Pytania do ekspertow gry

Siemka, nabylem juz TESO gold edition i pojawily sie pytania a wiec :)
1. Z gold edition dostalem mounta - kon palmino jest on tylko dla 1 postaci czy na cale konto? I czy tak samo jest z reszta mountow?
2. Dostalem 500 coron, duzo to to nie jest ale zauwazylem w sklepie ze jest jakis pakiet startowy (w tym bardzo ladny kotek) i pytanie brzmi czy warto wydac te 500 coron czy to jest tylko strata? Czy moze lepiej trzymac lub moze cos przydatniejszego jest w sklepie?
3. Jakie addony, ktore konieczne albo przynajmniej powinienem uzywac?

4. Jest ktos kto by zaprosil do gildii i omowil jakies rzeczy ktorych nie popleniac jako newbie juz na starcie? (Mam ts i discord w razie czego)
5. Nastawiam sie w duzej mierze na PVE jak w innych mmo i bede gral archerem, wiec sa jakies dobre buildy pod niego czy samemu tworzyc? Zawsze wolalem sprawdzony buildy zeby czerpac jak najwiecej z PVE i byc jak najlepszym dana klasa.

Na ten moment to wszystkie pytania jakie sobie przypominam.

Siemka, nabylem juz TESO gold edition i pojawily sie pytania a wiec 
1. Z gold edition dostalem mounta - kon palmino jest on tylko dla 1 postaci czy na cale konto? I czy tak samo jest z reszta mountow?
2. Dostalem 500 coron, duzo to to nie jest ale zauwazylem w sklepie ze jest jakis pakiet startowy (w tym bardzo ladny kotek) i pytanie brzmi czy warto wydac te 500 coron czy to jest tylko strata? Czy moze lepiej trzymac lub moze cos przydatniejszego jest w sklepie? 
3. Jakie addony, ktore konieczne albo przynajmniej powinienem uzywac? 

4. Jest ktos kto by zaprosil do gildii i omowil jakies rzeczy ktorych nie popleniac jako newbie juz na starcie? (Mam ts i discord w razie czego)
5. Nastawiam sie w duzej mierze na PVE jak w innych mmo i bede gral archerem, wiec sa jakies dobre buildy pod niego czy samemu tworzyc? Zawsze wolalem sprawdzony buildy zeby czerpac jak najwiecej z PVE i byc jak najlepszym dana klasa.
Na ten moment to wszystkie pytania jakie sobie przypominam. 

Witaj :)

1. Tak, wszelkie mounty, kostiumy i pety są na konto jedynie rozwój mountów jest na postać.

2. Za 500 koron za wiele nie kupisz także wybór należy do Ciebie :)

3. Skyshards, Lore Books, Destinations, Master Merchant ( do działania potrzebujesz gildii tradingowej ), Lost Treasure i Harvest Map to są podstawy.

4. Odezwij się do mnie w grze @Athrevild.

5. W TESO build pod sam łuk jest bezsensowny, a używanie buildów z internetu ma sens jeśli sam dużo potrafisz no i masz wylevelowane Champions Pointy. Ja uważam, że na razie możesz poeksperymentować, bo raz, że ogarniesz swoją klasę, a dwa, że skille za drobną opłatą można resetować w stolicy każdego sojuszu. :) Pozdrawiam.

Wyslalem zaproszenie w grze :)

Siemka, nabylem juz TESO gold edition i pojawily sie pytania a wiec :)
1. Z gold edition dostalem mounta - kon palmino jest on tylko dla 1 postaci czy na cale konto? I czy tak samo jest z reszta mountow?
2. Dostalem 500 coron, duzo to to nie jest ale zauwazylem w sklepie ze jest jakis pakiet startowy (w tym bardzo ladny kotek) i pytanie brzmi czy warto wydac te 500 coron czy to jest tylko strata? Czy moze lepiej trzymac lub moze cos przydatniejszego jest w sklepie?
3. Jakie addony, ktore konieczne albo przynajmniej powinienem uzywac?

4. Jest ktos kto by zaprosil do gildii i omowil jakies rzeczy ktorych nie popleniac jako newbie juz na starcie? (Mam ts i discord w razie czego)
5. Nastawiam sie w duzej mierze na PVE jak w innych mmo i bede gral archerem, wiec sa jakies dobre buildy pod niego czy samemu tworzyc? Zawsze wolalem sprawdzony buildy zeby czerpac jak najwiecej z PVE i byc jak najlepszym dana klasa.

Na ten moment to wszystkie pytania jakie sobie przypominam.