Tera NA aktualnie

Czy na NA dalej latwiej sie ubrac niz na EU? jak wyglada teraz systuacja miedzy dwoma serwerami?

.

No wlasnie czytalem gdzies ze EU stoi i o wiele lepiej niz rok temu. Skoro ludzie wracaja z NA na EU to ma duze znaczenie. Dzieki za odp

Sama wróciłam na EU i powiem, że gra mi się przyjemnie. Ludzi może nie jest tyle co na NA, ale nie ma problemu z GvG, raidami czy samym staniem w Highwatch i gadaniem :) EU wymaga troszkę więcej czasu jeśli chcesz coś ulepszyć, ale nadal wszystko możesz osiągnąć bez ani jednego wydanego grosza.

swojego czasu gralem na obu z czego wkoncu zdecydowalem sie zostac na NA bo po prostu Europejski wydawca mnie nie zadowalal, mniej graczy, drozszy AH, Boxy na MWA tez x2 drosze za reputacje oraz malo eventow a jak juz sie pojawialy to pay to win kazdy pisal. Nie wiem jak ogolnie tera systuacja wyglada poza tym ze przeczytalem kiedys ze na STEAMIE pojawila sie Europejska gry.

Czy na NA dalej latwiej sie ubrac niz na EU? jak wyglada teraz systuacja miedzy dwoma serwerami?