Redaktor Guru

Witam,

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z "atakowaniem" guru? Lubię czytać newsy od redaktora guru i zaspokajam dziennie swój głód MMORPG dzięki niemu. Czy nie jest problemem hmmm... "Moda" na cwaniactwo przez internet? Według mnie guru wykonuje bardzo dobrze swoje zadanie i doskonale spełnia się na tej platformie jako redaktor. Ja... i sądzę że zdecydowana większość "hejtujących" nie może równać się z nim pod względem operowania słowem. A jeśli takowa osoba jest na tym forum i to czyta , to wielkie zdziwienie że nie prowadzi swojej platformy . Denerwuje mnie mentalność mało inteligentnych ludzi,którzy próbują poprzez idiotyczny komentarz pokazać jacy są "fajni". Czekam na falę "hejtu" pseudo-mmorpgowców .

Pozdrawiam,

Brzydki ;)

Fakt faktem guru jest jedyna znaną mi osobą która przez tak dlugi okres czasu jest wstanie napierdzielać newsy często z gier i na tematy o jakich nawet nie miałem pojęcia, a śledzę nie tylko ten portal i chwała mu za to, a hejt na niego jest taki że od ponad roku jego STYL oraz wojny jakie on sam wymyśla i często to co chce wmówić czytelnikowi jest po prostu chamskie. Pomińmy nawet te wojny jakie rozpętywał (GW2, PoE>D3 i wiele innych) ostatnio jak na moje przeszedl sam siebie a mianowicie reklamowanie patologii w newsie po godzinie news znikł jednak sam fakt że coś takiego się pojawiło jest po prostu skandaliczne i można śmiało wnioskować że guru nie ma pojęcia jak to może odbić się na ego takiego delikwenta i doprowadzić do pogorszenia jego osoby, a tych 2 patologicznych znajomych z tibi to nawet nie chce mi się już o nich pisać okolo 9 newsów tylko o nich a to zaraz wbije 999 i zobaczymy co za bramka, a to nie dowiemy sie co za bramka, potem wbijanie 999 i wielka afera (portal prawie eksplodował od fali hejtu jaki miedzy innymi guru rozgłosnił przez co nie dość że tamci nabrali więcej osób to jeszcze narodziła się moda na ich hejtowanie). Osobiście mam wrażenie że Guru nie zdaje sobie sprawy że jako redaktor naczelny największego i praktycznie jedynego portalu o grach mmo ma wielki wpływ na to jak ludzie postrzegają tematy jakie sie tutaj przewijają, spora część osób slepo wierzy we wszystko co przeczyta, prawdopodobnie guru to wykorzystuje jednak no nie można robić tego w tak chamski sposób bo potem własnie takie osoby jak dev onica i ten drugi nabierają niedoinformowanych ludzi. Guru nie potrafi być obiektywny zawsze opisuje coś jak on to odbiera niby ma do tego prawo jednak własna ocena tematu powinna być na końcu newsa i zaznaczona a nie cały news pozytywny jeżeli coś mu się podoba, albo negatywny jeżeli mu się nie podoba. To jest cały guru i 90% rzeczy dla czego ludzie go krytykują.

Guru jest mistrzem operowania słowa, a zawdzięcza to całkowitemu obiektyzmowi ze swojej strony. Dzięki temu jest w stanie nadać pikanterii swoim newsom przy zachowaniu ich rzetelności, solidności, pojemności w informacje oraz swojego nienagannego stylu.

I tyle w temacie, to już i tak było tyle razy wałkowane.

Nie sztuką jest pierdzielić byle głupoty, niekoniecznie zgodne z prawdą. Myślę, że każdy wyedukowany obywatel, powinien wiedzieć o co chodzi.

góró stosuje dobre prowo w newsach, co nabija dodatkowe wyświetlenia. właśnie z tego, moim zdaniem, bierze się ta fala nienawiści:)

Trzeba zrozumieć przesłanie co GURU chce wyrazić w newsie.Nieraz palnie totalną głupotę ale zdarza się to dość rzadko.

Jak ktoś pisze że Guru jest obiektywny to chyba nie wie co to słowo znaczy.

