Kolejny post o szukaniu MMO

Witam wszystkich użytkowników przeglądających mój temat^_^

Chciałbym poprosić Was o doradzenie mi w jakiego MMORPG'a powinienem zagrać. Od dłuższego czasu szukam takiego, który nie znudzi mi się po kilku dniach expienia. Grałem w dość dużo tytułów, które za chwilę poniżej wypiszę.

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: 8 GB RAM, AMD APU A10-7700K Radeon R7, 3.4 GHz

Cechy: Interesuje mnie non-target i dość dynamiczny combat w PvE, niekoniecznie PvP. Gra powinna być w klimatach fantasy i mieć system craftingu (ogromnym plusem byłby housing). Przyjemna dla oka grafika. Przyjazne community. ^_^


Gry które mi się podobały, lecz z jakichś przyczyn z nich zrezygnowałem:

  • ArcheAge - grałem dość długo, wbiłem prawie maksymalny poziom, lecz brak premium dość mocno bolało, crafting robił się niemożliwy przez brak labor'a itd. Combat też był niezbyt ciekawy.
  • Dragon Nest - też dość długo w to grałem, lecz dungeony powoli robiły się nużące i brak otwartego świata był wielkim minusem przez co przestałem grać.
  • Blade and Soul - jedna z moich ulubionych gier, skończyłem grać przed pierwszym dodatkiem. Brak rozbudowanego craftingu zniechęcił mnie do dalszej gry.
  • TERA - niestety za słaby komputer na płynną rozgrywkę, dobiłem do 45 poziomu.
  • Final Fantasy XIV - abonament.
  • Vindictus - miło wspominam (ciekawy system combatu), lecz dungeon'ówka to nie to czego szukam.
  • Tree of Savior - granie solo stało się po jakimś czasie uciążliwe, niedynamiczny combat .
  • Aion - głównym powodem, przez który przestałem grać był drewniany combat.


Gry, w które zagrałem lecz mi się po prostu nie spodobały:

  • World of Warcraft
  • Guild Wars 2
  • Riders of Icarus
  • Ragnarok Online
  • Elsword
  • Nostale
  • Age of Conan
  • Aura Kingdom
  • Age of Wulin
  • Echo of Soul
  • WildStar
  • LOTR ONLINE
  • Skyforge
  • Star Wars the Old Republic
  • Neverwinter
  • RIFT
  • Black Desert
  • Metin 2


Mam nadzieję, że ktoś z was będzie w stanie mi pomóc. :rolleyes:

1475963632_cd8926a95495af6d7a845dbc3fdfb5ba.jpg