Tera wymaga altow

Na niektorych forach ludzie pisze ze Tera jest gra w ktorej wrecz wymogiem jest miec pare altow aby sie ubrac w BiSa i zrobic go do +15, jakos nie wyobrazam sobie gry na 5 postaciach aby jedna porzadnie ubrac, czy to jest prawda ze ta gra wymaga granie 3 postaciami aby dobic najlepszy Tier?

Gdy grałem w Terę, to oglądałem jednego YouTubera, który robił poradniki na temat tej gry. Jak robił sobie drugą postać specjalnie na rzecz poradnika, to na koncie miał jedną wymaxowaną postać. Nie wydaje mi się, aby robienie altów było potrzebne.

Robienie altów na wersji EU to przymus przynajmniej 2 na NA jedną postacią o wiele więcej zdziałasz na EU trzeba się bardziej napracować. NA kiedyś jeden event porządnie się wykorzystało i miałem tyle co farmisz paroma altami przez miesiącna EU...(nie wiem jak teraz jest bo nie gram w TERE już ;p). Na NA miałem 9 postaci z czego grałem może 2-3 i nie szczególnie się musiałem wtedy starać na EU jak wróciłem i pograłem pół roku to trzeba było grać na 4-5 postaciach żeby wyfarmić sensowną ilość masterworków.

Alty niestety zawsze są potrzebne jeżeli chcesz szybko wyfarmić vision makera na +15, ale to też zależy od tego ile czasu masz zamiar lub możesz poświęcić na grę.

Znam ludzi, którzy grają mainem i altem i na spokojnie zarabiają na wszystko czego chcą. Powiem tyle, że dobrze jest mieć zrobionego zawsze jakiegoś dpsa i tanka jako alta. :>

No niestety to jest mus bo jedną postacią nie uzbierasz szybko wszystkiego... Ja znów grałem w tere jak wyszła Valkyrie (na EU od zera nowe konto) bo grałem wcześniej na NA no i powiem tak zrobiłem WSZYSTKIE klasy na 65 pofarmiłem i odinstalowałem :) taka jest przyszłość tera wbić lvl ubrać się i odinstalować bo co innego można robić poza staniem w HW.

Idk ja gram w Tere od 3 lat i mialem zawsze dwie postacie, dps-a i heala xd

No razie nie mam czasu na farmienie na 3 postaciach, ale w Terze jeszcze nigdy nie udalo mi sie zdobyc +15 i to BISa jedyne co wyfarmilem to mid gear ktory moze zdobyc prawie kazdy w max poltora tyg. Dlatego nie wiem czy to nie lepszy pomysl aby jednak przejsc na NA.

Ja znam ludzi którzy maja max 2 postacie i robili +15, nawet na jednej postaci dał radę zrobić +15.

Używał reset instance scroll który można kupic za punkty w grze, które zdobywasz po przez robienie instancji.

Więc starczy ci jedna postać tylko dłużej będziesz to robić.

Taaa farmienia jest na bank wiecej na jednej postaci ale ustawilem sobie ze chce w koncu przynajmniej jedna postac w BiSa ubrac i na +15 zrobic czy uda mi sie pokaze czas. Ogolnie nie mam czasu grac na altach bo to za duzo. Ciezko mi tez znalesc ludzi z ktorymi moge ogarnac nowy content juz na VHNM mialem problemy na IS.

Na niektorych forach ludzie pisze ze Tera jest gra w ktorej wrecz wymogiem jest miec pare altow aby sie ubrac w BiSa i zrobic go do +15, jakos nie wyobrazam sobie gry na 5 postaciach aby jedna porzadnie ubrac, czy to jest prawda ze ta gra wymaga granie 3 postaciami aby dobic najlepszy Tier?