"Obiektywność, bezstronność, brak uprzedzeń, umiejętność oceny rzeczywistości w sposób realistyczny, niezależny od osobistych upodobań i emocji."

Guru pisząc newsy właśnie zbyt często opiera się na własnych upodobaniach i emocjach.

Jak ktoś pisze że Guru jest obiektywny to chyba nie wie co to słowo znaczy.

 

"Obiektywność, bezstronność, brak uprzedzeń, umiejętność oceny rzeczywistości w sposób realistyczny, niezależny od osobistych upodobań i emocji." 

 

Guru pisząc newsy właśnie zbyt często opiera się na własnych upodobaniach i emocjach. 

@Arzesz nie wyczules tego sarkazmu płynącego z posta @Xasarm ??? :P

The level of unprofessionalism? Far too much.

Przynajmniej jest kontent. Czasem gówniany, czasem jakieś gówno reklamy (League of Angels, Wild Terra).

Jest też drama-pułapka, w którą dają się złapać gimnazjaliści, bo ich ulubiona gierka została znowu zjechana.

Wyświetlenia i kasa się zgadzają. Niekiedy sporo błędów w tematach lub artykułach.

The level of unprofessionalism? Far too much.

Co do błędów się zgodzę. Nie raz news był wypełniony błędami ortograficznymi, logicznymi oraz interpunkcyjnymi. Ale widziałem ostatnio komentarz jakiegoś przypadkowego gościa "pierd***sz głupoty niby redaktorzyno". Drażnią mnie takie komentarze. Czy taka osoba, śmiem przypuszczać, że myśląca i zrównoważona psychicznie potrafi napisać mocno hejtujacy komentarz z doświadczenia na tym portalu ? Czy napisze, bo dostanie sporo "lapek" w górę od podobnych gimbusów? Nie rozumiem tego .

Wszystko jest wykalkulowane.

brzydki poczytaj sobie news 1-0 który to nasz "bezstronny" pismak napisał i będziesz wiedział dlaczego taki atak na niego jest :P

brzydki poczytaj sobie news 1-0 który to nasz "bezstronny" pismak napisał i będziesz wiedział dlaczego taki atak na niego jest 

No ale czemu każdy pisze, że ma być bezstronny? Przecież nie jest i zapewne w 100%, ani w 30% nie będzie, więc o co chodzi?

Ja się bardzo cieszę, że Guru pisze z perspektywy doświadczonego wyjadacza, odróżnia to ten portal od reszty, na których panują "wielce wykształceni obiektywni redaktorzy", którzy kopiuj - translatuj - wklejają notki prasowe, a sami w życiu nie grali na poważnie w żadnego MMORPG.

A to, że dajecie się baitować na kupoburzę, to już wyłącznie wasza wina. Świetnie się potem czyta komentarze, więc kolejny plus dla Guru.

Redaktor Guru jest:

ZALETY

- RZETELNY

- kochany

-PROFESJONALNY

-ambitny

-dowcipny

-kreatywny

-inteligentny

-idealista

-BEZKONFLIKTOWY

-odpowiedzialny

-romantyczny

-wiarygodny

-zorganizowany

-skrupulatny

-lojalny temu portalowi

-bardzo seksowny

WADY

-brak

WNIOSEK I OPINIA PSYCHIATRY/PSYCHOLOGA

Lepszego Redaktora od pana GURU nie znajdziecie

Witam,

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi z "atakowaniem" guru? Lubię czytać newsy od redaktora guru i zaspokajam dziennie swój głód MMORPG dzięki niemu. Czy nie jest problemem hmmm... "Moda" na cwaniactwo przez internet? Według mnie guru wykonuje bardzo dobrze swoje zadanie i doskonale spełnia się na tej platformie jako redaktor. Ja... i sądzę że zdecydowana większość "hejtujących" nie może równać się z nim pod względem operowania słowem. A jeśli takowa osoba jest na tym forum i to czyta , to wielkie zdziwienie że nie prowadzi swojej platformy . Denerwuje mnie mentalność mało inteligentnych ludzi,którzy próbują poprzez idiotyczny komentarz pokazać jacy są "fajni". Czekam na falę "hejtu" pseudo-mmorpgowców .

Pozdrawiam,

Brzydki ;)