Chciał bym zagrać ? Pare pytań

Witam, mam trochę czasu ostatnio i chce zagrać w klasykę dzieciństwa czyli w Lineage 2. Przychodzę z pytaniami: 1. Nie chciał bym płacić za ten nowy serwer Classic, więc pytanie gdzie grać (tylko globalne serwery wchodzą w grę ? 2. który serwer jest najbardziej popularny ? Chciał bym zagrać na poważnie więc przy okazji przydał by się ktoś do wspólnej gry.

Witam, mam trochę czasu ostatnio i chce zagrać w klasykę dzieciństwa czyli w Lineage 2. Przychodzę z pytaniami: 1. Nie chciał bym płacić za ten nowy serwer Classic, więc pytanie gdzie grać (tylko globalne serwery wchodzą w grę ? 2. który serwer jest najbardziej popularny ? Chciał bym zagrać na poważnie więc przy okazji przydał by się ktoś do wspólnej gry.

Lineage2.com Naia, Inova Core
Typowo polskie klany na Naia to Dzikusy, ForFun

Szczerze kiedyś grało się w L2. To był król mmo. Teraz chyba zostają już tylko prywatne serwery...albo wbijaj do Aion'a jeżeli szukasz podobnych emocji :D wiem co mówię :)

Niko reklamuje :D Super polecam jak najbardziej grę na Naii i gildię Dzikusów ! Trochę z nimi grałem i są super ludzie dużo pomogą ! Wszystkich nowych i starych graczy a w szczególności Dzika ! pozdrawiam ! Liczę że się jeszcze kiedyś spotkamy

jutro wstaje l2 evoke interlude x5, server na tle innych w dzisiejszych czasach bardzo dobry http://l2evoke.net/

jutro wstaje l2 evoke interlude x5, server na tle innych w dzisiejszych czasach bardzo dobry http://l2evoke.net/ 

A za 3 miesiące zamykają, bo online będzie na poziomie <100... nowe privy nie mają szans

A za 3 miesiące zamykają, bo online będzie na poziomie &lt;100... nowe privy nie mają szans

Dokładnie padają równie szybko jak powstają a do tego 3/4 nastawiona jest na wyciągnięcie kasy od gracz :) Offy pod tym kątem są lepsze bo przynajmniej na wstępie mówią Ci, że będziesz dymany :D

Na offach nie jest idealnie, owszem, ale przynajmniej stabilnie :)

Są ofc klany z CP na piratach, które wbijają, wymiatają serwer i po 2-3 miesiacach przeskakują na następny.

Ot taki styl gry.

Na offach nie jest idealnie, owszem, ale przynajmniej stabilnie 

Są ofc klany z CP na piratach, które wbijają, wymiatają serwer i po 2-3 miesiacach przeskakują na następny.

Ot taki styl gry.

Serwery ncwest stoją 13lat więc ;)

Są piraty, które stoją bardzo długo i są solidne. Na niektórych jest typowe p2w, więc co to za różnica czy offek czy pirat? Kronika tylko, niektórzy nie lubią grać w GoD wzwyż.

Są piraty, które stoją bardzo długo i są solidne. Na niektórych jest typowe p2w, więc co to za różnica czy offek czy pirat? Kronika tylko, niektórzy nie lubią grać w GoD wzwyż.

Bo masz takie coś jak dodatki które wprowadzają coś nowego.

Bo masz takie coś jak dodatki które wprowadzają coś nowego.

Nie wiem po co ten komentarz, skoro napisałem "(...) więc co to za różnica czy offek czy pirat? Kronika tylko, niektórzy nie lubią grać w GoD wzwyż."

Idź się napić trochę wybielacza.

a co z 4game i ramoną? nie polecacie?

a co z 4game i ramoną? nie polecacie?

Jak najbardziej polecam. Gra się całkiem miło.

Lyenn wypełnij może Ci ulży.

BEFOFhxgj565B9AL263mr0suMdnIiFgD.jpg

Witam, mam trochę czasu ostatnio i chce zagrać w klasykę dzieciństwa czyli w Lineage 2. Przychodzę z pytaniami: 1. Nie chciał bym płacić za ten nowy serwer Classic, więc pytanie gdzie grać (tylko globalne serwery wchodzą w grę ? 2. który serwer jest najbardziej popularny ? Chciał bym zagrać na poważnie więc przy okazji przydał by się ktoś do wspólnej gry.