Szukamy ludzi do wspólnej casualowej gry

niby są raty x3 ale jest też buff dla wszystkich: Exp 200%/craft 200%/ap 100%/ kinah 100%/ drop 100%

Jeżeli chodzi o wbijanie 66+ to paweu nie wiem :/ przestałem grać w aiona właśnie gdy wszedł cap 75 bo żyć mi się odechciewało gdy widziałem jak leci mój exp puki co mam tylko 1 postać 66 . Z racji na to iż chciałem tylko zrobić arch Deva poszło mi szybko co do dalszej gry nie wiem bo expie inne postaci bard jakoś nie podszedł xD. A co do Roberta te buty pokazane ta są te tak zwane raty x3 :) bo jeśli masz normanie X1 to z bufami 200% jest X3 nie? :) . Drop nie jest taki za***isty jak by się zdawało X3 to nie x 300 gdzie co z moba coś leci :D idzie trochę pofarmić . Tak więc na temat expienia 66+ się nie wypowiem bo gramy z z paroma osobami (expimy alty ) bo po prostu nie wiemy jak dalej expic :D więc fajnie by było to z kimś robić kto wie co i jak :D

a 66 lvl dlugo leci? wbije na ten seerver pograc ale jestem noobem opor i nie wiem co i jak ;/ w jakiej frakcji gracie i jakimi klasami? poleciszz jakas klasę na początek dla nooba?

Graj kim chcesz :) wiadomo klasy zasięgowe mają lepiej bo zabijesz zanim coś do Ciebie dojdzie .Expi się do 66 w miarę z pewnością dobijesz 66 szybciej niż na globcu o ile będziesz się trzymać żółtych i ciemno niebieskich questów,frakcja elyo z resztą na takich ratach mozesz sobie wyexpic szybko każda postać jeśli granie jedną klasa będzie Ci nie pasować :/

zobaczymy jak na tym privie będzie mi na barusie z 66 do 70 zajęło mi 5 dni ja zacząłem klerem grać bo nim najwięcej grałem

@dupcynkrossing Skoro grasz z paroma osobami to co powiecie na wspólną grę? Im więcej nas tym lepiej, zwłaszcza, że jeszcze nie dobiliście max lvla. Nas póki co jest 3 (+jedna osoba niepewna) i też gramy po stronie ely. Widzę, że @paweu też zainteresowany, więc możesz się przyłączyć ;)

@acid96 jasne podaj nick ingame i się będę odzywał, przyda mi się pomoc odnośnie mechanik gry i tego gdzie expić itd;P

i co zaczęliście już coś grać?

piszcie na LFG mnie nie ma pare dni ale moja siostra gra jakoś was znajdzie :P

Ok, będę pisać. @paweu mój nick: Garyus

Witajcie.

Wraz z kolegą postanowiliśmy po raz kolejny wrócić do Aiona i zacząć grę od nowa. Jako, że oboje pracujemy i nie mamy czasu na codzienną grę, chcemy grać typowo casualowo (kilka godzin w tygodniu). Wyglądałoby to tak, że umawiamy się wcześniej na wszystkim pasującą godzinę i gramy czysto dla zabawy. Chciałbym aby nasza gra opierała się głównie na wspólnym robieniu i eksploracji większości instancji (nawet tych nie do końca opłacalnych w celu poznania gry na własnej skórze) oraz trudniejszych questów bez żadnego parcia czy tryhardu. Jeżeli chodzi o expienie to jest dowolność - solo lub party, aczkolwiek najlepiej by było zatrzymywać się na ustalonych granicach w celu eksploracji instancji.

Jeżeli chodzi o nas to mamy 21 i 22 lat i jako takie doświadczenie w grze do 55lvla, dlatego w razie czego służymy pomocą i radą. Jedynym wymogiem jaki od Was oczekujemy to wiek 16+ i posiadanie mikrofonu. Rozmawiać będziemy na discordzie.

Gramy klasami: assassin i chanter.

Wszelkie zgłoszenia proszę zamieszczać pod tematem lub na priv. Gramy na serwerze Deyla EU ze względu na największą populację. Frakcja Elyos

#edit

Aktualnie zdecydowaliśmy się grać na prywatnym serwerze GameCoast po stronie Elyos. Jeżeli wciąż ktoś byłby chętny do gry to pisać!