas i ich DMG, PvP. Ogółem jestem zainteresowany stworzyć KFM lub Summonera. Z góry dziękuję za odpowiedzi.