Elixir - Polska Gra typu Moba od Borek Games

Witamy!

Chce wam zaprezentować pierwsze screenshoty, z nowej gry typu moba o nazwie Elixir.

Za niedługo ruszy ver. beta, po czym stała wersja w której będzie można zgarnąć pieniądze za pierwsze miejsca !

BorekGamesLogo.png

Elixirwejsciowe.png

Elixirwejsciowe2.png

Elixirwejsciowe3.png

ElixirGra6.png

ElixirGra5.png

Elxirgra1.png

Pierwsza ver będzie zawierać rozrywkę: 1v1. Gracz będzie starał się zniszczyć wieże przeciwnika, przy tym bedzie mógł ulepszać swoje wieże, oraz swoje miniony.

Druga ver. będzie posiadała także opcję 2v2.

Trzecia natiomiast pełna moba czyli 5v5, z dodatkowymi ulepszaczami i potworami.

Piszcie na info@borekgames.eu lub tutaj pod postem jeśli chcecie znać więcej szczegółów lub też dołącz do grupy testującej!

Będzie mi bardzo miło gdy polubicie również mój fanpage na facebooku:

https://www.facebook.com/borekgame

Życzę powodzenia i miłego grania! :)

Borek Games

Rozumiem, że gra nie została jeszcze ukończona, to dopiero faza testów? Zatem już na tym etapie widać opcję premium? Z marketingowego punktu widzenia to strzał w stopę...

Piszesz, że będzie można zgarnąć pieniądze za pierwsze miejsca, ale w czym? Turnieju?
Byłbym zobowiązany za przybliżenie mechaniki gry. MOBA jak MOBA, ale nie dałeś nam wglądu do mapy, czy jest wzorowana np. na League of Legends/Dota 2, czy bardziej na Heroes of the Storm. Czy masz tutaj system customizacji postaci? Jakieś przedmioty, runki, masteries, talenty? Jaki poziom postaci jest maksymalny? Czy rozdajemy statystyki sami, czy jest to automatyczne? Ulti R jest dostępne od razu i ładowane w czasie, czy dopiero na poziomie 6 czy tam 10 otrzymujemy dostęp do tej zdolności? Jest dżungla i campy? Widzę opcję 1vs1 oraz 5vs5, ale na screenach nie widać większej ilości osób, więc jak wygląda interfejs w party? Gdzie są portrety sojuszników, czy nie zasłaniają połowy ekranu?

Takie tam, pytania...

Moba przeciez może sie skupiać na walce 1v1. Pełna moba to nie jest walka 5v5 - widzę ze nie rozumiesz skrótu którego uzywasz.

Widzę tez rozbieżność lekka - interfejs jest paskudny, prosty, tekst na drewienku nie jest na środku, a sama gra już wygląda na dość zaawansowanie graficzna. Tutaj pytanie, były używane gotowce? Czy zwyczajnie osoba zajmująca sie interfejsem nie ma za grosz poczucia smaku i stworzyła coś co wygląda jak interfejs z darmowych gówno gier na telefon. Postarajcie sie lepiej dopasować interfejs do gry, nie uzywajcie tez brzydkich gradientów

Dziś jak ktoś słyszy słowo MOBA ma przed oczami walki 5v5 3 aleje i itemki, a prawda jest taka że multiplayer online battle arena to gatunek który jest troszke szerszy niż te 3 kryteria. Co do gry wygląda ładnie to jest mój klimat i grafika jednak zalatuje gotowcem na kilometr :( nie mniej jednak wygląda ładnie i jeżeli dynamika gry i pomysł wgl istnieje w tej grze to chętnie bym wypróbował tą produkcje na tą chwile kupują mnie dwie kategorie gier MOBY oraz HnS, jednak mam obawy polski produkt który wychodzi z cienia praktycznie bez żadnej reklamy (po za tym portalem, a przynajmniej nigdzie więcej nie widziałem tej produkcji) może mieć trudno z populacją, a gdzie jak gdzie ale w MOBAch populacja to najważniejsza rzecz bo bez niej po prostu mecz się nie zacznie.

