Nie udało się połączyć z siecią STEAM

Witam. Cały dzień wyskakuje mi na Steamie tytułowy błąd. Nie wiem czym może być to spowodowane ale stało się z dnia na dzień. Czy ktoś ma jeszcze podobny problem lub zna jego rozwiązanie?

Mam to samo i właśnie też się zastanawiam co się stało

Każdy to chyba ma , może jakieś błędy na ich serwerach ? Kto wie ?

Wejdźcie w tryb offline - ustawienia - pobieranie - zmieńcie region z Polski na Niemcy- Berlin. Mi pomogło :)

Też tak miałem, ale naprawiłem. Wchodzimy w usługi , szukamy steam, właściwości, i wybieramy tryb uruchomienia automatyczny, zastosuj. Teraz na górze akcja - uruchom ponownie i po problemie. :)

W sieci jest już kilka sposobów m.in te podane przez @xasoor i @Sengeos, dzięki chłopaki za pomoc. Nie zmienia to jednak faktu że Valve powinno się już z taką usterką dawno uporać.

Tutaj macie informacje o Waszym problemie. Ogólnie to wszystko zaczęło się od wprowadzenia polskich serwerów do Counter-Strike: Global Offensive.

http://www.frazpc.pl/aktualnosci/934530,gracze-w-polsce-maja-problemy-z-zalogowaniem-sie-do-steam.html

Witam. Cały dzień wyskakuje mi na Steamie tytułowy błąd. Nie wiem czym może być to spowodowane ale stało się z dnia na dzień. Czy ktoś ma jeszcze podobny problem lub zna jego rozwiązanie?