Gniazdo słuchawkowe - pomoc

Witam, otóż muszę wymienić swoje gniazdo słuchawkowe w laptopie ponieważ moje no tak jakby trochę rozwaliłem. Niestety z tego ci widzę na allegro nie ma moduły Audio/USB do mojego modelu. więc zostaje przylutowanie nowego gniazda, i tutaj mam pytanie. Czy mogę kupić jakiekolwiek nieco podobne gniazdo do słuchawek, czy musi to być też z tego samego modelu?

Z góry dzięki za odp

Na twoim miejscu kupiłbym kartę dźwiękową na USB.,

Na twoim miejscu kupiłbym kartę dźwiękową na USB.,

O.o dzięki za rade. Byłem świadom że coś takiego istnieje, ale nie spodziewałem się że są one takie tanie.

Sądzę że temat jest do zamknięcia

Chociaż jeśli ktoś chciałby odpowiedzieć na temat, to chętnie przeczytam z samej ciekawości

Są tanie i droższe. Nie możesz spodziewać się niesamowitej jakości po karcie za 5 złotych, aczkolwiek będzie ona na podobnym poziomie co zintegrowana karta.

Są tanie i droższe. Nie możesz spodziewać się niesamowitej jakości po karcie za 5 złotych, aczkolwiek będzie ona na podobnym poziomie co zintegrowana karta.

Zastanawiam się nad tą:

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-usb-stereo-unitek-y-247a-20cm-al-i6794308237.html

Witam, otóż muszę wymienić swoje gniazdo słuchawkowe w laptopie ponieważ moje no tak jakby trochę rozwaliłem. Niestety z tego ci widzę na allegro nie ma moduły Audio/USB do mojego modelu. więc zostaje przylutowanie nowego gniazda, i tutaj mam pytanie. Czy mogę kupić jakiekolwiek nieco podobne gniazdo do słuchawek, czy musi to być też z tego samego modelu?

Z góry dzięki za odp