Dla mnie może być 1vs1 - ja zwyczajnie pytam o konkrety! W lewym dolnym rogu widzimy monety, w prawym zaś przypuszczalnie miejsce na przedmioty. Prócz tego mamy na środku statystyki postaci. Autor gry zwyczajnie źle reklamuje swoją grę. Moje pytania dotyczą cech charakterystycznych przyszłego tytułu. Dlaczego Elixir, a nie np. Strife? Co ta gra oferuje na tle innych MOBA, że mamy skusić się na nią? Dla mnie może być to drugi Battlerite, ale brak konkretów nie pomaga.

Rozumiem, że gra nie została jeszcze ukończona, to dopiero faza testów? Zatem już na tym etapie widać opcję premium? Z marketingowego punktu widzenia to strzał w stopę...

Piszesz, że będzie można zgarnąć pieniądze za pierwsze miejsca, ale w czym? Turnieju?
Byłbym zobowiązany za przybliżenie mechaniki gry. MOBA jak MOBA, ale nie dałeś nam wglądu do mapy, czy jest wzorowana np. na League of Legends/Dota 2, czy bardziej na Heroes of the Storm. Czy masz tutaj system customizacji postaci? Jakieś przedmioty, runki, masteries, talenty? Jaki poziom postaci jest maksymalny? Czy rozdajemy statystyki sami, czy jest to automatyczne? Ulti R jest dostępne od razu i ładowane w czasie, czy dopiero na poziomie 6 czy tam 10 otrzymujemy dostęp do tej zdolności? Jest dżungla i campy? Widzę opcję 1vs1 oraz 5vs5, ale na screenach nie widać większej ilości osób, więc jak wygląda interfejs w party? Gdzie są portrety sojuszników, czy nie zasłaniają połowy ekranu?
Takie tam, pytania...

Gra nie została jeszcze ukończona, i przycisk kup premium nie jest gotowy, screen po prostu był zrobiony kiedy go testowałem : )

Opcje premium będą dostępne później, gdy gra będzie ukończona.

Pieniądze będzie można zgarnąć - początkowo nie dużą ilość, podczas pierwszego miesiąca grania, zasada prosta: Kto zgarnie najwięcej pkt w ciągu miesiąca, dostanie nagrodę. Drugie i trzecie miejsce również będzie nagradzane.

Następnie oczywiście będzie obywać się to w formie turniejów.

Gra 5v5, póki co jest troszkę tajemnicą, i nie chce jej zdradzać. Gdy będzie gotowa, pojawi się dodatkowo poradnik, jak rozgrywać mecz.

I aby wygrać mecz będzie potrzeba dość dobrego współgrania.

Dlatego też aby dostać się do meczy 5v5, wpierw musimy uzbierać trochę punktów przy meczach 1v1 i 2v2.

Oczywiście póki co jest to gra 1v1, lecz będę ją sprowadzał do gry 5v5 i dlatego napisałem że jest to gra moba :)

Grafika była tworzona przez moich znajomych, ale wzorowana na również gotowych grafikach kupionych od inny osób modelujących 3d.

W 90% tą grę tworzyłem Ja sam, więc proszę także o wyrozumiałość, że jeszcze potrzeba troszkę czasu, aby to wszystko ładniej wyglądało.

Interefejs póki co dodałem taki, jaki sam zrobiłem, osoba która miała zrobić bardziej profesjonalny, przez portal freelancer, chyba zakończyła pracę na tym serwisie.

Jednak będzie on później na pewno zmieniony : )

Dziękuję również za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie : )

I już w przeciągu kilku dni podeślę link dla osób które będą chciał zagrać we wczesną beta versje : )

PS

Zapomniałem dodać monety służą do dodawania lvli wieży oraz minionom.

I nie chodziło mi jeszcze o pelną reklamę gry, oraz tak jak mówię nie chcę zdradzać wszystkich jej szczegółów, dopóki nie bedzie ukończona.

Napisałem ten post ponieważ przy poście, gdy zbierałem kilka osób do testu serwera jedna, zapytała się o screeny, więc pomyślałem, że założę temat odnośnie tego.

I mam nadzieję, znajdę jeszcze kilka osób do testu : )

Lecz także bardzo dziękuję za każde uwagi odnośnie gry

Podoba mi się kolorystyka.

mógł bym się zapisać na beta testy ?

