Xemavvi

Laptop do 2300 zł

6 odpowiedzi w tym temacie

Siemanko,

wiem nazwiecie mnie leniuszkiem, ale ostatnimi tygodniami nawet nie miałem czasu żeby się tym zająć. Wraz z dziewczyną poszukujemy laptopa dla jej chrześnicy, nowy. Koszt max 2300, młoda jest w 4 klasie i szukamy jakiegoś lapka który wytrzyma jej do tej 8 klasy. Jeśli chodzi o to do czego będzie służył no to wiadomo Fb etc. ale oprócz tego produkcje jak Simsy 3, Minecraft (pewnie z wiekiem młodej gusta się zmienią) etc. Matryca 14-15. Ważne też żeby miał wyciąganą baterię. Liczę na szybką odpowiedź.

Dzięki

Xemavvi

Edytowane przez Xemavvi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm moze cos takiego? https://www.x-kom.pl/p/342955-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-310-15-i5-7200u-12gb-1tb-gf920mx-czerwony.html

Do fb i nauki idealny. Zas Smisy odpali spokojnie, a co z minecraftem to nie wiem, bedzie ciezko. Taki budzet raczej nie jest do giercowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, zastanowię się nad tą opcją, dorzucenie kilku groszy w ramach mojej granicy tolerancji. Jakieś inne propozycje ?

Edytowane przez Xemavvi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
30 minut temu, Qeshua napisał:

Hmm moze cos takiego? https://www.x-kom.pl/p/342955-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-310-15-i5-7200u-12gb-1tb-gf920mx-czerwony.html

Do fb i nauki idealny. Zas Smisy odpali spokojnie, a co z minecraftem to nie wiem, bedzie ciezko. Taki budzet raczej nie jest do giercowania.

Z minecraftem bedzie ciezko?? Ja na najtanszej i3 w laptopie sprzed 5 lat gralem w guild wars 2...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, Kenny napisał:

Z minecraftem bedzie ciezko?? Ja na najtanszej i3 w laptopie sprzed 5 lat gralem w guild wars 2...

Ja wciąż siedząc na gorszym laptopie w takim Rocket League ponad 60 fps, Dark Souls 2 SotFS 60 fps (z drobnymi spadkami, ale luźno), do tego ~120 osób w Terze nawalających się naraz (w ~25fps). Zaryzykuję stwierdzeniem, że dorzucając do tego lapka w linku jakiś dysk SSD dałoby radę w Black Desert grać.

Generalnie lepszej oferty w tej cenie nie ma. Chyba, że chodzi o typową oszczędność i nastawienie na simsy3 + minecraft, wtedy w zasadzie byle laptop za 1600-1800 będzie ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta