Upgrade mojego staruszka

Witam. Mam zamiar nidlugo zaczac grac w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ale obawiam sie ze moj staruszek nie da rady tego pociagnac

Parametry PC

i7-2600 4x 3,40 - 3,80 ghz

8 gb ramu (ale takiego dupnego 1033mhz)

Geforce 650 TI (pewnie to bede musial wymienic w 1 kolejnosci)

plyta glowna gigabyte z77-ds3h

Jak myslicie co wymienic? mam bardzo skromny zapas gotowki (max 500 zl) gdyz miesiac temu mi sie corka urodzila i nie chce wydawac duzej kasy na swoje hobby. pzdr

Do 500zł możesz poszukać używanego GTX960 lub 1050ti

Witam. Mam zamiar nidlugo zaczac grac w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ale obawiam sie ze moj staruszek nie da rady tego pociagnac 

 Parametry PC 

i7-2600 4x 3,40 - 3,80 ghz

8 gb ramu (ale takiego dupnego 1033mhz)

Geforce 650 TI (pewnie to bede musial wymienic w 1 kolejnosci) 

plyta glowna gigabyte z77-ds3h

 

Jak myslicie co wymienic? mam bardzo skromny zapas gotowki (max 500 zl)  gdyz miesiac temu mi sie corka urodzila i nie chce wydawac duzej kasy na swoje hobby. pzdr

a jaki zasilacz masz ../?

RAM na 16GB 1600mhz i karte graficznę na jakiegoś rx570 i komp na kilka lat :D

RAM na 16GB 1600mhz i karte graficznę na jakiegoś rx570 i komp na kilka lat 

Autor tematu ma tylko 500zł do wydania, czytaj ze zrozumieniem.

Poza tym tak jak majster008 wspomniał, dobrze gdybyś napisał jaki masz zasilacz.

Sam mam i5 7400 i 1050 TI i nie mam problemu z żadną grą. Polecam tak jak kolega wyżej.

Cpu/Płyte główną masz Ok, zmiana pamięci Ram nie robi ogromnej różnicy w grach, nie napisałeś jaki masz dysk... więc.. jeśli masz HDD dysk to kupno SSD odczujesz największą różnice... jeśli natomiast takowy posiadasz to masz racje że karta graficzna zmieni najwięcej..

Cpu/Płyte główną masz Ok, zmiana pamięci Ram nie robi ogromnej różnicy w grach, nie napisałeś jaki masz dysk... więc.. jeśli masz HDD dysk to kupno SSD odczujesz największą różnice... jeśli natomiast takowy posiadasz to masz racje że karta graficzna zmieni najwięcej..

SSD nie zrobi mu praktycznie żadnej różnicy w grach. Chyba jest jakiś powód, dla którego w wymaganiach sprzętowych podaje się tylko wymagane miejsce na dysku, a nie jego rodzaj. Następnym razem zastanów się, zanim napiszesz taką głupotę. Jedyne, co opłaca mu się zmienić za max 500zł to karta graficzna. CPU ma wystarczający, RAM też mu wystarczy, zmieni GPU i myślę, że będzie mógł grać nawet w najnowsze tytuły bez większego problemu.

Witam. Mam zamiar nidlugo zaczac grac w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ale obawiam sie ze moj staruszek nie da rady tego pociagnac

Parametry PC

i7-2600 4x 3,40 - 3,80 ghz

8 gb ramu (ale takiego dupnego 1033mhz)

Geforce 650 TI (pewnie to bede musial wymienic w 1 kolejnosci)

plyta glowna gigabyte z77-ds3h

Jak myslicie co wymienic? mam bardzo skromny zapas gotowki (max 500 zl) gdyz miesiac temu mi sie corka urodzila i nie chce wydawac duzej kasy na swoje hobby. pzdr