Fajna kolorowa ale na tym się kończy grałem w wiele gier Moba i jakoś mi to tło wygląd postaci do moby nie bardzo V_V strasznie to ''chibi'' mam nadzieje ,że to się zmieni to chętnie pogram :)

Ta gra bardzo mi przypomina coś ala z serii lego :D Chętnie bym zagrał :)

Chętnie wypróbuję. Jestem jednak ciekaw jak będzie z balansem ulepszeń. Zwykle minionki szybciej padają niż wieże, więc jestem ciekaw jak dokładnie będzie wyglądało ulepszanie i cały system monet. Chodzi o sytuację, w której warto pakować monety także w miniony, a nie tylko w wieżę, aby się lepiej broniła, gdy pójdziemy do bazy odnowić życie, czy kupić przedmioty.

Graficznie bardzo mocno przypomina Strife'a. Mam nadzieję, że będziesz rozwijał gierkę. Powodzenia

ta hara mi strasznie przypomina karis z elsworda

Wyglada zacnie, widac ze wymagania sprzetowe nie bd wygorowane a to duzy plus, ladnie i kolorowo - na bank przetestuje jesli bedzie okazja. Widze ze doczepiliscie sie konta premium... Tylko po co? Aby gra zarabiala musi bawic sie w takie zabiegi. Wg screena to 10zl, wiec cena ala cebula. Jesli gra bedzie choc w polowie dobra jak czolowe gry moba to czy nie warto wesprzeć projekt?

Interesowała mnie ta gra, dopóki nie zobaczyłem opcji "premium" :P

Sorry, ale z P2W nie wejdziecie na rynek. Albo udostępniacie grę za darmo i sprzedajecie tylko kosmetyczne skórki, albo każecie sobie zapłacić raz.

Tak to działa.

Gry e-sportowe mają zapewniać takie same warunki wszystkim graczom.

Interesowała mnie ta gra, dopóki nie zobaczyłem opcji "premium"  

Sorry, ale z P2W nie wejdziecie na rynek. Albo udostępniacie grę za darmo i sprzedajecie tylko kosmetyczne skórki,  albo każecie sobie zapłacić raz.

Tak to działa.

Gry e-sportowe mają zapewniać takie same warunki wszystkim graczom.

Co masz na mysli p2w w grze moba?

Przecież premium nie musi od razu oznaczać jakichś udogodnień. Może to być oznaczenie na walutę, która jest premium albo wykupienie wszystkich postaci coś jak God Pack ze Smite'a. W sumie fajnie, jeśli autor się wypowie w tej sprawie.

EDIT: Może trochę źle się wyraziłem. Takie rzeczy, to są udogodnienia, ale nie jest to czymś, co daje realną przewagę w rozgrywce, ponieważ w ogóle na nią nie wpływa. Ot, nie musisz farmić na wszystkie postaci albo możesz sobie lepiej wyglądać.

Witam gram aktywnie w moby od 2010r. 2010-2013 LOL 1500H 2014r 1000h Dota2

2015-2017 Hots Ponad 1500Meczów grałem w każdą mobę jaka była w te zamkniete też byłem jednym z pierwszych alfatesterów Dead Island Epidemic gdzie dostep miało do gry 100osób i tylko tyle miało specjalne klucze do forum alpa wersji.
Z chęcią potestuje waszą grę.
Mój profil zliczający czas gier - http://raptr.com/VampirLordPL/games?sort_by=hours_played
2x chciałem emaila wysłać ale nie dochodzi na pana adres.

Cześć, jestem chętny wziąć udział w beta testach. Email podany przez Ciebie nie istnieje, dlatego chciałbym się dogadać przez PW albo coś w tym stylu.

Cześć, jestem chętny wziąć udział w beta testach. Email podany przez Ciebie nie istnieje, dlatego chciałbym się dogadać przez PW albo coś w tym stylu.

Pomyliłem się email to: info@borekgames.eu

Do każdej osoby która wyraziła ochotę do testów wyślę na pw link do pobrania ver beta, gdy tylko zmodyfikuje konfiguracje gry : )

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za zainteresowanie : )

Oraz do zobaczenia w grze ! : )