Problem z monitorami

Witam, czy ktoś z grających ma dwa (lub więcej) monitory? Bo mam dość irytujący problem związany z dwoma monitorami, otóż podczas gry, co jakiś czas gdy chcę wykonać ruch w lewo, kursor przeskakuje mi na monitor pomocniczy, i żeby znów móc poruszać się w lewo muszę kliknąć na drugi pulpit i jeszcze raz na grę. W tedy mam spokój na jakieś 30min. Dodam tylko że gram na full screen, więc teoretycznie takie "ucieczki" nie powinny mieć miejsca.

Odkąd mam bns buddy nie mam tego problemu :) Korzystam z dwóch monitorów.

A cóż to jest?

Mały programik, wyłącza splashe które trochę zamulają ekran ładowania się chomików xd. Poza tym też można sobie włączyć za jego pomocą dps metera (ten z gry jest włączony tylko na wersjach hard DT, EC, NF i NS). Po za tym można modyfikować własne stroje w grze (tylko dla twoich oczu). Ma sporo możliwości, też odblokowuje rdzenie CPU.

Dobra, a powiesz mi co trzeba tam zrobić żeby nie mieć tego problemu z monitorami?

tu raczej chodzi o to ze monitory sa ustawione jako "przedluzenie" wiec chcac nie chcac wjezdzajac kursorem ZA krawedz monitora wjezdzasz na 2 monitor. wydaje mi sie ze jedynym rozwiazaniem jest wylaczenie 2 monitora na czas grania.... ale w sumie 2 monitorow uzywalem dawno temu wiec moze technika poszla do przodu i jakos da sie to faktycznie zniwelowac.

tu raczej chodzi o to ze monitory sa ustawione jako "przedluzenie" wiec chcac nie chcac wjezdzajac kursorem ZA krawedz monitora wjezdzasz na 2 monitor. wydaje mi sie ze jedynym rozwiazaniem jest wylaczenie 2 monitora na czas grania.... ale w sumie 2 monitorow uzywalem dawno temu wiec moze technika poszla do przodu i jakos da sie to faktycznie zniwelowac.

Nie, nie mam ustawionych ich jako jeden duży, tylko dwa osobne.

Ja gram od dawna na 3 monitorach w BnSa i nigdy nie miałem takiego problemu żeby ciągle* kursor uciekał mi na inny ekran...

A przynajmniej zwykły alt+tab wystarczył, żeby przywrócić main focus na grę, jak raz tam na jakiś czas kursor poleciał mi na inny ekran.

btw. w grze display mode mam fullscreen, bo to i tak działa jako borderless window mode.

Witam, czy ktoś z grających ma dwa (lub więcej) monitory? Bo mam dość irytujący problem związany z dwoma monitorami, otóż podczas gry, co jakiś czas gdy chcę wykonać ruch w lewo, kursor przeskakuje mi na monitor pomocniczy, i żeby znów móc poruszać się w lewo muszę kliknąć na drugi pulpit i jeszcze raz na grę. W tedy mam spokój na jakieś 30min. Dodam tylko że gram na full screen, więc teoretycznie takie "ucieczki" nie powinny mieć miejsca.