Pomoc w wyborze wersji gry

Witam, z racji tego że BDO pojawił się na steamie, a ja mam tam parę zbędnych euro (ew. mogę parę dołożyć) zamierzam przetestować ten tytuł i teraz pojawia się pytanie. Lepiej kupić droższą wersję gry (ze względu na aktualną promocję) czy może kupić tylko podstawkę i ewentualnie dokupić coś później z item shopu? Wiem że niezbędne są pety (a jednego mogę dostać w droższej wersji), ale nie wiem jak z resztą rzeczy, czy jest tam coś przydatnego, czy raczej poza petem nic się nie przyda. Zakładam że skoro sam kosztuje 10 euro a różnica w cenie pomiędzy wersjami wynosi 12 euro to bardziej się opłaca wziąć droższą wersję, ale dla pewności wolę dopytać jak to według Was wygląda.

Podpinam się do pytania. W co trzeba inwestować jakby kupić tylko podstawkę?

po przerobieniu paczek mówię na spokojnie iż wersja ze 30€ jest spoko..

są też ale... w wersji za 30€ mamy valuepacki na 2 miesiące, są to itemy nie koniecznie potrzebne na start graczowi, sądzę iż do czasu aż zacznie porządnie expić nie jest to mu potrzebne. i jest tylko jeden pet..

moim zdaniem warto się zastanowić nad paczką za 18€.. mamy tam VP na jeden miesiąc - zostawiłbym go na później - jednego peta.. za te 12 € dokupiłbym pereł nawet dołożyłbym 8 euro i kupił za 20€ by mieć 3 pety. Pety bardziej nam umilą grę niż VP.

Takie moje skromne zdanie, wszystko zależy od tego jak nam zależy na grze i ile chcemy pograć.. jeśli nie jesteś zdecydowany, pewny itd..kup najtańszą wersję, pograj sobie a potem np. dofinansuj grę lub poluj na markecie na stroje pety czy value packi...

Dzięki za pomoc, z racji że nie jestem zdecydowany ile w to pogram, wezmę środkową wersję, bo pet zawsze się przyda + VP który jak mówisz odpaliłbym sobie później, a potem ewentualnie dofinansuje sobie grę jeśli mnie wciągnie.

Że by nie robić drugiego tematu jakie są minusy nie posiadania peta pisze to perspektywy gracza który ma najwrzyszy poziom 23 jednej z postaci.

Że by nie robić drugiego tematu jakie są minusy nie posiadania peta pisze to perspektywy gracza który ma najwrzyszy poziom 23 jednej z postaci.

Zbierasz ręcznie rzeczy, a co za tym idzie tracisz mnóstwo czasu. A uwierz mi, że jest co zbierać. Mam 4 pety i zdarza się, że nie nadążają.

Kup wersje steam,jak cie stac to najlepsza pet,value pack,pernamentu flet itd

Witam, z racji tego że BDO pojawił się na steamie, a ja mam tam parę zbędnych euro (ew. mogę parę dołożyć) zamierzam przetestować ten tytuł i teraz pojawia się pytanie. Lepiej kupić droższą wersję gry (ze względu na aktualną promocję) czy może kupić tylko podstawkę i ewentualnie dokupić coś później z item shopu? Wiem że niezbędne są pety (a jednego mogę dostać w droższej wersji), ale nie wiem jak z resztą rzeczy, czy jest tam coś przydatnego, czy raczej poza petem nic się nie przyda. Zakładam że skoro sam kosztuje 10 euro a różnica w cenie pomiędzy wersjami wynosi 12 euro to bardziej się opłaca wziąć droższą wersję, ale dla pewności wolę dopytać jak to według Was wygląda.